Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem dość pewien, że jak by nie liczyć, Real ma więcej fanów na świecie niż Tottenham i Dortmund razem wzięte. Ba, nie wiem czy Liverpool nie ma, chociaż ma pewnie z 4x mniej niż Real. Chociaż za grę to najciekawszym można być meczu Lipsk-Monaco. Ogólnie z racji tego jaki potencjał ma debiutujący Lipsk.

To jest prawda jak ch.uj pamiętam jak na mecz Borussi z Realem gdzie lewy kropnął 4 brameczki wybraliśmy się ze znajomymi do pubu i po każdej bramce robcia szaleliśmy z radości jak pije.bani a cała reszta pubu na spokojnie siedzi w miejscach. Myślimy pewnie janusze przyszli obejrzeć mecz ale okazało się że jak cr7 strzelił to cały pub szał macicy tylko my siedzimy na miejscach nie wiedząc o co biega. Borussia 3 polaczków w składzie ale i tak większość kibicowała Realowi.

Odnośnik do komentarza

Oglądam Liverpool i Lovren znowu odje.bał Lovrena. Co za klaln.

 

Jakbym był fanem Liverpoolu to bym je.bał na Kloppa jak burą sukę, tak się uparł na van Dijka że zrezygnował z zakupu jakiejkolwiek alternatywy, nie starał się nawet o Howedesa. A teraz gra takim Lovrenem albo Klavanem (polecam obczaić jego grę z City).

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, czytałem przecież w necie ekspertów tłumaczących, że Kloppa "pogięło" i fatalny transfer, bo Lucas Barrios czy ktoś tam miał więcej goli zdobytych. No ogólnie Klopp strasznie głupi, co zrobić, życie.

 

 

Napoli w Charkowie dość nędznie póki co, niech już wejdzie Mertens to ratuje bo bez jaj. W Lipsku "mecz walki", ale ogólnie niezły start dla Niemców. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, czytałem przecież w necie ekspertów tłumaczących, że Kloppa "pogięło" i fatalny transfer, bo Lucas Barrios czy ktoś tam miał więcej goli zdobytych. No ogólnie Klopp strasznie głupi, co zrobić, życie.

 

No z tym że to był jeszcze transfer Brendana nie Kloppa Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

No ale Kloppa pogięło że się cieszył i mówił zawsze, że bardzo dobry transfer. No ale tak, wtedy to bylo że Rodgersa pogięło. I że każdy dobry trener, jak ten wygrywający w Dortmundzie Klopp, by takich idiotyzmów nie wyprawiał.

 

 

 

W każdym razie warto było oglądać Real jednak, Sergio Ramos w pozycji środkowego napastnika strzela na 3-0 przewrotką. W Napoli wszedł Mertens, ale... nie za Milika tylko Hamszika. Techniczny musiał źle usłyszeć no i póki co mamy 2-0 dla Szachtara.

 

 

 

Lipsk i Monaco muszą wyjść z tej grupy, za dobre ekipy. Nie wiem, co im przeciwstawi Porto, choć niby takie lepsze z lepszym trenerem. "Odkrycie" tej edycji to może być Upamecano. Tak młody i tak dobry.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

W grupie Liwerpulu same remisy, Klopp znowu ma szczęście.

 

Nawet ta zje.bana Sewilla powinna zweryfikować tą parodię w obronie Live. Ale niestety Sewija gra w lidze hiszpańskiej, zatem są parodystami futbolu.

 

Je.bany fuksiarz Klopp pewnie dzięki temu wyjdzie z grupy. Jak ja ich nienawidzę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...