Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Ale to, ile on zarabia i jak gra na przestrzeni całego sezonu, nie ma w tym momencie żadnego znaczenia, bo ja oceniałem go tylko i wyłącznie za jego wczorajszy występ, a w mojej opinii zagrał całkiem przyzwoicie - w linii pomocy był zdecydowanie najlepszy. 

 

To, że jest dla mnie dość sporym rozczarowaniem po tych pięciu latach w Barcelonie to już inna sprawa. Ja włączałem specjalnie dla niego mecze ligi holenderskiej, bo tak bardzo mi się podobała jego gra, a po tych pięciu latach widzę zawodnika, który wygląda na psychicznie zmęczonego.

 

Lewandowski swoje wczoraj zrobił, bo bramkę strzelił elegancką, ale ile razy mnie on wczoraj po prostu wkurwił złym przyjęciem (jak choćby w tej sytuacji w ostatnich sekundach meczu przed tym strzałem Gundogana), nieumiejętnością utrzymania się przy piłce z obrońcą na plecach (nie wiem, czy udało mu się to wczoraj choć raz btw) albo podaniem do nikogo, to nie zlicze. Nie ukrywam, że nie jestem największym fanem tego zawodnika, szczególnie od momentu, gdy dołączył do Barcelony, bo ja tu bym jednak widział kogoś, komu za bardzo nie przeszkadza piłka przy nodze, umie kiwnąć i szybko zagrać, a on też nie jest już prime Lewandowskim, ale w ostatnich meczach przynajmniej strzela te bramki, więc nie będę go zbyt mocno krytykować. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bayern wygrał tylko jeden mecz na ostatnich pięć, a i ten ledwo co, w doliczonym czasie. Nie ma co, nie umiem zrozumieć decyzji by ogłosić odejście Tuchela, ale po sezonie. Teraz sytuacja jest bardzo dziwna, sezon przegrany, ale nie wiadomo, co z tym zrobić.

 

Oczywiście wszystko możliwe w LM. Bayern był lepszy w Rzymie, więc mimo wyniku powinien być faworytem. Włochy mają wielki sezon w europejskich pucharach (ciągle 7 ekip w grze), ale Lazio to tylko dziewiąta ekipa w tabeli Serie A... Dzisiaj może być naprawdę zły moment we współczesnej historii Bayernu. Ale to ciekawe tylko dlatego, że przecież równie dobrze oni mogą jeszcze wiele w LM wygrać, stać ich.

 

 

 

W Paryżu ciśnienie jeszcze większe, bo Mbappe zdaje się kompletnie zlał ligę francuską i ogólnie sporo jakiegoś suchego kwasu wydaje się być w ekipie z powodu jego odejścia - no chyba trudno do końca się czuć drużyną, jak wiesz, że koleś odchodzi. Podobno klub i Mbappe nadal skupiają się na wygraniu LM, więc humorki w Ligue 1 mogą nie mieć kompletnie znaczenia niby, ale pytanie, czy z takim podejściem można liczyć na sukces w czymkolwiek. Na razie jednak zwalenie 2-0 z RSSS byłoby niewyobrażalną sensacją.

Odnośnik do komentarza

Jezus Maria, wszystkie psy powinny pozwać Real Madryt za to, że cały swąd im zabrał, żeby awansować takim psim swędem.

 

Marnowane okazje, Łunin, sędziowie, cały ten dwumecz to wielkie szczęście Realu że nie było choćby dogrywki. Masakra bo troszkę naprawdę inne detale i mogła być spokojnie powtórka z Ajaxu.

Odnośnik do komentarza

Bayern się poprawił, ale Bayern jednak atakował z Lazio, po prostu nie wpadało.

 

Arsenal z Porto był naprawdę nędzny, nie mieli ani jednego celnego strzału, to naprawdę dziwne, że ten klub w takiej formie wypadł aż tak słabo. Nadeszła chwila prawdy, bo jak to zwalą to byłaby jeden z dziwniejszych wtop w LM w ostatnich latach.

