Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nie był taki pewien co do City.

 

W całej tej czworce najmocniejsze wydaje sie Atletico a potem.... własnie City moim zdaniem.

 

Zauwazcie zmiane jaka w lidze zrobiło City. Odkad wrócił Rudy to jest to zupełnie inny zespół. A wg mnie to własnie on jest najlepszym piłkarzem City w tym momencie.

 

Real ma ostatnio dobry okres ale wydaje mi sie , ze jest to kruche. Nie widze tam az tak dobrej gry. Wyniki ma owszem, zle nie wydaje mi się aby to sie utrzymało. Wygrali z Barcelona , słaba Barcelona , ktora przez 60 minut nie dała im piardnąc. Potem przegrali w Wolfsburgu gdzie tak naprawde tylko na nich mocniej siedli i byli bezradni. Wygrane w lidze z ogorkami i potem znowu Wolfsburg , który był tak przestraszony mozliwym awansem ,ze zapomniał majtek z Niemiec wziac.

 

Nie widze tu silnego Realu

 

Stawiam na City i Atletico w półfinałach i Atletico w finale

 

Skoro o rudym mowa.

Od momentu kiedy Mou wykopał z Chelsea Kevina trzymałem kciuki żeby go w końcu wywalili.

Zdecydował się na Cesa'a, który przyznam miał dobry sezon, ale najlepiej się czuje na nieco innej pozycji. Wcale nie musieli się wykluczać w podstawowej jedenastce.

I jeszcze Lukaku do tego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dawno takiej nonszalancji i niedokładności w rozegraniu nie widziałem jak tej w wykonaniu Realu w pierwszej połowie. Momentami miałem stany przed zawałowe. Na szczęście w drugiej połowie sie ogarnęli i szczególnie Modrić grał fajną dla oka piłkę. Szkoda tych sytuacji z rożnych, brakowało skuteczności i przede wszystkim trochę szczęścia. Mam nadzieję, że na SB Real przyciśnie mocniej i awansuje do finału, bo to City oprócz De Bruyne nie było aż tak straszne. O ile w ogóle miało być straszne :reggie:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

przeciez nie od dzis wiadomo ze rewanze sa ciekawsze w fazie pucharowej CL. tutaj jedni i drudzy nie chcieli popelnic bledu, w rewanzu mam nadzieje na szybko strzelona bramke, a wtedy sie zacznie widowisko.

mimo dosc slabego tempa meczu, nie zaluje, ze ogladalem wczoraj ten mecz. jedna i druga druzyna pokazala klase, a Rudy to juz w ogole jest kozakiem

Odnośnik do komentarza

Przyjdzie kabi i powie, że to dlatego, że nie było ronaldo

 

No a nie? Na kogo mieli grac bale albo benzeme? xD Ronadlo jaki jest taki jest ale potrafi sie pokazac kolegom i znalesc sobie pozycje w polu karnym i wykorzystac , a nie taka siara ze najlepsza okazje w meczu ma srodkowy obronca. 

 

Srodkowa obrona realu to nie wierze ze nie grała tego meczu naj.ebana albo pod wpływem narkotykow. Wogole zawodnicy technicznie swietni a czasami niedokładnosc gry byla na poziomie okręgowej. Dziwie sie manchesterowi ze nie skarcili realu, ale to dobrze, bo juz z ronaldo real rozpyka na bernabeu manczesterek i bedzie final. 

 

 

chuyowy meczy, a jutro będzie jeszcze lepszy

 

Już nie płacz, półfinały takie są jak Twoja drużyna odpada w 1/4.

 

 

Barca xD

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Kabi, ale chodzi o to, jak fatalnie zagrał środek obrony przy wyprowadzaniu piłki oraz jak beznadziejnie przez większość czasu gry funkcjonował środek pola. To są obszary w których Ronaldo się nie pokazuje, zresztą on wybitnych umiejętności w grze kombinacyjnej nie ma. Niestety, ale Real dopiero koło 70 minuty zaczął w miarę sprawnie przechodzić od obrony do ataku, bo City trochę zostawiło luzu w pressingu i Real zaczął spod niego wychodzić. Fakt, jakby był, to może by dał radę napędzić jakąś akcję, ale oczami wyobraźni już widziałem te jego spier.dolone podanie za plecy do kolegi i stanie w miejscu z rozłożonymi rękoma, podczas gdy City sunie z atakiem. Dobrze, że to są nieudacznicy, bo mogło być po ptokach już.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...