Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czo ten Varane czasami wyprawia to woła o pomstę do nieba. Dwa lata temu, gdy miał 19 lat grał jak profesor, a teraz gra jak... 21-latek. Real ogólnie słabo, słabiutko żeby się nie skończyło jakimś 2:4 jak kiedyś z Monaco. Co tam z Modriciem gotowy już do gry czy raczej straszak? Nie ma jego i Jamesa i na grę Realu nie da się patrzeć.

Odnośnik do komentarza

 

 

A skąd się te sytuacje biorą kabi, skoro sam pisałeś jak Ronaldo grał piach, że nie ma sytuacji to nie strzela?

 

Już dupa boli bo Ronaldo strzela? 

 

Plączesz się w zeznaniach kabi.

 

 

Ty jakis niedorozwiniety jestes? No w chu.j swietne okazje mu stworzyli partnerzy jedna wrzutka w koncówce i rzut rozny. O ja niegodziwy plączący sie w zeznaniach przepraszam masz jak zwykle racja a ja nie. Juz? Jak Ronaldo strzeli 3 bramke w tym meczu to i tak bedzie zasługa mendrka bo wcisnął kółko na padzie. 

Ogólnie to odbij bo sie przypier.dalasz do kazdego posta gdzie ktoś napisze cokolwiek pozytywnego o Ronaldo. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

 

 

 

A skąd się te sytuacje biorą kabi, skoro sam pisałeś jak Ronaldo grał piach, że nie ma sytuacji to nie strzela?

 

Już dupa boli bo Ronaldo strzela? 

 

Plączesz się w zeznaniach kabi.

 

 

Ty jakis niedorozwiniety jestes? No w chu.j swietne okazje mu stworzyli partnerzy jedna wrzutka w koncówce i rzut rozny. O ja niegodziwy plączący sie w zeznaniach przepraszam masz jak zwykle racja a ja nie. Juz? Jak Ronaldo strzeli 3 bramke w tym meczu to i tak bedzie zasługa mendrka bo wcisnął kółko na padzie. 

Ogólnie to odbij bo sie przypier.dalasz do kazdego posta gdzie ktoś napisze cokolwiek pozytywnego o Ronaldo. 

 

:dog:

Odnośnik do komentarza

Co za wstyd. Pochwalę tylko Ronaldo i Modricia. Pierwszy w końcu zaczął biegać i się starać coś rozegrać, może nie wychodziło ale ważne że próbował, o golach nie wspominając. Drugi wprowadził jako taką równowagę w środku o ile można mówić o równowadze w takim spotkaniu. Jeśli to nie był ostateczny wstrząs dla tej drużyny to ja nie wiem co może być, chyba tylko elegancki w(pipi) od Barcelony.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...