Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W Lizbonie zapowiada się ciekawy mecz, bez wątpienia na papierze hicior rundy. Na przestrzeni całego sezonu, Benfica jest lepszym zespołem. Chelsea niby zaliczyła cudowny comeback, ale rok temu cudowny comeback w 1/8 zaliczył Inter i w następnym meczu przegrał 2-5 z Schalke. Benfica gra bez Garaya, który stał się podstawą obrony, i generalnie możliwość tzw. "głupich bramek" będzie na pewno wisieć w powietrzu. No te 5-2 mnie nie zdziwi, ale w sumie w obie strony. Obie drużyny są trudne do przewidzenia.

Odnośnik do komentarza

Przy zalozeniu, ze OM nie ma juz nic do stracenia w obecnym sezonie (pozycja w lidze katastrofalna) a ostatni pogrom Bayernu w meczu z Basel nie jest zadnym wyznacznikiem formy w LM (tak jak pisales o Inter - Shalke wlasnie, zreszta Bayern to w ogole dosc nierowna druzyna), to na sile jeszcze ta para moze byc ciekawa.

Odnośnik do komentarza

Na siłę to wszystko się może zdarzyć. Ale nierówność Bayernu i Marsylii to jednak inny poziom. Bayern gra średnio, dobrze albo rewelacyjnie. Nie przypominam sobie, żeby zagrał naprawdę źle (przypominam: u siebie wygrali z każdym, poza dwoma Borussiami - wspaniałymi ekipami - i nie byli jakoś zdemolowani). Nie licząc luzikowego starcia z Man City na koniec grupy, tylko dwukrotnie przegrali dwoma bramkami.

 

 

Marsylia, hm, nie widziałem w tym sezonie żadnego rewelacyjnego ich meczu. Było trochę dobrych, trochę złych. Z Borussią to była parodia, młodzież z Niemiec atakowała cały mecz, ale nagle obrońcy uznali, że fajnie będzie spróbować być kaleką. Świetny wynik, mało przekonujący co do możliwości jego powtórzenia. Wyprzedzili Olympiakos w grupie tylko dzięki układowi meczów (Borussia zaatakowała na pałę, bo nie miała nic do stracenia). Później najlepsze losowanie z możliwych: Inter, który w rundzie wiosennej jest piętnastym zespołem Serie A. Ostatni mecz Marsylia wygrała 29 stycznia. Od tego czasu przegrywali m.in z Dijon, Evian, Ajaccio czy Brestem. Po czterech porażkach z rzędu (1 strzelony gol) dopiero ostatnio pocisnęli 1-1 z zajmującą 18. miejsce Niceą.

 

Są słabi. Gdyby Bayern okazał się aż tak nierówny, albo nagle Marsylia zagrała zupełnie co innego niż przez ostatnie kilkanaście meczów... no szanse są, ale prędzej bym na APOEL postawił.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...