Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Za tyle widzialem w niemczech sport'a 2k8, wiec mysle ze cena jak i opisany stan jak najbardziej mozliwy.

W salonie, jak rozmawialem ze sprzedawca to za 50 tysi mozna kupic nowego sporta z poprzedniego rocznika z pelnym wypasem. Wersja 1.3 ksztaltowala sie niewiele lepiej, bo chcac doplacic do tego co sport ma w serii wychodzilo prawie tyle samo.

Odnośnik do komentarza

"Opłacone, przygotowane do rejestracji"

Nie wierze w auta sprowadzane z przebiegiem 20k, ewentualnie zlozone z dwoch.

 

Zaczalem czytac o tym suzuki i w sumie wiekszych uwag nie mam. Podjade obejrzec to autko. Cena mnie nie dziwi, w sumie i tak uwazam ze jest za wysoka. Dajcie mi dobry powod na sprzedawanie auta z przebiegiem 12k, bo oprocz niesplacania kredytu i choroby ciezkiej powodu nie widze. Glownie auto sie sprzedaje jak sie zaczyna (pipi)ac, no ale w salonie z numerem vin sobie sprawdze wszystko.

Druga sprawa ze takie autko w salonie kosztuje 44k, to lepiej dolozyc i miec nowke. Fajne kredyty maja 50/50. No chyba ze udalo by sie utargowac z 5k i nic by z nim nie bylo to wtedy to bym lyknal. Kolor nie ten jedynie(xD)

Odnośnik do komentarza

Spytaj się w salonie, bo nowa wersja teraz wyszła. Jeśli mają jeszcze stare na stanie, takie jak ten używany, to może spuszczą z ceny.

 

A co do takich aut, to nie wiem czemu ludzie sprzedają tak szybko, ale na Zachodzie jest takich mnóstwo. Niemal każdy salon ma dział z używanymi z przebiegami po kilkanaście k.

Odnośnik do komentarza

czasem jest tak że zwyczajnie jest potrzebny większy samochód. I wtedy jest rozmowa że "nie sprzedawałbym za skarby świata ale niestety muszę mieć kombi" itp. Natomiast "okazje" z zagranicy dokładnie oglądaj - większość polegnie na powłoce lakierniczej także jak coś to tylko przy ładnej pogodzie :>

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dwa pytanka:

 

1) Punciak 1.1 LPG. Kiedyś palił ok. 8 litrów, potem 10 a teraz wyszło mi ok. 13. Gdy palił 10 l wymienione zostały świece, kable WN. sprawdzona sonda lambda i "specjalista" niby wyregulował (czyt. pokręcił śrubką) instalacje. Nic nie pomogło.

 

2) Od guzików w spodniach itp. porwała mi się tapicerka na siedzeniu kierowcy pod tyłkiem. Chciałbym coś na to położyć co by się nie powiększało. Pokrowców nie chce kupować bo z tego co widziałem, po krótkim czasie wyglądają jak szmaty zarzucone na fotele (mówię o tych tańszych bo dużo kasy nie chce a to wydać). Zastanawiam się czym to przykryć. Szukałem czegoś w większych marketach, stacjach benzynowych itp, ale bez skutku. Jakieś pomysły?

 

Koraliki odpadają :)

Odnośnik do komentarza

Też myślałem o wymianie filtrów, w sumie niedrogi zabieg, a może pomoże.

 

Sondę sprawdziłem poprzez jej odłączenie. Z podłączoną sondą palił 10 l, z odłączoną więcej.

W sumie sprawdzałem ją długo czas temu, może spróbuje znowu.

 

jeśli po wymianie filtrów (wymień tez filtr powietrza) i pozytywnym zdiagnozowaniu sondy lambda spalanie nie spadnie to jedyna mozliwościa jest że pan gazownik nie potrafi poprawnie kręcić sróbką blink.gif

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 Witam. Mam problem z zawieszeniem w swojej omedze (opel omega B). Dziś zauważyłem że jedna strona (lewy tył) jest wyraźnie niżej niż wszystkie inne. Czuć to nawet gdy się wsiądzie do auta. Sprężyny, amortyzatory i elementy gumowe które się zużyły wymieniłem jakieś 2 miesiące temu, wczoraj znów wymieniałem amory, ponieważ jeden stukał. Dziś rano po przejechaniu około 20km poczułem że moja strona wyraźnie "siedzi". Sprawdziłem sprężynę, wygląda na dobrą. Po zdjęciu auta z lewara stało dobrze, ale gdy ruszyłem znów opadło... 

Edytowane przez wilku00034
Odnośnik do komentarza

  No nie wiem... Mało prawdopodobne mi się to wydaje. Jak właziłem później pod spód wygląda OK(jeśli chodzi o amor i sprężynę). Sprężyna nie jest pęknięta i siedzi w swoim mocowaniu... wszystko na swoim miejscu, chyba że sprężyna za bardzo się ugina? Może przeoczyłem jakieś nieduże pęknięcie na niej. Sam już nie wiem. 

Edytowane przez wilku00034
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...