Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry debiut Matica. Pogba przy nim był dzisiaj jak słaby żart. I nie wyjeżdżać mi tutaj z innymi pozycjami. Pogba chciałby dzisiaj mieć takie akcje ofensywne jak Nemanja.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Fellaini też lepszy występ niż Pogba oczywiście :cool: Przynajmniej wygrywał piły w polu karnym.

 

No nie mam patrzenia na ten specjalny płatek śniegu xD. Całą drużynę wymienią, a on będzie nietykalny. Bardzo toksyczna sytuacja.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Matic grał wybornie, karny kootas dla Chelsea że go sprzedali i kupili mudzyna z kontuzja, a teraz szukają jakiegoś Drinkwatera :pawel:

 

Nie wiem na jakiej pozycji trzeba ustawić Pogbe żeby grał dobrze. Bardziej w środku pola to gubi się w defensywie, bardziej do przodu to nic nie wnosi do ofensywy. Już Raszford czy właśnie Matic mieli lepsze podania do przodu.

Odnośnik do komentarza

Matic grał wybornie, karny kootas dla Chelsea że go sprzedali i kupili mudzyna z kontuzja, a teraz szukają jakiegoś Drinkwatera :pawel:

 

Nie wiem na jakiej pozycji trzeba ustawić Pogbe żeby grał dobrze. Bardziej w środku pola to gubi się w defensywie, bardziej do przodu to nic nie wnosi do ofensywy. Już Raszford czy właśnie Matic mieli lepsze podania do przodu.

Pogba moim zdaniem powinien grać na "8". Ani na "6", ani na "10" nie nadaje się.

Odnośnik do komentarza

Canal+ jak zwykle, a w necie ich usługa netowa, no. Jakieś tam coś będzie też lecieć na nSport (dzisiaj Azerbejdżan). Na głównym kanale C+ będą mecze powszechnie uznane za najciekawsze w eliminacjach, czyli Hoffenheim-Liverpool i Napoli-Nicea.

 

 

W Hoffenheim niezbyt wierzę, to absolutni debiutanci w LM (niecałe 10 lat temu awansowali w ogóle do pierwszej Bundesligi). Dodatkowo odeszło dwóch moim zdaniem kluczowych graczy - Sule zastąpi pewnie w składzie Havard Nortdveit, a Sebastiana Rudy'ego - może Eugen Polanski. Z najciekawszego wątku "kogo tu Anglia może kupić" można obserwować zwłaszcza Jeremy'ego Toljana, grającego jako boczny obrońca - z racji niskiej klauzuli odejścia i talentu obserwuje go cała Europa. Ich najlepszym graczem był rozgrywający Kerem Demirbay, mają też topowego bramkarza. Liverpool, choć kontuzje m.in. Coutinho, wydaje się znacznie lepiej przygotowany, ale też agresywny styl Hoffenheim może wyjątkowo ich zaskoczyć, podobnie jak wprawa w wykonywaniu stałych fragmentów. Poza tym, Klopp kontra Baby Klopp - powinien być bardzo atrakcyjny mecz. Stawiam 4-1 i 4 gole Firmino.

 

 

Nicea też będzie musiała chyba zagrać znacznie lepiej, niż w poprzedniej rundzie, by mieć szanse z Napoli. Gra Seri, natomiast ze znanych nazwisk nie mogą zagrać Balotelli oraz Wesley Sneijder. Jedynie zagrać powinien Allan Saint-Maximin, który jest bardzo efektownym graczem. Zazwyczaj w takich meczach Nicea gra z kontry i dzisiaj pewnie też będą na to liczyć. Ale Napoli ma dużo więcej doświadczenia, a także taktyka na ławce, który powinien wykorzystać słabe punkty Nicei, których trochę jest. Tu również jest mocny faworyt, ale jestem bardzo ciekaw, co pokażą debiutanci, którzy są bardzo cwaną ekipą. To jutro.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Canal+ jak zwykle, a w necie ich usług netowa, no. Na głównym kanale mecze powszechnie uznane za najciekawsze w eliminacjach, czyli Hoffenheim-Liverpool i Nicea-Napoli.

 

Tyle to i ja wiem. Pytam się czy  np. ZDF coś pokazuje. I .... jest jeden mecz: Hoffenheim vs Liverpool.

https://www.zdf.de/sport/uefa-champions-league/hoffenheim-liverpool-livestream-myview-aufstellung-statistik-liveticker-interviews-100.html

Odnośnik do komentarza

Dobry mecz w Niemczech, obie strony grają podaniami, jest tempo, WERTYKALNOŚĆ. Hoffenheim gra lepiej i powinno prowadzić, ale przegrywa. Zmarnowany słaby karny Kramaricia i zaskakujący kompletnie gol z wolnego Alexandra-Arnolda. Tak więc na razie Baumann słabo, a Mignolet dobry. To jest futbol.

Odnośnik do komentarza

Dries Mertens zaczął sezon tak samo, jak skończył poprzedni. W jakiej ten koleś jest formie, to strach mówić. Nadal nieco po cichu, jeden z najbardziej wartych oglądania piłkarzy w Europie. Mimo że Nicea broni grupowo, to Mertens i tak nieustannie zagraża i nie było tak daleko, by miał co najmniej hat-tricka po 20 minutach. Ten gość jest niesamowity. To... belgijski Mbappé.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...