 

 

Barsa nadal faworytem z Napoli, które przecież jest ogólnie w cienkiej formie. Barca niby ma niezłe wyniki, przegrała w lidze tylko 3 mecze, niby nie jest tak słabo... jak wygląda. Ale też muszą w końcu coś pokazać, bo na razie nie przekonali do końca, że są lepsi ani od Realu, ani Girony, ani ostatnio od Napoli.

Odnośnik do komentarza

Były okazje to przegrać, ale ofensywnie ładniej.

 

Yamal najmłodszy piłkarz w historii w fazie pucharowej LM, Pepe najstarszy (skończył niedawno 41 lat, wtf). Jeden ciągnie Barcę cały sezon, liczą czasem tylko na jego geniusz, drugi jest co chwila w jakimś dramatycznym kluczowym pojedynku pod bramką. No i ciągle ma ten talent do wkurwiania każdego kto chce dobrego sędziowania w meczu hehe.

 

Pau Cubarsi niewiele starszy, ledwo skończył 17 lat, wygląda jak typowy Kacperek, a kolejny niesamowity talent. Jakiego on ma skilla w tym wieku, ja nie mogę. Świetny w obronie, a te jego błyskawiczne podania... Niesamowite, że z jednej strony Barca ma taki talent do marnowania kasy, a z drugiej ciągle dostają takie nastoletnie talenty, że jeśli tylko ich nie zarżną przeciążeniem przed dwudziestką, to muszą wrócić na szczyt, wydaje się.

 

 

Arsenal może awansuje jeszcze, ale na razie spore rozczarowanie. W lidze grają jak petarda, tika taka 5-0, a to są męki.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy to mikrofony tak zbierają, ale wydaje się z trybun jakieś chyba mocne wrażenie "no dobra, kończcie już bo jutro rano do pracy".

 

Piłkarze też jednak zmęczeni. Trochę to klapło, niby się kopią, ale nie czuć że mogą albo chcą faktycznie coś strzelić na bramkę przed karnymi. 

Odnośnik do komentarza

Wszyscy to mówią, ale serio. Koleś ma 41 lat. Wydawało się, że w 2017 odchodzi już na emeryturę, trochę tam dorobić w Turcji i w domu. 

 

 

I nawet wygląda znowu prawie tak samo jak te 20 lat temu gdy zaczynał w LM heh.

 

image.png.5ab6a32c359f4995522cc3352ad1d698.png

Odnośnik do komentarza

United mogło się pokusić o Diogo Costę. W sumie wiele klubów mogło, a on dalej gra w tym Porto. Szkoda go na portugalską.

14 minut temu, ogqozo napisał:

Wszyscy to mówią, ale serio. Koleś ma 41 lat. Wydawało się, że w 2017 odchodzi już na emeryturę, trochę tam dorobić w Turcji i w domu.

No przecież sauna, masaże, tytaniczna praca na siłowni, zdrowe żarcie, jak to Crist...

Odnośnik do komentarza

Trochę poniżenie dla ligi niderlandzkiej, że PSV gra tam jeden z najlepszych sezonów ever, a Dortmund ich po prostu miażdży dzisiaj. 

 

 

Inter w sumie też dominuje niesamowicie we Włoszech, a kluby włoskie ogólnie nieźle sobie radzą w Europie, więc wydawało by się, że w LM znowu muszą zajść daleko. Ale ciężko to na razie wygląda, to 1-0 z pierwszego meczu to był cienki wynik.

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, cofam, PSV po pewnym czasie zaczęło cisnąć tak samo jak w pierwsze pół godziny Dortmund, wyrówany mecz ostatecznie, na razie PSV kurde ciśnie.

 

 

Inter się broni głównie, ot 1-1 ich zadowala, trochę rozczarowanie, chociaż Atletico to naprawdę dobra ekipa pewnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...