Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Inter w końcu coś wcisnął. Oczywiście Milito. Oczywiście w sumie równie dobrze można by powiedzieć, że Marsylia sama to sobie wcisnęła. Wygląda na to, że jednak to ten mecz trzeba będzie uznać za najciekawszy tego wieczoru.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no faktycznie nawet ciekawy mecz z tego wyszedł. Głupi gol, zmarnowane okazje na rozstrzygnięcie, lepszy zespół zasłużenie zwycięża w doliczonym czasie.

 

(5 sekund później)

 

o kurde

 

 

No cóż, w sumie to było niepotrzebne bo Inter i tak odpadł, ale dodatkowe kontrowersje na koniec dodają efektu szokowego.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość slavssn

Inter odpadł, niestety, po frajersku. Spodziewałem się tego, ale do końca miałem nadzieję na choćby dogrywkę - jednak Brandao dostał w prezencie bramkę od mediolańskich obrońców. Mandanda w końcówce zachował się po prostu jak głupek - przez cały mecz bronił fenomenalnie, a ostatecznie właściwie pozbawił swoją drużynę szans na awans do półfinału, bo przecież jego brak będzie dla Marsylii poważnym osłabieniem.

 

No, chyba że Francuzi trafią na Milan.

Edytowane przez slavssn
Odnośnik do komentarza

7-0 to najwyższe zwycięstwo w fazie pucharowej LM. Wcześniej trzy ekipy wygrały sześcioma bramkami. Wśród nich - Bayern, w sezonie 2008-09, ze Sportingiem Lizbona. Następny mecz Bawarczycy grali w ćwierćfinale z Barceloną i przegrali go 0-4.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

ja pier.dole jaka lipa. A było tak pieknie do 90 minuty a tak to kur.wa żaden kupon mi nie wszedł w piz.du, 2-1 najgorszy wynik jaki mógłbyć, (pipi) na jednym kupownie awans interu na drugim remis . Mogłem jednak zainwestowac w ten bayern z handicapami

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

po co w ogóle ktokolwiek gra w piłkę skoro i tak odpadnie z barceloną? wyjscie z grupy Lm? Pfff. Awans z 1/8? co z tego skoro odpadna (moze ) z Barceloną...

 

 

__________

 

jak jest z cenami praw do transmisji meczów? Zakładam, że prawa do pokazania jakiegokolwiek meczu 1/8 kosztują tyle samo co prawa do innych -bo to musi byc przecież ustalane na dużo wczesniej niz wiadome jest kto awansował

 

 

w swietle tego -w Polsacie urzedują same poje.busy - dac mecz Realu, który jest formalnoscią (kto sądzi inaczej -zapraszam do buków po małą fortunkę) zamiast Chelsea z napoli.

 

Zenada jak mecz Barcelony z Leverkusen.

 

Pierd.olę Polsat, skonczy mi się umowa i rezygnuje z nich definitywnie.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

w swietle tego -w Polsacie urzedują same poje.busy - dac mecz Realu, który jest formalnoscią (kto sądzi inaczej -zapraszam do buków po małą fortunkę) zamiast Chelsea z napoli.

 

 

Jak widać choćby po tym forum, większość ludzi interesuje się piłką tylko wtedy, kiedy gra ich ekipa. Real, Barca i United mają najwięcej kibiców i jeśli można ich pokazać, to się ich pokazuje. Nie tylko w Polsce, wszędzie. Urzędowanie w Polsacie nie polega na rozszerzaniu futbolowych horyzontów ludzkości, tylko na puszczaniu tego, co przyniesie najwyższe oferty reklamowe.

 

Zresztą... mecz Realu może jest formalnością, ale przecież ten Napoli tak samo. A w Madrycie przynajmniej jest szansa, że zobaczymy trochę szybkiej piłki i kompetentnych zagrań czy choćby goli strzelanych piętką. W przypadku Chelsea i Napoli bardziej będzie to licytacja, kto jest bardziej nieudolny, napastnicy czy obrońcy. Tak wyglądał pierwszy mecz i tak wyglądają w tej rundzie spotkania ligowe obu ekip.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

po co w ogóle ktokolwiek gra w piłkę skoro i tak odpadnie z barceloną? wyjscie z grupy Lm? Pfff. Awans z 1/8? co z tego skoro odpadna (moze ) z Barceloną...

 

 

__________

 

jak jest z cenami praw do transmisji meczów? Zakładam, że prawa do pokazania jakiegokolwiek meczu 1/8 kosztują tyle samo co prawa do innych -bo to musi byc przecież ustalane na dużo wczesniej niz wiadome jest kto awansował

 

 

w swietle tego -w Polsacie urzedują same poje.busy - dac mecz Realu, który jest formalnoscią (kto sądzi inaczej -zapraszam do buków po małą fortunkę) zamiast Chelsea z napoli.

 

Zenada jak mecz Barcelony z Leverkusen.

 

Pierd.olę Polsat, skonczy mi się umowa i rezygnuje z nich definitywnie.

 

No nie sądzę,że jest tylko formalnością. Biorąc pod uwagę ostatnio bardzo wahającą się formę Blancos. Rosjanie jeszcze mogą zaskoczyć. Poza tym jeśli już oglądać jakiś mecz to lepiej żeby to był ten ofensywny Real niż stawiająca na defensywę Chelsea....choć nie ...zapomniałem o Napoli :(

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...