Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

no ale jak go tak zgłaszali i wykreślali, to żaden dureń nie mógł iść dać 100 zł jakiemuś radcy prawnemu, albo jakiemuś tłumaczowi z angielskiego i się spytać: słuchaj, bo jestem kręconą lalą, pod stołem mlaskałam, żeby dostać fuchę i nie wiem jak zinterpretować ten przepis, czy mam go wpisać na listę i on ma siedzieć na ławce, nie siedzieć, być w protokole nie być, bo tu po anglieskiemu nabazgrali i nie wiem a się nie znam, bo do tej pory to parzyłam tylko kawę Walterowi

żałosne

Odnośnik do komentarza

 

no ale jak go tak zgłaszali i wykreślali, to żaden dureń nie mógł iść dać 100 zł jakiemuś radcy prawnemu, albo jakiemuś tłumaczowi z angielskiego i się spytać: słuchaj, bo jestem kręconą lalą, pod stołem mlaskałam, żeby dostać fuchę i nie wiem jak zinterpretować ten przepis, czy mam go wpisać na listę i on ma siedzieć na ławce, nie siedzieć, być w protokole nie być, bo tu po anglieskiemu nabazgrali i nie wiem a się nie znam, bo do tej pory to parzyłam tylko kawę Walterowi

żałosne

 

żałosne to jest to: "Ludzie z UEFA powiedzieli mi, że 9 lipca wysłali Legii informację, kto pauzuje na kartki, na jakiej postawie i jakie są dalsze procedury. Wystarczyło się zastosować. Zresztą, ten przepis, że piłkarz musi być zgłoszony do rozgrywek, by kara mu się naliczała, jest dość stary. Jak to możliwe, że Bereszyński najpierw na liście zgłoszonych był, a później go wykreślono? Nie pojmuję. To dziecinny błąd. Muszę też powiedzieć, że dobrze by było, gdyby ta sprawa nauczyła trochę piłkarzy, że w wolnej chwili nie powinni tylko grać na Playstation, a czasami mogliby przeczytać regulaminy rozgrywek, w jakich występują. To przecież ich praca. I jak widać, lepiej prawo znać niż go nie znać…" Z. Boniek dla http://www.weszlo.com/2014/08/09/zbigniew-boniek-walka-trwa-jesli-byly-bledy-formalne-ze-strony-komisji-to-byc-moze-da-sie-uchylic-jej-orzeczenie/

Odnośnik do komentarza

 

 

no ale jak go tak zgłaszali i wykreślali, to żaden dureń nie mógł iść dać 100 zł jakiemuś radcy prawnemu, albo jakiemuś tłumaczowi z angielskiego i się spytać: słuchaj, bo jestem kręconą lalą, pod stołem mlaskałam, żeby dostać fuchę i nie wiem jak zinterpretować ten przepis, czy mam go wpisać na listę i on ma siedzieć na ławce, nie siedzieć, być w protokole nie być, bo tu po anglieskiemu nabazgrali i nie wiem a się nie znam, bo do tej pory to parzyłam tylko kawę Walterowi

żałosne

 

żałosne to jest to: "Ludzie z UEFA powiedzieli mi, że 9 lipca wysłali Legii informację, kto pauzuje na kartki, na jakiej postawie i jakie są dalsze procedury. Wystarczyło się zastosować. Zresztą, ten przepis, że piłkarz musi być zgłoszony do rozgrywek, by kara mu się naliczała, jest dość stary. Jak to możliwe, że Bereszyński najpierw na liście zgłoszonych był, a później go wykreślono? Nie pojmuję. To dziecinny błąd. Muszę też powiedzieć, że dobrze by było, gdyby ta sprawa nauczyła trochę piłkarzy, że w wolnej chwili nie powinni tylko grać na Playstation, a czasami mogliby przeczytać regulaminy rozgrywek, w jakich występują. To przecież ich praca. I jak widać, lepiej prawo znać niż go nie znać…" Z. Boniek dla http://www.weszlo.com/2014/08/09/zbigniew-boniek-walka-trwa-jesli-byly-bledy-formalne-ze-strony-komisji-to-byc-moze-da-sie-uchylic-jej-orzeczenie/

 

Żałosny jest Twój poprzedni post i sposób w jaki tłumaczysz tę aferę. Naprawdę.

