Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeeej oglądałem mecz Benfica - Chelsea i to był najnudniejszy mecz oglądany przeze mnie w tym roku :( A jak przełączyłem na Apoel - Real bo ostatnio było tam 0-0, to nagle patrzę a tu już 0-2 :confused: Swoją drogą miałem już stawiać na Chelsea w Betclic po raz pierwszy w życiu na bezpiecznym zakładzie. Kuźwa nie zdążyłem :confused: Swoją drogą czy to serio takie jak piszą? W sensie wiem że ponoć zwracają kasę jak się nie wygra, ale czy jak się wygra to można też wypłacić bez obracania? ;)

 

Teraz trochę wspominień. Pamiętam jak byłem kiedyś dzieciakiem i kibicowałem Ajaxowi. Ale z biegiem czasu Ajax się popsuł, niemniej zawsze oglądało się i kibicowało mu. Jak już odchodziła jego chwała, to czuło się pewien smutek gdy przychodził mecz z kimś kto go miał rozjechać w pył. Bo to była zapowiedź końca marzeń. Cóż, kiedyś tam dorosłem ale nie zdziwiłbym się gdyby kibice Milanu czuli się dziś tak samo.

Odnośnik do komentarza

Jestem przekonany, że piłkarze Milanu już ćwiczą wywracanie się po zderzeniu się z tunelami aerodynamicznymi wytwarzanymi przez nieosiągalną dla nich prędkość piłkarzy Barcy. Wiadomo, w razie czego trzeba wytworzyć kilka kontrowersyjnych sytuacji sędziowskich, co by wyjść z twarzą i rzucić śpiewką: "Sędziowie pomogli Barcelonie".

 

Ps. Barcie zacząłem kibicować też jak przeszli tam bracia de Boer, oraz Van Gaal, moi idole :) A także przestałem lubić Ajax gdy wypuścili Edwina van der Sara do znienawidzonego wtedy przeze mnie Juventusu Turyn. To dla mnie była zdrada na równi z Luisem Figo w Realu Madryt ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

gdyby para podstawowych stoperów milanu była sprawna, to mogliby powalczyć o dobry rezultat z karłami i piątką sędziowską, a tak to 0 z tyłu będzie można rozpatrywać w kategoriach cudu

 

Ano, Milan zwykl przegrywac tylko przez kontuzje lub sedziow. NIestety w dzisiejszym meczu:

 

- w szeregach MIlanu jest szpital,

- gra przeciwko Barcelonie czyt. Barcelonie i sedziom.

 

W dodatku dziura w obronie jest na tyle duza, ze na 99% wystapi Daniele Bonera, by siac groze w szeregach swojej druzyny.

Odnośnik do komentarza

Wyniki obstawiam takie same jak wczoraj, Czyli 2 zwycięstwa gości.

 

Niestety Milan jest bardzo osłabiony wiec nie wróże mu sukcesów w dzisiejszym starciu.

 

OM jest w dołku a rozpedzony BM napewno zgarnie pełna pule.

 

Mało tego ze oba zwycięstwa gości , to w obu meczach powyzej 2,5 Gola.

 

O tak sobie wymyśliłem dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

A wiecie, że jak/jeśli/o ile Barca pokona Milan, to po raz 5 z rzędu zagra w półfinale? Fajnie no nie?

 

 

 

Fajnie to by bylo, jakby chociaz raz zrobili to bez pomocy sedziow.

 

 

Sklady:

AC MILAN: Abbiati, Bonera, Nesta, Mexes, Antonini, Nocerino, Ambrosini, Seedorf, Boateng, Ibrahimovic, Robinho.

 

FC BARCELONA: Valdes, Dani Alves, Piqué, Mascherano, Puyol, Xavi, Busquets, Keita, Messi, Iniesta, Sanchez.

 

 

 

Czyli Allegri wolal wystawic Neste, ktory nie jest w pelni sil po kontuzji, niz zdrowego Bonere na srodku i Zambro na boku. W sumie jestem w stanie to zrozumiec, ale tak czy siak obrona wyglada zle. Jezeli Seedorf i Ambrosini beda sie prezentowac tak srednio jak ostatnio, to juz w ogole pozamiatane. No, moze jeszcze cos Holender wyciagnie, bo zdarza mu sie zagrac dobrze w duzych meczach o stawke.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Guradiola ogłosił, że w obawie o zdrowie graczy Milanu znanych ze swojej nadwrażliwości na dotyk (w końcu nie chcemy ogladać w rewanżu babci Allegriego wystawionej na stoperze), deleguje swoją jedenastkę do gry w gumiakach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...