Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

milan od kilku lat na arenie miedzynarodowej znaczy duzo mniej niz chocby bayern. a gadanie o starych trofeach to wiadomo. rownie dobrze moge powiedziec, ze brazylia jest najlepsza druzyna na swiecie bo najwiecej mistrzostw wygrali. liczy sie TERAZ, a TERAZ milan w dwumeczu z beniaminkiem fazy pucharowej nie potrafi strzelic gola.

 

szkoda serii realu, pociesza mnie jednak to, ze bajern ja wspoltworzyl eliminujac real kilka lat temu strzelajac gola w 10 sekundzie meczu.

Odnośnik do komentarza

Imo Pepe powinien w ok. 30 minucie zobaczyć czerwoną kartkę za kopnięcie kolanem w skroń (!!!) przeciwnika. Koleś jest nienormalny, mam nadzieję, że kiedyś trafi na kogoś, kto go będzie traktował tak samo jak on rywali. Moja nienawiść do niego rośnie z każdym dniem.

 

 

A co do meczu - no cóż, real był lepszy, choć bramki to podarowała obrona Lyonu. Wszystkie padały jakoś tak nagle, z dupy, kiedy akurat się odwróciłem od ekranu, bo nic nie zapowiadało akcji. Ale patrząc na przebieg meczu, gospodarze zasłużyli na awans. Jednak uważam, że będą mieli cholernie trudno z drużyną, która ma jakąkolwiek obronę, a w 1/4 występuje takich kilka :)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to te kopnięcie z kolana w skroń to była wina Lisandro, bo stał jak kołek i nawet się nie odsunął. Ale potem co Pepe robił to już inna bajka. Ja za to go lubie, niech ich pozabija, ch.uj mnie to obchodzi czy przeżyją zawodnicy starcie z nim na boisku czy nie.

 

 

 

 

edit: znaczy nie wina, ze sie nadział czy coś, tylko po prostu mógł tego uniknąć jakby pomyślał.

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Pewnie, ma uciekać od tego idioty, żeby unikać starć z nim? To jest człowieku Liga Mistrzów, a nie boisko szkolne, gdzie wynik nie ma znaczenia. W LM gra się na 100% i walczy o każdy centymetr na boisku. A że przeciwnik gra nieczysto, to nie wina Lisandro. Za to wejście należała się czysta czerwona i tyle.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to te kopnięcie z kolana w skroń to była wina Lisandro, bo stał jak kołek i nawet się nie odsunął. Ale potem co Pepe robił to już inna bajka. Ja za to go lubie, niech ich pozabija, ch.uj mnie to obchodzi czy przeżyją zawodnicy starcie z nim na boisku czy nie.

 

 

 

 

edit: znaczy nie wina, ze sie nadział czy coś, tylko po prostu mógł tego uniknąć jakby pomyślał.

To nie jest pierwsze takie jego zagranie i zrobił to z premedytacją.Nienawidzę takich piłkarzy a każdy kto pochwala takie zachowanie powinien razem z pepe zbadać się u specjalisty.

http://www.youtube.com/watch?v=GBGLk_jjlc8

Cały on.

Popierdolony

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

I to jest właśnie nasz Pepe ^^ Kozak z niego jest jak dla mnie....niektóre jego zagrani rozpier.dalaja :lol: Czy to wina Pepe,że tak wysoko skacze ,a Lisandro stoi jak wryta piz.da? Już nie narzekajcie jaki to on zły i że w piłkę nie powinien grać,szczególnie ty Figlarz ....jedź sobie po Rooneyu i jego zagraniu np. w meczu z Wigan... tak naprawdę to Pepe nikomu poważnej kontuzji nie spowodował tymi swoimi zagraniami ^^

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Aha, czyli nie mogę krytykować Pepe, bo jestem kibicem Manchesteru United? Co to w ogóle ma do rzeczy w tej dyskusji? Wiem, że rooney też jest idiotą i czasem mu odpier.dala, ale do tego psychola jeszcze mu sporo brakuje. A ten argument, że nie spowodował żadnej poważnej kontuzji jest co najmniej śmieszny. Troszkę obiektywizmu, polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie chamstwo trza tępić, a nie chwalić. Co z tego, że konkretny przypadek wystepuje akurat w Waszej ulubionej drużynie? Jak w końcu komuś zrobi poważną krzywdę, to nagle się obudzicie, że przesadził? Jak widzę takiego Alvesa, który jak mu odwali, to zamiast o piłce, myśli o nogach rywali( :thumbsup: ), to mnie krew zalewa. Co z tego, że raz czy dwa mu ujdzie na sucho, ale w końcu tym swoim buractwem pociągnie za sobą całą drużynę w otchłań grania w dziesiątkę.

 

No to witamy Real w kolejnej rundzie ^_^ .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Aha, czyli nie mogę krytykować Pepe, bo jestem kibicem Manchesteru United? Co to w ogóle ma do rzeczy w tej dyskusji? Wiem, że rooney też jest idiotą i czasem mu odpier.dala, ale do tego psychola jeszcze mu sporo brakuje. A ten argument, że nie spowodował żadnej poważnej kontuzji jest co najmniej śmieszny. Troszkę obiektywizmu, polecam.

