Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Losowanie jakby ustawione pod PSG: Atalanta, a potem zwycięzca z pary Lipsk-Atletico, żadni mocarze do finału. Oczywiście, kto wie w jakiej formie będzie ktokolwiek w środku sierpnia, zwłaszcza PSG bez rozegrania żadnych meczów od wczesnego marca. 

 

Druga połowa drabinki to lekka masakra. Najpierw rewanż Man City-Real między dwiema strasznie dobrymi drużynami, dla nich może Juve które co roku walczy tylko w Europie bo we Włoszech nie ma konkurencji, najlsilniejszy od lat Bayern, no i Barsa. W tej połowie drabinki wyklarują się gwiazdy roku, tego dziwnego roku.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No jest to jakieś osiągnięcie, wygrać ligę zdobywając 87 punktów, gdy twój napastnik zdobywa 21 goli, stoper 11 goli, a reszta graczy najwyżej 4 bramki w sezonie, a i to środkowi pomocnicy. Jedno jest pewne, Real znowu wygląda na ciężki do zaje'bania.

 

 

Atalanta jest w fantastycznej formie, obecnie najlepsza ekipa we Włoszech, zdecydowanie. Byli w połowie sezonu na 5.-6. miejscu, a teraz gonią Juve tak mocno, że prasa włoska pisze, iż tylko Szczęsny ich ratuje przed katastrofą. Niedawno w bezpośrednim starciu cisnęli Juve na ich stadionie, trochę zawalili że tylko zremisowali. Mocny kandydat na jedną z tych "niespodzianek", które wcale niespodziankami nie są. Jednak w LM to nadal debiutanci, mają dosłownie 0 doświadczenia w wyciskaniu wyniku, gdy trzeba wycisnąć. Myślę, że każdy trener wolałby grać o awans z nimi, niż Realem, Bayernem, Barceloną, Man City itd.

 

Można też powiedzieć, że to idealna drabinka dla Atalanty. PSG może być w sierpniu w rozsypce, zresztą im się zawsze udaje osiągnąć ten stan, że brakuje im 4 graczy do kompletnej jedenastki. Nie wiadomo na przykład w sumie, jak określić stan Thiago Silvy i Edinsona Cavaniego, bo skończył im się kontrakt, ale też nigdzie nie przeszli... odchodzą/odeszli z PSG na pewno, ale jakoś dziwnie. Boki obrony czy pomoc regularnie leżą. Czy jakikolwiek klub w swoim debiuciue w Pucharze Mistrzów doszedł do finału?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

W finale Pucharu Francji, Loic Perrin grał swój ostatni mecz dla Saint-Etienne. Ostatni mecz z wielu - mając ich w karierze ponad 450, Perrin jest legendą klubu, powszechnie szanowanym obrońcą, niegdyś czołowym w lidze. Perrin wykonał wślizg. Niefortunnie. Wybuchła pewna bijatyka na środku boiska z udziałem większości graczy, Perrin zszedł z boiska z czerwoną kartką i widocznie załamany swoim wjazdem, Saint-Etienne przegrało finał z PSG.

 

 

...w skrócie mówiąc Mbappe raczej nie zagra w Lidze Mistrzów mdr.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Cytat

Jak ogłoszono po finale Pucharu Francji przeciwko Saint-Etienne , Kylian Mbappe został zbadany w poniedziałek, aby poznać diagnozę dot. kontuzji prawej kostki. Badanie przeprowadzone we wtorek potwierdza skręcenie stawu skokowego z urazem więzadła zewnętrznego. Czas rehabilitacji szacuje się na około trzy tygodnie

Za: https://en.psg.fr/teams/first-team/content/medical-update-27-july-mbappe-injury

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Aż dziwne, że ten dzień jednak nadszedł. Surrealne wydaje mi się, że ostatni mecz miał miejsce jeno 5 miesięcy temu, no i tym ostatnim meczem był absolutnie szalony mecz Liverpoolu z Atletico. 

 

 

Wydaje się mi nieprawdziwym wspomnieniem, że Lyon zaskoczył w lutym Juve. Napięcie pozostało zawieszone tyle czasu, a Juve w sumie mogło myśleć tylko o tym rewanżu przez cały ten czas. Czy 7. ekipa ligi francuskiej dokona "niemożliwego", choć akurat w Serie A pokonywanie Juve stało się w ostatnich tygodniach wyczynem jak najbardziej możliwym? Zwyczajowo w takich meczach Cristiano Ronaldo (jak na razie w LM bardzo średni, a w meczu w Lyonie zwyczajnie słaby) wali hat-tricka i znowu wszystkie media zaczynają go nazywać najlepszym piłkarzem świata. 

