Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Papiery bierzesz z ośrodka, w którym robisz egzamin. Od instruktora bierze się tylko zaświadczenie o wyjeżdzeniu godzin, które dopuszcza do 4 egzaminu. Otrzymuje się je po wyjeżdzeniu, a jeśli kumaty to daje za łapówe bez jezdzenia bo to tylko papier. Jeszcze inni robią tak, że biorą hajs, wydają papier a godziny wyjeżdza się przed samym egzaminem.

 

Jednak jazda jest wskazana, jeśli dzieczyna nie jest kumata jeszcze.

Edytowane przez Yacek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te papiery z ośrodka trzeba odbierać osobiście, czy ktoś może zrobić to za nią?

 

Jeszcze jedno pytanie: czy nie będzie potem problemu z odbiorem tego prawa jazdy, bo chyba nie zanosi się, żeby właściciel mieszkania, w którym będziemy mieszkać, zgodził się na zameldowanie w nim...

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj na trasie wyprzedziło mnie piękne BMW kombi. Wielkie, masywne i białe xd. Po prostu się w nim na te 20 sekund zakochałem. Szukam teraz tego modelu na googlach ale bez powodzenia.

 

Co to mogła być za beta? No oko tak z tamtego, a może i z tego roku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy jest jakiś konkretny, miałem do czynienia z różnymi, w większości jakimiś tanimi z supermarketu i działały skutecznie.

 

Całkiem dobrym prostym sposobem jest przykrycie szyby przedniej kartonem przytrzymywanym przez wycieraczki. A najlepszym pewnie zainwestowanie w ogrzewanie postojowe, ale to już luksus.

Odnośnik do komentarza

W tym roku postanowilem ze bede troche madrzejszy i nie bede juz skrobal szyb, jaki srodek polecacie na odmrazanie szyb? W ogole jest jakis srodek by szyby najlepiej w ogole nie zamarzaly? : ) W srodku tez przednia szyba mi zamarza co jest bardzo uciazliwe...

 

Ja kupuję płyn do spryskiwaczy Sonac albo AutoLand do -22C, to do spryskiwacza ręcznego i sobie pryskam jak jest potrzeba.

Co do zamarzania od wewnątrz to masz wilgoć i dopóki jej nie usuniesz to będzie zamarzać dalej. Umyj przednią szybę płynem do mycia okien albo innym na spirytusie aby łądnie odparowało i wsadź jakiś pochłaniacz wilgoci - najprościej kupić ryż do gotowania i kilka saszetek wrzucić na dywaniki (porządnie je wytrzep z piachu) z przodu, i z tyłu. Pod szybęteż możesz położyć ze 2-3 saszetki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...