Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Większość ludzi ma w składzie Messiego, tak że wejście jutro na tabelę fantasy będzie bolesne.

 

"Sprzedam Messiego, kupie Zlatana, ktory na pewno cos ustrzeli z kontry i za reszte kasy wzmocnie linie pomocy, dzieki czemu nadrobie nieco punktow"

 

 

HE HE

 

To jest troche nieuczciwe, bo w Football Managerze normalna zasada jest, ze jak pierwsze spotkanie dwumeczu o wszystkim rozstrzygnelo, to na drugie wystawia sie rezerwy, by zawodnicy zdobyli expa i nabrali wartosci. Jakbym wiedzial, ze zawodnicy leverkusen tez graja w fantasy league i chca wygrac plejstejszyn biorac Messiego na kapitana, to bym go nie sprzedawal. Afera grubymi nicmi szyta.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

W 2010 roku wyborcy mieli na to niestety wyj.ebane kto wygrał LM ogqozo. :(

 

Jeśli w tym roku wygra Inter, to też będą mieć. Najwyżej rzucą nagrodę trenera roku dla Ranieriego, bo z taką ekipą wygrać LM to naprawdę osiągnięcie.

 

Ale jeśli wygra Real, to będzie to uznane za symboliczne przekazanie pałeczki, jestem pewien. Wiadomo, Złotą Piłkę i inne popularne nagrody dostaje się głównie za renomę, już teraz wiadomo, że szanse ma tylko dwóch zawodników. Bezpośrednie starcie będzie oglądane przez każdego i to będzie jedyny moment, w którym będzie można zmienić decyzję. A że Messi już tyle razy wygrał, to triumf Realu powinien wystarczyć...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

masakra, tak chciałem na apoel postawić ;/ Ale nie miałem co, masakraaaa, ale se w brode teraz pluć mogę :D

 

Włączyłem końcówkę ale ten bramkarz to nadal taka piz.da (Apoelu) ? Nie wiem jak grał dziś w meczu, ciekawi mnie bo Lloris to jednak kozak i w karnych powinien zarządzić.

 

Ailton (pipi)a miszcz :D Co on je.bie sytuacje

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Myslalem, ze juz naprawde wszyscy pilkarze zdaja sobie sprawe, ze robienie zerowych rozbiegow przy karnym zwykle konczy sie zle, ale jednak...

No Bastos zrobił kilometrowy rozbieg i też się źle skończyło.

 

Dude, z mojego zdania nie wynika a contrario, ze robienie duzych rozbiegow konczy sie zawsze dobrze. Robienie "zerowych" zwykle konczy sie zle, tylko tyle.

 

Nie tak dawno sie zbijalismy na tym forum z podobnej glupoty przy wykonywaniu karnego na jakiejs wiekszej imprezie. Ktos kojarzy? Chyba na mistrzostwach swiata ktos tak sobie "z miejsca" strzelil i sie zdziwil, ze nie wpadlo.

 

 

 

 

APOEL = 8 spotkan, 7 bramek, cwiercfinal LM

 

HE HE

Odnośnik do komentarza

Podsumowujac dzisiejsze spotkania.

Barcelona zmiotła Niemców ale tu nie ma specjalnie duzo do opowiadania./ Messi wygrał mecz. Jak zwykle zresztą

 

APOEL jednak to mimo wszystko ogromna niespodzianka. Ale z przebiegu meczu to powinni to wygrac w 90 minutach, Gdyby Ailton nie bał sie oddawac strzałow to by bylo po wszystkim w regulaminowym czasie

 

Czekam teraz na Hit APOEL - BASEL :D

Odnośnik do komentarza

Tak na chłodno. Można psioczyć na Bayer, który nie stawił wczoraj oporu Barcelonie, ale to co zdecydowało o wyniku, to nienormalna skuteczność Katalończyków, którzy praktycznie wszystkie setki wykorzystali. To, że Barca jest w stanie stworzyć ok 10 dogodnych sytuacji strzeleckich w obrębie jednego meczu, to żadna nowość, problemem zawsze była skuteczność (nie licząc ostatnich meczów z Realem, to trochę inna bajka).W przeciwieństwie np. do postawy Milanu, który zupełnie nie przejmował się atakami Kanonierów, aż do 20 metra przed własną bramką, Bayer przynajmniej próbował stosować pressing, zagęszczać środek pola, od czasu do czasu wyprowadzać jakiś atak (wychodził z własnej połowy).

 

Wynik 7-1 faktycznie imponujący, ale gra wcale nie była idealna. Pique nadal gra niepewnie, gdyby nie asekurujący go Mascherano, wynik mógłby być ciut inny. Adriano gra poprawnie, ale nawet nie ma co porównywać do swojego vis a vie. Pedro, trochę się obudził, ale na razie oprócz chęci z jego gry niewiele wynika. W ogóle mogliby strzelić jeszcze ze 2 gole, ale chorobliwa skłonność do wchodzenia z piłką do bramki na to nie pozwoliła.

 

Jeszcze tylko trochę statystyk z okazji historycznego przecież wyczynu Leo.

-W wieku 24 lat wskoczył na 6 miejsce w łącznej klasyfikacji strzelców PM/LM

-obecnie jego ratio w golach na mecz w PM/LM wynosi 0.77, co nie licząc prehistorycznej piłki spacerowej w wykonaniu Puskasa i Di Stefano, jest wynikiem przynajmniej najlepszym (a wliczając tą erę, daje mu 2 miejsce).

-5 goli w jednym meczu jeszcze żaden zawodnik w PM/LM (co biorąc pod uwagę nawet futbol lat 50/60, wydaje się jeszcze bardziej niesamowite) nie strzelił.

-jako drugi piłkarz w historii ma szanse na zdobycie 4 tytułu króla strzelców PM/LM, a jako pierwszy w historii, ten który zdobędzie je z rzędu.

-jest samotnym liderem klasyfikacji strzelonych bramek w fazie pucharowej PM/LM, ze sporą przewagą 6 bramek nad druim miejscem

 

Koniec spustu

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...