Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem , mam duze przeczucie - moze głupie. Ale dzisiaj nie pogrązał bym Madrytu. Wrecz chodzi za mna przekonanie ze Madryt awansuje


Jutro gorzej ale tez nie skreslał bym oficjalnie Barcelony. 

Madryt - Jak Cristiano ma dzien to moze byc 2-0 w 20 minut

 

Barcelona - Jak Messi rozpocznie tak jak z Milanem i bedzie 2-0 do przerwy to mamy otwarte karty

P.S: tak wiem ,że rozum mówi co innego. Ale kto stawiał zgodnie z rozumem na takie wyniki tydzień temu?

Odnośnik do komentarza

Barcelona nie ma już szans.Żadnych.I nie chodzi tu o to,że nie są w stanie strzelić 4 bramek,bardziej chodzi o to,że nie są w stanie nie stracić żadnej, biorąc pod uwagę jak w tym sezonie grają w defensywie i mówię to jako jej kibic. To najgorszy ich sezon od lat pod tym względem i byle ogórki z ligi hiszpańskiej im strzelają regularnie.

Realu oczywiście nie ma co skreślać,jest w lepszej sytuacji niż Barcelona,ale jakoś nie widzę szansy na cud.Wszystko będzie wiadomo już w pierwszych minutach meczu raczej.

Odnośnik do komentarza

Nie doceniacie zgranej obrony Borussi. Tam każdy świetnie gra bez piłki, to kompletna drużyna. Każdy tak naprawdę potrafi się wycofać i zagrać w obronie. Pokazali to w pierwszym meczu, gdzie Real strzelił tylko dlatego, że frajersko się zdekoncentrowali po kontrowersyjnej sytuacji w polu karnym i błędzie Hummelsa.

Myślę, że Borussia powinna zagrać otwarty futbol, nawet jak stracą bramkę, to niech się Real zmęczy.

 

Barcie szans nie daję, bo Messi chyba nie jest nadal w formie, a Tito to słaby trener. Barca potrzebuje wzmocnień, zwłaszcza w defensywie, która odpowiada za frajersko stracone bramki. I może jakiś dobry napadzior, bo Pedro gra w kratkę, Messi jest kontuzjogenny, a pomocnik taki jak Iniesta sam nie wygrywa meczów... Jestem sercem z tą drużyną, ale obiektywnie Bayern to zbyt poukładana drużyna.

Odnośnik do komentarza

Ja zdaje sobie sprawę z siły Niemieckich drużyn.

 

Real - Borussia.

 

BVB jest kompletna druzyna, swietnym kolektywem. Naprawde wysoko stawiam tą druzyne. Ale na przeciwko nie jest jakas Chelsea , tylko Madryt który ma piekielna siłe ofensywan. Jak dobrze wejda w mecz, zrobia 2 -3 akcje z rozmachem , to poczuja krew, a tym bardziej jak szybko strzela gola. wiem ze to z 2%ale jednak jest.


Barcelona - Bayern

 

Bayern ma obłedny sezon, wiem ze szanse sa z 0,5% na awans Barcelony, ale niech sie trafi taki mecz jak z Arsenalem u siebie, I tez Barca strzeli szybko gola (w pierwszych 15 minutach) jesli zdominuja Bayern co bedzie (pipi) trudne, to jeszcze cien nadziei jest.

 

 

Oczywiscie widze jak graja obecnie te 4 zespoły , widziałem ich mecze w weekend. Niemiecki finał to 95% prawdopienstwa

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

Bardziej jestem sobie w stanie wyobrazić, że sfrustrowany Real dostaje szybką czerwoną kartkę ("absurdalną", do końca życia powtarza Mourinho) i kolejne 4-1, niż żeby miał jakoś... wygrać. Co miałoby się zmienić? Borussia gra tak samo jak w październiku (poza tym, że lepiej). Mieli już sporo czasu na obmyślenie taktyki, teraz tylko tydzień. Pewnie dzisiaj zatrzymają Lewego, ale jest też Goetze, Reus, Kuba. Po raz pierwszy Klopp wystawił w lidze kompletnie rezerwową jedenastkę, więc mecz powinien stać na wysokim poziomie, bez dożynek korzystnego wyniku.

 

 

Piszczek według ostatnich doniesień ma zagrać. Myślę, że zagra dziś, a potem tylko 25 maja w finale. W lidze jest nieregularny, problemy z biodrem dają znać, ale w LM zawsze daje z siebie wszystko i powinien znaleźć się w każdej jedenastce tych rozgrywek (aczkolwiek pewnie tak nie będzie). Klopp bardzo chwalił po ostatnim meczu Nuriego Sahina i ciekaw jestem, czy on nie mógłby odegrać większej roli. Guendogan jest zdolny do gry, ale miał problemy. Byłoby zabawnie, gdyby to Sahin tym razem zmiażdżył Alonso, ale Guendogan zagrał w Dortmundzie chyba zbyt dobrze, by ryzykować.

 

W Realu, zdaniem hiszpańskich mediów, mają zostać zmienieni Pepe i Khedira. Być może Mourinho jest takim samym idiotą jak ja, uważając, że to najsłabsze punkty jedenastki.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Mecz jak na razie dużo lepszy, niż poprzedni, od razu wystartowali na najwyższym tempie. Real trochę zaskoczył intensywnością, ale zmarnował okazje, Dortmund też się odgryza. Schmelzer jest krojony okrutnie, Goetze zszedł z kontuzją. Walka ostra, ciągle ktoś czegoś chce od sędziego. Nieźle.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ale co, czy ci piłkarze zazwyczaj kończą takie okazje? Nie przypominam sobie widoku Oezila jako snajpera zbyt często w swoim życiu. Real miał świetne 20 minut, ale w piłce nożnej to czasami za mało. Koncertową okazję (dobry kąt, miejsce) zmarnował w 49. minucie Robert Lewandowski, by minutę później jego strzał trafił w poprzeczkę i linię bramkową.

 

Dla Realu sporo zrobiły zmiany personalne, Modrić "z tyłu" radzi sobie bardzo dobrze, tak samo jak Ramos na środku. Guendogan i Bender nie nadążają za akcją, co jest największą różnicą wobec pierwszego spotkania. Po stronie Borussii w sumie tylko Piszczek i Hummels robią, co należy, z przodu najwięcej miejsca znajduje oczywiście Reus. Szkoda, że nie wszedł Sahin, bo Grosskreutz tak średnio istnieje w tym meczu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ile kosztował Diego Lopez?

 

 

 

Więcej niż Casillas.

 

(o 3,5 mln euro)

 

 

 

Entuzjasta: Lewandowski strzelił cztery gole w dwumeczu z Realem!

Sceptyk: Lewandowski mógł strzelić z osiem goli w dwumeczu z Realem!

 

Gdyby Lewy trafiał większość swoich wybornych okazji, pobiłby jakiś chory rekord goli w tej edycji LM, skoro i tak ma ich 10. Ale nikt nie trafia większości, Messi okolice 45%. Taka jest piłka. Wiadomo było, że w Realu z łatwością trafia tylko Cristiano, no i Dortmund znowu nie dał mu poszaleć, a to rzadko się zdarza.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...