Nie źle zrozumiałeś. Patrz wpierw na swoich ,a później krytykuj innych :P A obiektywizm to tu raczej nie chodzi ;P Jednym się podobają takie zagrania innym nie :)

Edytowane przez MYSZa7
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Aha, czyli nie mogę krytykować Pepe, bo jestem kibicem Manchesteru United? Co to w ogóle ma do rzeczy w tej dyskusji? Wiem, że rooney też jest idiotą i czasem mu odpier.dala, ale do tego psychola jeszcze mu sporo brakuje. A ten argument, że nie spowodował żadnej poważnej kontuzji jest co najmniej śmieszny. Troszkę obiektywizmu, polecam.

Nie źle zrozumiałeś. Patrz wpierw na swoich ,a później krytykuj innych :P A obiektywizm to tu raczej nie chodzi ;P Jednym się podobają takie zagrania innym nie :)

Jak lubisz takie "zagrania" to sobie zobacz w sobotę KSW. Tam takie coś jest dozwolone, w piłce nożnej niestety nie. Rozumiem, że komuś może się np. podobać chuligaństwo stadionowe i na mecze chodzi tylko po to, żeby zobaczyć/wziąć udział w jakiejś bijatyce, ale to nie jest powód, by takie zachowania pochwalać. Wręcz przeciwnie, trzeba to tępić.

 

Trochę skrajny przykład, ale mam nadzieję, że zrozumiesz co chciałem Ci przekazać. Chamstwo zawsze pozostanie chamstwem. I nie ma znaczenia, czy Ty to lubisz czy nie.

 

Co do zdania : "Patrz wpierw na swoich ,a później krytykuj innych" - to, że w drużynie, której kibicuję, występują podobne zagrania, nie znaczy, że nie mogę krytykować innych. Zwłaszcza, że jak rooney uderzył łokciem rywala, to sam wbijałem na niego. Nie myśl, ze jestem zaślepionym fanatykiem.

Odnośnik do komentarza

 

Jak lubisz takie "zagrania" to sobie zobacz w sobotę KSW. Tam takie coś jest dozwolone, w piłce nożnej niestety nie. Rozumiem, że komuś może się np. podobać chuligaństwo stadionowe i na mecze chodzi tylko po to, żeby zobaczyć/wziąć udział w jakiejś bijatyce, ale to nie jest powód, by takie zachowania pochwalać. Wręcz przeciwnie, trzeba to tępić.

 

Trochę skrajny przykład, ale mam nadzieję, że zrozumiesz co chciałem Ci przekazać. Chamstwo zawsze pozostanie chamstwem. I nie ma znaczenia, czy Ty to lubisz czy nie.

 

Co do zdania : "Patrz wpierw na swoich ,a później krytykuj innych" - to, że w drużynie, której kibicuję, występują podobne zagrania, nie znaczy, że nie mogę krytykować innych. Zwłaszcza, że jak rooney uderzył łokciem rywala, to sam wbijałem na niego. Nie myśl, ze jestem zaślepionym fanatykiem.

 

Chyba jednak NA SZCZĘŚCIE NIE. Nie wiem też gdzie Ty widzisz te bójki stadionowe i bijatyki XD Oj Figlarz Figlarz :teehee:

 

A Fifa by w końcu się porządnie wzięła za takie zagrania, a nie śmieszne zawieszenia na 3 mecze i kary w wysokości dniówki danego kopacza.

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli nie mogę krytykować Pepe, bo jestem kibicem Manchesteru United? Co to w ogóle ma do rzeczy w tej dyskusji? Wiem, że rooney też jest idiotą i czasem mu odpier.dala, ale do tego psychola jeszcze mu sporo brakuje. A ten argument, że nie spowodował żadnej poważnej kontuzji jest co najmniej śmieszny. Troszkę obiektywizmu, polecam.

Nie źle zrozumiałeś. Patrz wpierw na swoich ,a później krytykuj innych :P A obiektywizm to tu raczej nie chodzi ;P Jednym się podobają takie zagrania innym nie :)

Jak lubisz takie "zagrania" to sobie zobacz w sobotę KSW. Tam takie coś jest dozwolone, w piłce nożnej niestety nie. Rozumiem, że komuś może się np. podobać chuligaństwo stadionowe i na mecze chodzi tylko po to, żeby zobaczyć/wziąć udział w jakiejś bijatyce, ale to nie jest powód, by takie zachowania pochwalać. Wręcz przeciwnie, trzeba to tępić.

 

Trochę skrajny przykład, ale mam nadzieję, że zrozumiesz co chciałem Ci przekazać. Chamstwo zawsze pozostanie chamstwem. I nie ma znaczenia, czy Ty to lubisz czy nie.

 

Co do zdania : "Patrz wpierw na swoich ,a później krytykuj innych" - to, że w drużynie, której kibicuję, występują podobne zagrania, nie znaczy, że nie mogę krytykować innych. Zwłaszcza, że jak rooney uderzył łokciem rywala, to sam wbijałem na niego. Nie myśl, ze jestem zaślepionym fanatykiem.

 

Człowieku to nie pochwalaj sobie takich "zagrań" mam to gdzieś. Chamstwo nie chamstwo mi się to podoba i już....a że tobie nie? Każdy ma inne zdanie na ten temat i tyle. :) Dopóki Pepe nikomu nic poważnego nie zrobił wszystko jest moim zdaniem ok ^^

Edytowane przez MYSZa7
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...