Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zwycięstwo!!! cała Polska cieszy się, że mamy w lidze jedną drużynę, która potrafi stoczyć rownożędny bój z potęgą Azerbejdżańskiego futbolu. Po 40 latach wstydliwych porażek mamy w końcu drużynę, która miejmy nadzieje wzniesie polską piłkę na wyżyny tego zmarłego sportu. Jest to piękny dzień polskiego sportu, bawmy się!! ku chwale PZPN!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e jaka dolina ten mecz. Polska pilka naprawde jest w stanie agonalnym. Za kazdym razem przychodza puchary i czlowiek sobie mysli : moze wroce do ogladania polskiej pilki. Plany ida w eb juz przy pierwszym lepszym kontakcie z tym czyms. Szczerze mi sie wydaje ,ze lepszych grajkow to ja mam na Orlikach w mojej miescinie

 

 

 

Jaki napastnik ?? Przeciez tam nie bylo takiego

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Jak jeszcze się tym sportem bardziej interesowałem, to takie coś jak Inter Baku było ogrywane przez polskie kluby w stosunku 8-0, jak choćby Widzew Łódź, który pokonał Neftczi Baku albo Legia, która ogrywała Vardar Skopje 4-0 i 5-0. Teraz już mnie piłka tak nie jara, od czasu do czasu coś obejrzę, ale to co dziś widziałem to jest kompromitacja. Kibice drżą o to, czy polskie zespoły wygrają ze słabiakami :sweat: O jakiej Lidze Mistrzów Wy mówicie? Do tego zdarzy mi się obejrzeć polską ligę... Kur. jak się weźmie na tapetę jakiś polski klub, to biegają jakies białoruskie wynalazki, Serbowie, murzyńskie odpady - jest coraz mniej Polaków :/

W koszykówce jak już zupełnie spadła na dno zobaczyli, do czego prowadzi brak szkolenia i stawiania na Polaków i w końcu się wzięli do roboty i coś tam próbują robić, nieudolnie, ale zawsze. O ręcznej, czy siatkówce nie wspominam. Ale kopacze to przypadek beznadziejny. I co gorsza, nie widzę ŻADNEGO światełka w tunelu.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

sie tak nie napinajcie.

przeszli do nastepnej rundy i to sie liczy.

co, moze lepiej odpasc z levadia, albo wygrywajac jeden mecz odpasc z barcelona?

hiszpania marnie grala (i przegrala) ze szwajcaria, a potem wygrala caly turniej.

to jest sport, a nie teatr - gra sie dla zwyciestwa (tutaj w dwumeczu) a nie wrazen estetycznych.

Odnośnik do komentarza

Ja jako kibic Jedynego Porządnego (hehe) Polskiego Klubu z dawnej stolicy Polski, w Czerwonych, nie pasiastych koszulkach i Heniem Kasperczakiem na ławce, muszę mieć z wszystkich tych którzy jadą po Lechu bekę.

 

 

 

 

Przecież to (pipi)a pierwsza runda, to jest jak sparingi, teraz z tymi pepikami MUSI być lepiej, jak nie będzie to możecie mieć bekę ze mnie. A dopiero później Lech będzie grał tak jak przystało na Polski klub - czyli odpadnie, ale w pięknym stylu, z jakimś Udinese Soczia ;D

 

 

 

 

edit: znaczy pierwsza runda dla nich

 

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Znaczy wiesz Oran, to nie był sparing. Fakt że to chore żeby zaczynać sezon od meczu o stawkę [brawo PZPN] ale też nie jest normalne żeby trener przy stanie 0-0 zdejmował JEDYNEGO napastnika i zaczynał bronić wyniku. No (pipi) nie wiem co on sobie wtedy myślał. Wiem co myślał jak stracili bramkę - gdzie jest koc, muszę schować się pod koc żeby mnie nikt nie znalazł. ;)

Wzmocnienia są, nie mogły grać bo za późno przyjechały do Poznania [3bamba, Rudnevs], myślę że oni zrobią różnicę.

Ogólnie takiego horroru dawno nie przeżyłem. Szkoda że nie wpadła żadna bramka z akcji, albo ta po której piła poszła w poprzeczkę. Dobrze że mieliśmy fuksa w karnych [po tych 2 nie strzelonych z rzędu myślałem że puszczę beksę :blush:;) ] i wszystko dobrze się skończyło. Ze Spartą będzie lepiej, ich nie zlekceważą [a coś czuję że Sparta podejdzie do tego meczu jak my do Baku] i powinni coś dobrego ugrać.

 

Ale no widmo Levadii już majaczyło na horyzoncie. A tak mogę kolejny rok szydzić z Wisły :potter:

Odnośnik do komentarza

Podobają mi się posty pojawiające się od wczorajszego późnego wieczora, autorstwa gimbusów najprawdopodobniej z Warszawy i Krakowa;)

 

Panowie, ja rozumiem że wasze zespoły posysają na arenie międzynarodowej od paru lat, ale zluzujcie trochę, Wisełka ma jeszcze gorszy "tim" niż miała w zeszłym sezonie, a "nowa", "galaktyczna" Legia pokazała ile jest warta w meczu z Bordeaux, a znając wspaniałych kibiców stołecznej drużyny, udział tejże na europejskiej arenie zakończyłby się skandalem i dyskwalifikacją, co też w Warszawie jest już zwyczajem corocznym, jedynie w tym roku przerwa od tradycji;)

 

Ktoś tam porównał dawne pranie zespołów porównywalnych z Interem Bagu przez Widzew, przez Legię itd.

 

A zwycięstw Lecha 4:2 z Austrią Wiedeń już nie pamiętacie? 0:1 z Feyenoordem? 6:0 Grasshopper Zurich, jeżeli mówimy o kosmicznych wynikach?

 

Skład Lecha nie zmienił się od tamtej pory, doszli dodatkowi gracze, jak np Kriviec, odszedł tylko Lewy, który zresztą wówczas wchodził raczej z ławki aniżeli grał w 1 skłądzie.

 

A Wichniarek swój poziom pokazuje za każdym razem, kiedy jest przy piłce, nie psioczcie że jest emerytem, ponieważ jest o wiele bardziej doświadczony i zwyczajnie "lepszy" od Brozia, czy Chinyamy. Pewnie mnie za to zdanie zlinczujecie, ale borykający się z problemami psychicznej blokady Brożek nigdy mnie nie przekonywał, nie mówiąc o "Lecimy przed siebie, napieramy" Chinyamie.

 

 

Ema

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza

Szanse byly mniej wiecej w 80% podejsc, gdzie trafialiśmy na Anderlecht czy inne Panathinaikosy. Sam kibicowałem Lechowi w ostatnich edycjach pucharow, bo jako jedyny pokazywal dobry, ofensywny futbol, a nie srał po gaciach ustawienie 4-5-1 z 2 ofensywnymi pilkarzami. Sparta jest do przejscia na miekko, jesli zlapia chociaz 70% formy, dalej potrzeba bedzie 100% formy, albo i wiecej. Niezłe jaja z Tshibamba - nagle okazało się, że nie ma holenderskiego obywatelstwa i potrzebuje pozwolenia na prace - ciekawe, na jakiej podstawie gral w Arce :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...