 

 

Jeśli Man City wyeliminuje Real, będzie to niemal podobna niespodzianka. W sumie to zadziwiające pomyśleć sobie, że Man City w sumie jeszcze nigdy w historii nikogo z potęg nie pokonało w LM. Chyba że za taką uznać PSG, które też bezskutecznie puka do bram Ligi Mistrzów. Poza nim, 6-krotny mistrz Anglii wyeliminował tylko Schalke i Basel. W swojej całej historii. Teraz pokonali Real, a Kevin de Bruyne - który w tym roku w Anglii osiągnął poziom niebotyczny - zagrał jako napastnik taki mecz, po którym byśmy zaczęli mówić o Złotej Piłce, gdyby nie korona. Real po koronie wydaje się nienaruszalną skałą, zwłaszcza w obronie, praktycznie przestali tracić gole - ale dzisiaj muszą też strzelić co najmniej dwie bramki, więc jestem bardzo podniecony, jak to będzie wyglądać.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę, że poruszenie w temacie niesamowite. No to rzucę sobie w próżnię prośbę o podpowiedź do jakiegoś sensownego źródełka, bo soccer streams przez czas pandemii dostało dałna, a szukanie na własną rękę streamów skończyło się półgodzinnym ładowaniem nie działających linków acestreamowych i jakichś (pipi)stramów sieciowych z jakością 240p rwących i przerywających co chwila 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Tokar napisał:

Widzę, że poruszenie w temacie niesamowite. No to rzucę sobie w próżnię prośbę o podpowiedź do jakiegoś sensownego źródełka, bo soccer streams przez czas pandemii dostało dałna, a szukanie na własną rękę streamów skończyło się półgodzinnym ładowaniem nie działających linków acestreamowych i jakichś (pipi)stramów sieciowych z jakością 240p rwących i przerywających co chwila 


footybite(dot)com

Odnośnik do komentarza

No toż przecie footybite przenosi na soccer streams, a tam wczoraj po raz pierwszy zero linków do acestreama, tylko jakieś gówniane stronkowe streamy obesrane reklamami, tnące i zrywające. Iple rzeczywiście mam za darmo, ale oczywiście jakiś biedapakiet bez LM. Kiedyś to jesscze można było pojedyncze mecze kupować, a teraz żyd solorz woła szekle za miesiąc z góry.

 

Na szczęście dzisiaj Kurski funduje spektakl na tvp. Potężny chad  A R K A D I U S Z  będzie wyjaśniał virgin salcesonę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

To, że Milik jest na ławce, to byłoby info pół roku temu. Nie wiem, na ile koleś sobie spalił karierę przez ostatnie pół roku. Nie wiem w sumie do końca, co konkretnie mu klub zrobił, ale jego zachowanie brzmi komicznie, zlewa naburmuszony trenera i prezesa i tylko mówi, że chce odejść. Mimo to nadal go wystawiali (podobno na treningach Milik nadal jest fantastyczny), ale ten tak się zestresował sytuacją, że grał bardzo cienko. Teraz nie będzie miał możliwości wyboru klubu, a i nie wiadomo, jak będzie z chętnymi. Prezes powiedział, że jak nikt nie złoży odpowiednio sutej oferty, to Milik może sobie siedzieć cały rok na ławie aż mu się skończy kontrakt. Oczywiście pewnie w końcu ktoś się podda, ale to może się znacznie gorzej dla niego skończyć, niż się zapowiadało - w kluczowym dla piłkarza wieku.

 

 

Nie wiem nawet, o co ma chodzić z tym Pique. To jak "odepchnął" Zielińskiego (trochę jak odganianie muchy, raz powoli przesuniesz ręce i sama ucieka) to ten faul? Jakby to Barcelonie coś takiego gwizdnęli, to też by wszyscy płakali, że to żaden faul, że co najmniej to samo można zaobserwować przy każdym rzucie rożnym. Przecież najprędzej jeśli ktoś był faulowany z tej powtórki, to Lenglet, którego Mertens (w ramach genialnej decyzji krycia strefowego, też kryjący kolesia o głowę większego od siebie) go obejmował i sam ciągnął. Ludzie w internecie piszą że mógł mu złamać nogę mdr. Na peeeewno by tak samo pisali gdyby Napoli anulowano gola w takiej sytuacji. np. Messi kryjący Koulibaly'ego. Na pewno.

 

 

 

Thomas Mueller na konfie skomentował moje życie:

 

v5l2nSD.png

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Tokar napisał:

No toż przecie footybite przenosi na soccer streams, a tam wczoraj po raz pierwszy zero linków do acestreama, tylko jakieś gówniane stronkowe streamy obesrane reklamami, tnące i zrywające. Iple rzeczywiście mam za darmo, ale oczywiście jakiś biedapakiet bez LM. Kiedyś to jesscze można było pojedyncze mecze kupować, a teraz żyd solorz woła szekle za miesiąc z góry.

 

Na szczęście dzisiaj Kurski funduje spektakl na tvp. Potężny chad  A R K A D I U S Z  będzie wyjaśniał virgin salcesonę.


ja korzystam z Footybite przez www i mi jakoś dobrze chodzi i leci po kablu z 

lapka na TV i fajnie jest.

 

@Tokar może wam w tej Łodzi internet kradno? 

Odnośnik do komentarza

Czy Lewandowski może łaskawie przestać rozpie'rdalać rywali w normalnie każdym meczu Ligi Mistrzów? (pipi)a'ny robi wszystko, dzisiaj dośrodkowanko lewą nogą jako wisienka na całym torcie. Reszta Bayernu nawet nie gra jakoś rekordowo dobrze.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...