Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Lech spiął pośladki, a Juventus miał je sflaczałe. Nie lubię za bardzo Juventusu, więc taki upadek ich mogę oglądać (zresztą, kto nie przepada za upadkami włoskich drużyn?). Arboleda faktycznie zagrał słaby mecz, to zawodnik który jest filarem obrony, ale czasami po prostu gra chu.jowo przez cały mecz. Ten Łotysz niestety nie może grać w reprezentacji Polski, więc radość nie taka wielka. Lech zagrał nie po polskiemu, ale to może i lepiej, oby nie było tak jak zawsze, że gramy na poziomie przeciwnika, bo Salzburg ostatnio gra mocną padakę...

 

Szkoda, że nie postawiłem x2 na Lecha, ale też naiwni stawiali na Atletico, które choć grało z dziesiątym zespołem ligi greckiej, to przecież grało na "zamku boga" w Salonikach, a tam jak wiadomo w europejskich pucharach Aris Saloniki nie przegrał od ponad czterdziestu lat! ;)

Odnośnik do komentarza

Ale ja tylko tak chce obstawić dla jaj, przynajmniej bede sie cieszył z dobrej gry lecha prawie tak jak stona ;P

 

Na bet and win kurs jest 5,60, a za założenie konta dostaje sie 50% pierwszej wpłaty więc jak wpłace 20 to moge sobie obstawic 30 na lecha i juz całkiem miło by było jakby (w co wątpie) awansował

Odnośnik do komentarza

Haha co jaja

PSG, który w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Europejskiej wygrał z Sewillą na Estadio Ramón Sanchez Pizjuan 1:0, może stracić zwycięstwo na korzyść klubu z Hiszpanii. Powodem jest podrobienie dokumentów przez bramkarza francuskiego klubu - Apouli Edelowi grozi nawet więzienie.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale przeza(pipi)iście było :D

Figaro, żyjesz? ;)

 

@Shagohad

Dobry motyw, oddaj atmosferę :D

Z tego co słyszałem polsat znowu pokpił transmisję i teraz nie wiem czy ściągać sobie mecz żeby oglądać i słuchać borka i kołtuna ;/

anyone?

 

 

Szkoda że MANC nie wygrał ;/ Byłoby fajnie, bo większa szansa na awans [lolz kto by pomyślał :D].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...