Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wchodzę do tematu i jako pierwszy post mi wyskakuje to

 

dzisiaj pierwszy rewanz polfinalow. bajern u siebie z realem na pewno nie jest skazany na porazke i wbrew pozorom wsrod wielu wciaz jest faworytem tego dwumeczu.

 

na pewno ich stac na wygrana dwiema bramki, szczegolnie napawa optymizmem ostatnie 45 minut w lidze (przeciwnik slaby, ale jednak styl byl kosmiczny). real to nie cieniasy i na pewno latwo nie bedzie.

 

jest tylko 0:1 w plecy, trzeba byc po prostu skutecznym. real na wlasnym stadionie mial zaledwie trzy dobre szanse na gola. licze, ze jutro bedzie ich mial mniej.

 

no jakoś tak śmiesznie

Odnośnik do komentarza

jednak się myliłem kilka stron temu hehe

 

Olszesky, otrzyj łzy, przynajmniej Bayern nie ulegnie znowu w finale Czelskiej, gdzie liczę na porażkę Realu z autobusem, ból dupy amatorów "futbolu" chyba spowodowałby powrót NAPI-BADUNGA i SALEMBY na forumku xD

 

 

[VIDEO]

http://www.youtube.com/watch?v=THhR70qjzww

[/VIDEO]

 

lulz

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

Guardiola to jest jednak "The Special FIve" <hehe>

 

 

Mimo początkowych plotek i zdjęć z treningu, Cech nie zagra z Atletico. Tak więc Schwarzer w wieku 41 lat rozegra mecz życia. Wrócił za to Hazard.

 

Do meczu kilkanaście godzin, więc czas najwyższy zacząć dyskusję. Od czego? Gra Chelsea, so as always:

Obecnie futbol jest pełen filozofów. Jest tylu ludzi, którzy rozumieją go lepiej niż ja, jest tyle świetnych filozofii i teorii, rzeczywistość jest jednak zawsze rzeczywistością. Zespół, który kiepsko się broni ma małe szanse na zwycięstwo. Zespół, który nie strzela wielu goli i który je traci znajduje się w tarapatach. Zespół bez równowagi nie jest zespołem.

 

10 czy 20 lat temu, gdy dany zespół grał strategicznie, mając w głowie swoje cechy i cechy przeciwnika, nazywano go dobrą, inteligentną drużyną, teraz - w zależności od nazwy klubu i nazwiska trenera - taka gra jest krytykowana, ale dla mnie to nie jest problem

 

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...