Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma chyba lepszego miejskiego auta. Nie wiem jak z ceną ale od 500 jest chyba tańszy.

 

Mini tańszy od 500? -_-

 

I niby dlaczego się nie nadaje na polskie drogi?

 

Nie nadaje się na polskie drogi bo jest za niskie. Matka mojej znajomej zajechała zawieszenie fiata 500 w pół roku dojeżdżając do domu :D

Odnośnik do komentarza

Nie ma chyba lepszego miejskiego auta. Nie wiem jak z ceną ale od 500 jest chyba tańszy.

 

Mini tańszy od 500? -_-

 

I niby dlaczego się nie nadaje na polskie drogi?

 

Nie nadaje się na polskie drogi bo jest za niskie. Matka mojej znajomej zajechała zawieszenie fiata 500 w pół roku dojeżdżając do domu :D

 

No ale Ty przecież kobietą nie jesteś.

 

Z tego, co wygooglowałem Fiat 500 ma prześwit 165mm. Ja mam w swoim aucie prześwit 103mm i żadnych problemów w związku z tym nie mam, więc matka Twojej znajomej jest po prostu chu*owym kierowcą.

 

A fiat 500 - w sumie to nie kumam jego fenomenu bo ladne to to nie jest tak jak np mini albo nowy concept garbusa.

 

Zdecydowanie *jest* ładne, stylowe, fajnie nawiązuje do pierwowzoru i podobno świetnie się nim jeździ. Do tego duży wybór silników i wersji, spore możliwości personifikacji wyglądu itd.

 

Fiat_500_Cabrio_Exterior1.jpgFiat_500_Cabrio_Exterior2.jpg

 

Ciekawostka:

 

abarth_695_tributo_ferrari_00.jpg

180-konna pięćsetka w wersji ABARTH 695 TRIBUTO FERRARI ;)

 

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Nie kumam tego stylu retro i tymbardziej nie zachwycam się autkiem średnio wyposażonym za 60k, ktore jest maleńkie, wyglada jak relikt prlu po face lifcie i do tego jest tak slabe, ze musi sie posilkowac slowem ferrari w nazwie. To tak jakby Toyota zrobila Yarisa Suprę albo Aurisa GT-FOUR. Bez sensu.

 

 

Fenomenem tego auta jest to, ze dla kazdego jest "słitaśne" i kobiety sikaja z zachwytu bo najpier kupuja cos brzydkiego, co oczywiscie im sie bardzo podoba, a potem w garazu jest zgrzyt bo dwojka dzieci sie cisnie w drodze do szkoly i do marktu trzeba jezdzic dwa razy bo zakupy za 650zl sie nie mieszcza.

Odnośnik do komentarza

Fenomenem tego auta jest to, ze dla kazdego jest "słitaśne" i kobiety sikaja z zachwytu bo najpier kupuja cos brzydkiego, co oczywiscie im sie bardzo podoba, a potem w garazu jest zgrzyt bo dwojka dzieci sie cisnie w drodze do szkoly i do marktu trzeba jezdzic dwa razy bo zakupy za 650zl sie nie mieszcza.

 

Rozwiązanie:

 

fiat_500_przyczepa_N250.jpg

:sorcerer:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te budy fiatów są tak podobne do siebie, ze tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu o niskiej wartosci emocjonalno-uzytkowej tego fiuta 500. Rozumiem 'fenomen' Grande Punto bo to jedno z niewielu spoko aut Fiata w ostatnim czasie, tak samo jak podoba mi sie ewolucja Alfy Romeo mimo, ze nie lubie tej marki to jednak doceniam starania designerow bo robia ciekawe samochody. Podobnie stalo sie z Renault, ktory przeszedl metamorfoze i odszedl od swoich poprzednich smutnych autek, tak samo jak Citroen z C6 i nowym C5. Ale fiatek 500 jawi mi się jako straszny skok na kase grajac na emocjach i tesknocie za retro. Wole Retro w postaci Mini (nowego normalnego, nie jakiś glupot w postaci kombi) i nowego garbusa VW ale fiat dla mnie wypada cienko.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Znowu mam problem z moim gratem. Wspominałem już w innym temacie, że mnie miśki złapały i zabrały dowodzik, bo mam przekroczoną emisję spalin. Wymieniałem jakieś uszczelki w silniku itp. (pipi) to dało, w plecy mam 490 zł. Teraz jest pomysł z wymianą monowtrysku (niestety speców od napraw aut na podhalu to my nie mamy, wszystko na chybił trafił..). Ma ktoś jakiś pomysł?

Wydech był zmieniany na nówkę na początku roku, silnik regulowany(obroty) na gazie i benzynie kilka dni przed feralnym zatrzymaniem.

Nie chcę wymieniać, auta, bo ogólnie jest w bardzo dobrym stanie technicznym no i już za dużo władowałem, żeby teraz odpuścić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...