Skocz do zawartości

Wypadki


Rekomendowane odpowiedzi

ja chciałem restart jak zorientowałem się że jestem na dachu:) - z dupy ta moja wywrotka była więc nie mogłem uwierzyć w to co się dzieje. w dodatku koleżka siostry jeszcze chyba dochodzi do siebie:) jak by była krew i  w ogóle ostrzejsze te dachowanie to masakra by była juz w ogóle.

 

Nie będę miał oporów do dalszej jazdy autem ale będe odkładał na kawasaki e5 bo może to zabrzmi dziwnie, ale czuje się lepiej/bezpieczniej na 2kołach (pod warunkiem że ktoś we mnie nie przy(pipi)i lub wyjedzie)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Nie wiem w jakim jest stanie bo zapewne ukrywa się na chacie :P

Widziałem, że w pokoju ma szybę rozbitą też i firanki podarte, ciekawe co jeszcze się działo, ale znając go to dragi+wutka+polski hip hop+to co na zdjęciach powyżej.

W środku auta po podłodze się walają puszki po piwach XD

No ale byłem tam godzinę temu, może już zrobili porządek.

Odnośnik do komentarza

Wyklepie się. Pewmnie Kannabis kupi tego merca jako niebitego od turka w niemczech :)

 

ps chyba tam zimno u was

 

No rano było w okolicach zera, teraz wyskoczyło na +11.

 

Jakbym zobaczył swoją Mazdunię w takim stanie to bym na bank na zawał mięśnia sercowego się przekręcił.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ledwo się pozbierałem po stłuczce na moto i wczoraj kolejny dzwon. Znowu wyjechała mi kobieta z boku :turned: . Niestety jechałem starszym autem i 'łamacze kolan' poturbowały mi więzadła w lewym kolanie. Na dniach będę miał rezonans, ciekawe czy są tylko potłuczone.

Z podporządkowanej wyjechała? Dużo mieliscie na licznikach?
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

(pipi)a pechowe to auto. 

 

"przepraszam, ma Pan tak ciemne auto i nie zauważyłem go pod słońce"

 

nie nie no (pipi)a pyerdolcie system kupujcie białe auta.

 

r73xvc.jpg

 

i ta mina kiedy powiedziałem mu, że 500zł to w najlepszym wypadku będzie kosztować 1 czujnik parkowania bez blacharki, lakieru i robocizny, więc bez OC się nie obędzie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

faktem jest że czasami jak wypie,rdoli słonce i sie odbija od asfaltu to po prostu ch,uja widac i tyle. I niew eim czy kolor auta tutaj ma znaczenie.

Jechałem  z Włocławka ostatnio o 15 do Poznania, czyli wiadomo pod słonce, czasami modliłem się by nikogo nie było na zakręcie.

Odnośnik do komentarza

Sprawca ma w HDI. Już mi zapowiedzieli, ze sprawdzą czy stałem w dozwolonym miejscu :D (kolo uderzył w zaparkowane auto)

 

Edit

W ogóle najlepsze jest to, ze koleś spyerdolił z miejsca zdarzenia, wrócił bo kapnął sie, ze mamy monitoring w firmie a "ja nie chce mieć problemów". Taki aktor

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Co do HDI mam złe wspomnienia. Kiedyś, dawno temu jakiś wiejski ziomek pewno w białej skarpecie, kupił na mnie (dokładnie na moje zgubione na juwenaliach prawko i co ważne od razu zablokowane:) )  starą, rozpadającą się Renault Chamade, która narobił w uj wykroczeń i uciekł.

Sprawa wyjaśniła się po 2 latach ale to nic te z.je.bane HDI dalej wzywało mnie do opłacenia tej Renaty. Chodziłem tam pokazywałem swoje skarpety, że nie mam białych, że nie możliwe, żebym bez białych miał takie auto ale nic.

 

Tak więc jak HDI to tylko silniki gruby PSA

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...