Odnośnik do komentarza

odpowiedź Celticu:

 

BusOqEkCMAEabKM.png

 

i ciekawy propozycja:

 

 

19.13
Ciekawa opinia z komentarzy na Weszło, mikolajfranczak sugeruje, że Legia w zamian za miejsce w kolejnej rundzie mogłaby zaoferować Celtikowi oddanie wszystkich premii z tytułu gry w LM. Wytrącony argument Szkotów, że nie mogą działać na szkodę finansową spółki, a przy tym udowodnienie, że faktycznie piłka jest ważniejsza od pieniędzy.
Odnośnik do komentarza

 

 

Transfer Berszyńskiego chyba się Lechowi zwrócił :) No frajerzy stulecia.

 

 

W jakiż to sposób? 

 

Czekam na odpowiedź. 

 

Pisałem to pół żartem. Bereszyński jako ten nieszczęśliwy piłkarz pauzujący za kartki wchodzi i przekreśla szanse Legii na zarobienie grubego hajsu z LM. I to mnie cieszy.  Wziąłeś te słowa dosłownie to następnym razem będę specjalnie dla Ciebie umieszczał z 5 emotek na końcu zdania byś wiedział z jakim dystansem podchodzić do niektórych moich postów.

 

A w mediach nadal ból dupki warszawskich dziennikarzy :D Obstawiamy: do września będą płakać?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Transfer Berszyńskiego chyba się Lechowi zwrócił :) No frajerzy stulecia.

 

 

W jakiż to sposób? 

 

Czekam na odpowiedź. 

 

Pisałem to pół żartem. Bereszyński jako ten nieszczęśliwy piłkarz pauzujący za kartki wchodzi i przekreśla szanse Legii na zarobienie grubego hajsu z LM. I to mnie cieszy.  Wziąłeś te słowa dosłownie to następnym razem będę specjalnie dla Ciebie umieszczał z 5 emotek na końcu zdania byś wiedział z jakim dystansem podchodzić do niektórych moich postów.

 

A w mediach nadal ból dupki warszawskich dziennikarzy :D Obstawiamy: do września będą płakać?

 

 

Nigdy nie rozumiałem tego umierania za klub i nienawiści wobec innych ludzi, którzy kibicują innemu klubowi. Przecież to jest chore. :sorcerer:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Transfer Berszyńskiego chyba się Lechowi zwrócił :) No frajerzy stulecia.

 

 

W jakiż to sposób? 

 

Czekam na odpowiedź. 

 

Pisałem to pół żartem. Bereszyński jako ten nieszczęśliwy piłkarz pauzujący za kartki wchodzi i przekreśla szanse Legii na zarobienie grubego hajsu z LM. I to mnie cieszy.  Wziąłeś te słowa dosłownie to następnym razem będę specjalnie dla Ciebie umieszczał z 5 emotek na końcu zdania byś wiedział z jakim dystansem podchodzić do niektórych moich postów.

 

A w mediach nadal ból dupki warszawskich dziennikarzy :D Obstawiamy: do września będą płakać?

 

 

Nigdy nie rozumiałem tego umierania za klub i nienawiści wobec innych ludzi, którzy kibicują innemu klubowi. Przecież to jest chore. :sorcerer:

 

nie, taka jest piłka.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Transfer Berszyńskiego chyba się Lechowi zwrócił :) No frajerzy stulecia.

 

 

W jakiż to sposób? 

 

Czekam na odpowiedź. 

 

Pisałem to pół żartem. Bereszyński jako ten nieszczęśliwy piłkarz pauzujący za kartki wchodzi i przekreśla szanse Legii na zarobienie grubego hajsu z LM. I to mnie cieszy.  Wziąłeś te słowa dosłownie to następnym razem będę specjalnie dla Ciebie umieszczał z 5 emotek na końcu zdania byś wiedział z jakim dystansem podchodzić do niektórych moich postów.

