Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość slavssn

Liczę na Inter, ale ciężko będzie im awansować. Nie od wczoraj wiadomo, że Włosi nie są w formie, co potwierdziło nawet wymęczone zwycięstwo z Chievo. Olympique zagra defensywnie, na remis - wg mnie będzie 0:0.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że Roberto Di Matteo jest kolejnym trenerem, który jest gotów dać jeszcze parę szans Torresowi:

 

"Nie może myśleć o tym, ile kosztował. Musi się skupić tylko na graniu, nie na strzelaniu goli. Na asystach, robieniu akcji, kiedy tylko dotknie piłki. Nie powinien myśleć o strzelaniu goli, tylko o graniu prostej piłki. Reszta sama przyjdzie."

 

"To świetny napastnik i jestem pewien, że nie zapomniał, jak się strzela gole. To jeden z najlepszych napastników na świecie. Strzelił tyle goli w ostatnich latach, że na pewno nadal będzie to robił w przyszłości. Uda mu się, bo jest ciągle młody. Musi tylko odzyskać pewność siebie".

 

 

Oczyma wyobraźni widzę konferencję prasową po jutrzejszym meczu:

 

"Niestety przegraliśmy, ale chciałbym pochwalić Fernando za granie prostej piłki. Zyskał dziś dużo pewności siebie, a to teraz najważniejsze".

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Już prawie umiesz!

 

Jestem wielce ciekaw, jak wypadnie dzisiejszy mecz. Patrząc ogólnie na grę, obie ekipy są na zbliżonym poziomie. Pierwszy mecz był wyrównany, z wyniku raczej ostatecznie mógł być zadowolony Bayern, ale i on miał szanse na zwycięstwo. Basel do tej pory grało na wyjazdach dobrze. Bardzo pechowo zremisowali z United, zasłużenie zremisowali z Benficą (u siebie z nimi przegrali). Z drugiej strony Bayern gra u siebie wyraźnie lepiej, niż na wyjeździe. Wrócił też Schweinsteiger, a solidnie na lewej obronie zaprezentował się Alaba.

 

Najważniejsze jest to, że obie ekipy mają w zwyczaju atakować i już pierwsze spotkanie od początku toczyło się od bramki do bramki. Tutaj na pewno zostanie to zintensyfikowane, bo bez względu na wynik, jedna z ekip będzie miała ciśnienie na strzelenie bramki. Bez wątpienia szykuje się największy hicior LM do tej pory.

 

 

W fantasy mam tylko Shaqiriego, więc mam nadzieję, że strzelił te pięć goli chociaż. Bayern wszystko jedno, najlepiej żeby Kroos i Gomez nie punktowali, bo ich dużo osób ma.

 

Zawodowi typerzy podpowiadają na Bayern z dwoma golami handicapu na kursie 2,45. Czyli delikatnie mówiąc, mało wiary w obronę Basel.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Widać sędzia jednak ciągle bał się dwóch goli Basel, bo dla pewności uznał gola z ewidentnego spalonego. Mądre drużyny (Milan, Bayern) wiedzą, że nawet przy pewnym prowadzeniu może się opłacić zapłacić.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Brawo Man Utd, jednak Premier League jest śmieszne.. Jak można było tak się potracić z Basel?

 

Rozumowanie na poziomie, że Lech Poznań jest lepszy od City, a Milan od Arsenalu. Widziałeś w ogóle te mecze czy tak sobie piszesz byle co bo mecz za nudny?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

z tego co pamiętam to było więcej drużyn, które sprawiły od tego czasu problemy man utd na jego terenie.

 

chodzi mi o tą manianę drużyn z premier league w tym sezonie. man city, arsenal i inne?

 

Serio mi przykro, że Bayern jedzie z nadzieją 6:0 :D

Edytowane przez Grabar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...