Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie kopia gola Kane'a z Evertonem z weekendu, ale wciąż ładny centrostrzał.

 

Swoją drogą leżę z telefonem w ręce ze świadomością że idzie LM i nie mam chęci by odpalić laptopa i stream ;/. Nie wiem co tak słabo, wczoraj w podobnej sytuacji jakoś z przyjemnością sobie oglądałem Huddersfield - WHU :[

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Juve coś tam gra mdr, nie mogli wpaść żeby dać piłę Messiemu i żeby on zrobił gola.

 

Skład tej ekipy jest dla mnie jak zawsze niepojęty, niezarejestrowany jest Lichtsteiner, na prawej gra De Sciglio, zastępuje go Sturaro. No ale jak Juve znowu dojdzie do finału to będzie wiadomo, że Allegri widzi tam, gdzie wzrok laika nie sięga.

 

 

Angielskie kluby demolują rywali za pomocą wrzutek na głowę, które czasem nawet od razu schodzą do bramki, prawdziwe piękno futbolu. 

 

 

Griezmann nadal coś cienki jest, no, nie wiem, najciekawsze w Atletico jest teraz to, jak dobry zrobił się Thomas Partey. Ale do awansu mocne 0-0 starczy.

Odnośnik do komentarza

Ok przymusilem sie troche, wlaczylem Chelsea no i akurat trafiłem na dublet Michy'ego. Chyba spoko wynik, i obiecujący debiut Zappacosty.

 

United tez raczej nie mialo problemow, dwie gladkie wygrane angielskich klubow w LM jednego dnia, bez zadnych głupich bledow, straconych goli i innych kompromitacji, fajnie.

Odnośnik do komentarza

Gra Semedo powoduje, że zaczynam się dotykać  :wub: Co mecz to lepiej i nie ma widocznych tendencji do przypałów jak to miewał Alves. 

Znowu druga linia Barcy wyglądała bardzo dobrze i tym razem nie ma co tłumaczyć słabym rywalem. Nabrali pewności siebie, Rakitic już nie jest podczepiony pod prawe skrzydło przez co jakoś tak wygląda bardziej swobodnie, Iniesta miesza (chociaż celność podań znowu nie najlepsza, w tym swoim tańcu za często robi o krok za dużo). Kurde, dwa świetne mecze pod rząd... 

Odnośnik do komentarza

wg tvp sport:

 

W sondzie na SPORT.TVP.PL spotkanie na Santiago Bernabeu otrzymało 67078 głosów, a mecz na Wembley 64013. Na Twitterze TVP Sport było to odpowiednio 1390 i 2954, a na Twitterze TVP Info 883 i 1767. W sumie więc mecz drużyny z Madrytu wygrał 69351 do 68734, a więc tylko 617 głosami.

Odnośnik do komentarza

wg tvp sport:

 

W sondzie na SPORT.TVP.PL spotkanie na Santiago Bernabeu otrzymało 67078 głosów, a mecz na Wembley 64013. Na Twitterze TVP Sport było to odpowiednio 1390 i 2954, a na Twitterze TVP Info 883 i 1767. W sumie więc mecz drużyny z Madrytu wygrał 69351 do 68734, a więc tylko 617 głosami.

 

Na 99.99% we wszystkie środy, w których zagra Real będą ich mecze transmitowane, z BVB i Spurs pewnie będą ciekawe, ale z Apoelem to stawiam gładkie 5:0, hattrick w(pipi)ionego Ronaldo i fejsbuk zalany HALA MADRID OD DZIECKA KIBICUJEM!!!

Odnośnik do komentarza

w nastepnej kolejce w srode gra united wiec pewnie cska-mu pokaze tvp xd

 

Raczej stawiam na LEWANDOWSKOMANIE vs Neymar i spólka

Ogólnie pomysł spoko na głosowanie na mecz, mam tylko nadzieję, że w 5 i 6 kolejce wykluczą z głosowania mecze o nic.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...