Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

comment_yVsR0fHXd3IOZG9gKjhWlzmV1bGpgJtn

 

Jak coś, to na ZDF lecą Tottki z Borussią.

 

 

>madridismo

 

 

kuuuu,rwa nigdy nie przestaną śmieszyć mnie nazwy używane przez ty pier,dolców realowych i barcelonowych xD

 

 

LA MASIA OOOOOOOOOOOO MÓJ KLUB TAKI PIĘKNY

 

XDDDDD

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

comment_yVsR0fHXd3IOZG9gKjhWlzmV1bGpgJtn

 

Jak coś, to na ZDF lecą Tottki z Borussią.

 

 

>madridismo

 

 

kuuuu,rwa nigdy nie przestaną śmieszyć mnie nazwy używane przez ty pier,dolców realowych i barcelonowych xD

 

 

LA MASIA OOOOOOOOOOOO MÓJ KLUB TAKI PIĘKNY

 

XDDDDD

 

 

jes beka to fakt, ale jak sobie przypomnę, że do berlina wziałeś poduszkę z logiem chelsea to xd

Odnośnik do komentarza

Czyż nie zawsze od wielu lat ludzie piszą o tych meczach na TVP to samo. Że zawsze Real, Barca albo Manchester. Mimo wszystko głównym globalnie powodem do oglądania meczów zawsze jest to, że gra drużyna która cię obchodzi, a jakieś inne powody to dodatek.

 

Jestem dość pewien, że jak by nie liczyć, Real ma więcej fanów na świecie niż Tottenham i Dortmund razem wzięte. Ba, nie wiem czy Liverpool nie ma, chociaż ma pewnie z 4x mniej niż Real. Chociaż za grę to najciekawszym można być meczu Lipsk-Monaco. Ogólnie z racji tego jaki potencjał ma debiutujący Lipsk.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jak podają hiszpańskie media Marco Asensio nie wystąpi w dzisiejszym meczu Realu z powodu... pryszcza na nodze. Miał on powodować ból, a po jego wyciśnięciu pojawiła się drobna infekcja. AS informuje, że problem ten powstał w wyniku golenia sobie nóg.

 

Czy to najdziwniejsza "kontuzja" piłkarza w historii?

Odnośnik do komentarza

W tym całym ból(pipi)eniu o demokratyczny wybór meczu Realu - Apoel najbardziej bawi mnie to że serio są osoby które jednocześnie potrafią obsługiwać Internet i pokładać swoje nadzieje w tym co puści tvp.

 

Kur.wa, to nie jest 2005 rok tylko 2017, cała sieć dosłownie zaje.bana jest streamami, możliwości są nieograniczone, wszyscy mogą kulturalnie ukraść transmisję z neta ale i tak ból dupy przez cały dzień musiał być o to xdddd. Oczywiście potem teksty "ale chu.jowe to tvp, Szpakowski jak się myli, a Żewłakow jak chu.jowo komentuje" :rotfl:

Edytowane przez c0r
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Serio, ludki nie zagłosowały na Tottenham - Dortmund na TVP? Aż mi za takich wstyd. Mecz kolejki jakby co leciał będzie na ZDF.

Mądry ty jesteś? Chłopie przypominam, że to sub licencja od C+. I ciesz się że cokolwiek masz za frajer. Ja płacę za NC+ i mam wszystkie mecze, to samo będę robił kiedy Polsat przejmie LM, gdyż znając zapędy prezesa w otwartym Polsacie będziesz mógł pomarzyć o meczu Realu czy Juventusu. Ale oczywiście lepiej zayebac stream, albo oglądać szwabski ZDF, potem narzekac , że studio jest ujowe, albo telewizja tracji licencję na daną ligę. Polactwo (pipi)a :/
Odnośnik do komentarza

No, jest legenda o tym że Rio Ferdinand za czasów Leeds doznał kontuzji, bo mu noga zdrętwiała jak grał cały dzień w PES-a... Dobry był też ten koleś który wpadł podczas rozgrzewki na znak mówiący, żeby nie ćwiczyć w tym miejscu.

 

 

 

 

Na szczęście Real ma przyzwoitego zmiennika w postaci Cristiano Ronaldo. Real gra znowu to jakieś takie 4-4-2, z Cristiano i Bale'em jako jakimiś napastnikami. Ale na Cypryjczyków może starczy. 

 

 

Napoli oficjalnie odpuszcza LM, w składzie dwóch Polaków. Poza tym normalny skład.

 

 

W hiciorze Lipsk-Monaco nie zagrają Keita i Lemar. Nie brak innych talentów, na czele z debiutującym na dłużej Tielemansem. Monaco w dziwnym 4-3-3, ogólnie jestem ciekaw jak ten mecz będzie wyglądał, zwłaszcza przy konieczności stawiania na ligę w weekendy. 

 

 

W Tottenhamie debiutuje Aurier, w Dortmundzie - Toljan, Dahoud i Jarmołenko. Liverpool na Sevillę w bardziej standardowym składzie.

 

 

 

 

City w Holandii oczywiście ofensywnie, Jesus-Aguero, dwie Silvy, de Bruyne i Mendy oraz Walker. Więc do ataku, ja.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

Serio, ludki nie zagłosowały na Tottenham - Dortmund na TVP? Aż mi za takich wstyd. Mecz kolejki jakby co leciał będzie na ZDF.

Mądry ty jesteś? Chłopie przypominam, że to sub licencja od C+. I ciesz się że cokolwiek masz za frajer. Ja płacę za NC+ i mam wszystkie mecze, to samo będę robił kiedy Polsat przejmie LM, gdyż znając zapędy prezesa w otwartym Polsacie będziesz mógł pomarzyć o meczu Realu czy Juventusu. Ale oczywiście lepiej zayebac stream, albo oglądać szwabski ZDF, potem narzekac , że studio jest ujowe, albo telewizja tracji licencję na daną ligę. Polactwo (pipi) :/

 

 

Uspokój się. Zwróciłem uwagę, że z perspektywy fana dobrej kopanej wybór internautów jest delikatnie mówiąc mocno dyskusyjny i zainteresowanym podałem alternatywę. Mnie i tak interesują wyłącznie niemieckie drużyny, więc problemu wielkiego nie mam co kolejkę. Ale szkoda mi tych, co tylko na TVP mogą w tej kolejce mecz obejrzeć i tyle.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...