 

A w mediach nadal ból dupki warszawskich dziennikarzy :D Obstawiamy: do września będą płakać?

 

 

Nigdy nie rozumiałem tego umierania za klub i nienawiści wobec innych ludzi, którzy kibicują innemu klubowi. Przecież to jest chore. :sorcerer:

 

Chore jest to, że kibicując swojemu klubowi cieszy mnie to, że inne kluby w tym przypadku Legia nie zarobi pieniędzy i zdominuje ligi? Za Legię wstaw sobie Wisłę, Śląsk czy nawet Piast Gliwice(jeżeli kiedyś uda im się zagrać w el. do Lm i odpadą szybko to również będę się cieszył). Ja nie jestem kibicem polskiej piłki kopanej i w (pipi)e mam te punkciki UEFA. Dla mnie chore jest to, że jeden Janusz z drugim podczas potyczek ligowych ciśnie po Legii, Wiśle czy Lechu a w pucharach trzyma za nich kciuki. Hipokryzja do kwadratu.

Odnośnik do komentarza

no beka totalna, po pierwsze chyba kazdy glupi dziennikarzyna w polsce zapomnial ze legia miala grac jeszcze 2 mecze w 4 rundzie eliminacji, a zachowuja i dramatyzuja jakby legia juz w fazie grupowej LM byla i ja z niej wywalila ja eufa

 

druga beczucia to dramatyzowanie legii i jego prezesa celebryty jako ze gestem fair play celtic mialby oddac miejsce legii - no (pipi)a, pokazcie mi jakikolwiek klub na swiecie, ktory by tak postapil wobec jawnego zlamania przepisow przez drugi klub, albo wyobrazcie sobie legie na miejscu celticu i lesniodorskiego zwolujacego konferencje ze oddaja miejsce celticowi w gescie fair play. niech sladem legii zaczna dramatyzowac i domagac sie gestow fair play druzyny, ktore sa jawnie okradane przez bledy sedziow w czasie spotkan - karne z pupy, nieuznane bramki itp

 

smiem twierdzic ze jakby taki przypadek spotkal kazdy inny klub z polski to dziennikarze by sie pastwili nad nim - jako to amatorka, jak jest sto lat za murzynami itp

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cała Warszawa nadal wariuje. Wielu zdawałoby się rozsądnych dziennikarzy i tłumy komentatorów, a nawet zdaje się i Zbigniew Boniek, teraz mają nowy tryb gadki: Celtic powinien wyjść z oświadczeniem, że wycofuje się. Miałoby to być "honorowe", "godne", byłby to "zwykły odruch przyzwoitości" itp.

 

Kurde, przecież ten list otwarty ich współwłaściciela to jest jakaś komedia.

 

Celtic FC zapisał jedną z najpiękniejszych kart w historii europejskiego futbolu, gdy w 1967 roku niespodziewanie pokonał w finale Pucharu Mistrzów potężny Inter Mediolan kierowany przez Helenio Herrerę. Czy umieją Panowie sobie wyobrazić, aby Jock Stein i Billy McNeill zostali pozbawieni szansy na największy tryumf w ich sportowej karierze przez błędne wypełnienie formularza zgłoszeniowego przez działającego w dobrej wierze pracownika klubu? Czy którakolwiek z prawdziwych legend Celtiku FC przyjęłaby awans przy zielonym stoliku, gdyby zdecydowanie przegrała starcie na boisku? Jestem przekonany, że nie pozwoliłaby im na to legendarna celtycka duma. Czy mogliby po czymś takim spojrzeć w oczy swoim kibicom, których wystawiliby na pośmiewisko?

 

 

Czyli to Celtic jest pośmiewiskiem bo Legia nie przestrzegała jasnych zasad, urocze. I oddaje to, co czytam w komentarzach w necie. Oczywiście to warszawiacy, ci ludzie zazwyczaj mają obsesję na punkcie powstania warszawskiego, zburzenie Warszawy jest dla nich powodem do dumy, a odbudowa Warszawy - wstydliwym, niehonorowym, lewackim epizodem, więc w sumie co tu się dziwić.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...