Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,7 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W drugą stronę. Drogba był fantastycznym aktorem, kiedy po boiskach biegał jeszcze ojciec Busquetsa.

 

 

Ale generalnie to świetny zawodnik i Chelsea zagrała dziś bardzo dobrze. Nie był to pokaz powalającego futbolu, ale determinacji i solidności. Tak jak myślałem, runda rewanżowa z racji samej stawki była ciekawsza, niż pierwsza, o czym świadczą ciekawe przebiegi meczów nawet tak słabych ekip, jak Inter czy Chelsea.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Kibice Chelsea się cieszą...a tu z Barceloną w ćwierćfinale.

 

Lepiej się módl, żeby Real nie trafił, bo skończy się jak zawsze na nadziei, że może teraz są mocni by powalczyć o wygraną. ;]

 

Chelsea dzisiaj pokazała klasę, trudne było przed nimi zadanie z racji syfu jakiego narobił AVB i dzisiaj jakby dla potwierdzenia tezy, że Portugalczyk był w tej ekipie 5 kołem u wozu, gole strzelali piłkarze z którymi był w konflikcie.

Odnośnik do komentarza

No Barca ma to do siebie, że jest silna, więc sekretem nie jest, że wszyscy się modlą, żeby na nich nie trafić.

 

Poza Manchesterem United, oni się modlą, żeby nie trafić na zespół tracący do Barcy 23 punkty, bo i z nim będzie im ciężko.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kibice Chelsea się cieszą...a tu z Barceloną w ćwierćfinale.

 

Lepiej się módl, żeby Real nie trafił, bo skończy się jak zawsze na nadziei, że może teraz są mocni by powalczyć o wygraną. ;]

 

Chelsea dzisiaj pokazała klasę, trudne było przed nimi zadanie z racji syfu jakiego narobił AVB i dzisiaj jakby dla potwierdzenia tezy, że Portugalczyk był w tej ekipie 5 kołem u wozu, gole strzelali piłkarze z którymi był w konflikcie.

 

Akurat ja nie jestem jakoś specjalnie podjarany tym awansem Realu. I oczywiście nie chciałbym,żeby Real trafił na Barcelonę w ćwierćfinale,bo w tym momencie jakiś większych szans Realowi w pojedynku z Barceloną bym nie dawał. Nie dość,że obrona kuleje od jakiegoś czasu to jeszcze brakuje dwóch...a w sumie to już jednego jakże ważne ogniwa w ataku jakim jest Angel Di Maria. Choć i tak bez niego potrafią radzić sobie świetnie w grze ofensywnej.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

taaaa...za zwcięstwo Ruskich płacą 15 zł, za x2 4,3 (a chyba z 5 było)

 

Grajcie więc jak nie takie pewne zwycięstwo Realu....

 

 

Z twoich postów można wysunąć tylko wniosek, że postawiłeś kasę na awans Chelsea. Nie no, świetny ruch.

 

zastanawiałem sie czy cytować, ma próżność wygrała :)

Odnośnik do komentarza

ja też chelsea bym nie przekreślał, bo mimo że ma teraz kryzys to imo jest w stanie powalczyć nawet z barcą, tak jak milan. jak w chelsea był grant to też nie dawali im szans a doszli do finału i zajęli 2. miejsce w PL.

 

Naprawdę nie dawali im szans w starciach z Olympiakosem i Fenerbahce? To jednak trochę inny poziom, niż dzisiejsza Barcelona.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Real wczoraj mial szczescie. Ich linia obrony jest troche slaba. Marcelo to bardziej do napadu sie nadaje niz do obrony. Arbeloa nie wiem po co biega do przodu jak to drewienko. A potem na prawej stronie zostalo puste pole i Pepe juz tego nie wyciagnal i padł gol ;p

 

za to Abramowicz dostaje moje gratulacje za transfer roku. Torres jest moim bohaterem :)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że najlepszym, co można dostać w losowaniu (poza Milanem), jest rewanż na własnym boisku. W tej fazie rozegrano 16 meczów i 14 z nich skończyło się zwycięstwem gospodarzy (zgadnijcie, które dwie ekipy się tutaj wyróżniły). To generalnie określa, na co będą wszyscy liczyć w losowaniu: nie trafić na Real i Barcę i mieć rewanż u siebie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Menedżer Bayernu Monachium Uli Hoeness skrytykował zachowanie włodarzy Realu Madryt i FC Barcelony. Jego zdaniem kluby wydają zbyt wiele pieniędzy i za nic mają sobie kryzys finansowy w Europie. - To nie do pomyślenia - stwierdził Niemiec.

- To, co robią te kluby, jest śmieszne - grzmiał Hoeness. - Niemcy dają Hiszpanii miliony euro, by wydostać je z finansowego bagna, a oni zamiast spłacać swoje ogromne długi, wydają pieniądze na gwiazdy typu Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi. Tak nie może być - burzył się menedżer Bayernu.

- Sam Real ma większe długi niż wszystkie kluby Bundesligi razem wzięte - zakończył Niemiec.

 

HE HE

 

Bayern juz sie zielony robi na mysl o FCB albo Realu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.