Skocz do zawartości

Wypadki


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwnie to wyglądało. Na dwie sekundy przed zderzeniem widziałem tą Skodę jak po prostu zbiła z pasa prosto na nas. Tutaj macie zdjęcia z tego wypadku:
 
http://leczyca.naszemiasto.pl/artykul/galeria/wypadek-w-leczycy-na-drodze-krajowej-zdjecia,2352380,t,id.html#8207b1853623a272,1,3,8
 

53bed45eeb23c_o.jpg?1155054993

 

 

 

53bed46d230df_o.jpg?311819661

 

 

 

53bed4950516c_o.jpg?869788197

 

 

Na tym ostatnim zdjęciu widać jak to mniej więcej wyglądało. Jechaliśmy Dodgem prosto. Ta Skoda zwyczajnie zjechała na tym odcinku drogi z pasa i zayebała w nas czołowo. Tak jakby trochę po skosie. Uratował nas Dodge. Gość był ze Zgierza i tak szybko zapyerdalał, że się od nas odbił i znalazł się po drugiej stronie ulicy. Ja chyba w lekkim szoku byłem bo od razu wybiegłem i chciałem tego faceta utłuc ale kumpel krzyczał, że nie może wyjść, więc szybko podbiegłem do drzwi od strony kierowcy ale nie dało się ich otworzyć. Kolega na szczęście wysiadł i był cały.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Nemesis ja rozumiem, szok, zdenerwowanie, ale kuzwa  jesli facet faktycznie zaslabl to co mial (pipi)a sie teleportowac zeby was nie uderzyc? A dwa ze nawet jesli nie zaslalbl tylko na tym odcinku go wyrzucilo z drogi to nie powod zeby zaraz kogos lac jak prostak.. Sam piszesz ze gosc lecial 70h, czyli predkosc moim zdaniem w granicach rozsadku i do opanowania przy dobrych warunkach drogowych wiec tutaj poprostu nieszczesliwy wypadek. Wazne ze Wam i Jemu nic sie nie stalo, ze nikt nie ucierpail z przechodniow- zrozumialbym twoje nerwy jakby gosc zapinal jak ostatni kretyn 150 po terenie zabudowanym ale tak bad luck i tyle....

Odnośnik do komentarza

Przyjébał konkretnie, czym w szybę dostałes, bo jakoś nie widzę tego?

Ten mandat to duży dostał?

E: czy to poduszka od wewnątrz?

 

Szyba chyba się pogniotła od uderzenia. Nie mam pojęcia jaka będzie wysokość. Chyba tak, to mogła być poduszka i dostałem mocno w oko. Wczoraj sprawdzali mnie na okulistyce i mam małą ranę na rogówce. Nic poważniejszego się nie stało. Kumpel też wyszedł cały i zdrowy.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość _Milan_

Znajomy mi opowiadał tydzien temu o niezlej stłuczce którą miał rok temu, chciał zmieniać pas na lewy, patrzy  w lusterko fabia jakiegos security, z przyzwyczajenia jak tylko fabia go mineła zmienił pas, no i bumtrachje.budu samochód w czesciach a security na barierze. Co się stało? jechali sobie w parze, dwa identyczne samochody ochrony, ten którego widział był  z tylu pierwszego, a pierwszy w martwym punkcie, gdy po paru sekundach pierwszy przejechał, drugi zajął jego miejsce no i  wiadomo co dalej, wszystko przy predkosci koło 80.

Przyznam ze teraz juz patrze zawsze dodatkowo przez ramie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

No i jest 1 stłuczka, stoje sobie na światłach, przede mną L'ka, zgasła, zielone, stoimy dalej i nagle trach, mocne uderzenie w du,pe, Octavia sie zagapiła, spojrzała na zielone i postanowila jechac jak gdyby nigdy nic.

Hak tylko przemieszczony mocno do przodu i wgnieciony lekko zderzak, octavia o dziwo tlyko zgięta na pół rejestracja, ale  i tak sprawa nieprzyjemna.

Odnośnik do komentarza

No i jest 1 stłuczka, stoje sobie na światłach, przede mną L'ka, zgasła, zielone, stoimy dalej i nagle trach, mocne uderzenie w du,pe, Octavia sie zagapiła, spojrzała na zielone i postanowila jechac jak gdyby nigdy nic.

Hak tylko przemieszczony mocno do przodu i wgnieciony lekko zderzak, octavia o dziwo tlyko zgięta na pół rejestracja, ale  i tak sprawa nieprzyjemna.

 

współczuję Ci, kurcze nowe auto :( znam ten ból, bo jak mi facet Golfem Opla chciał przestawiać na parkingu to też wku.rw był. 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

No i jest 1 stłuczka, stoje sobie na światłach, przede mną L'ka, zgasła, zielone, stoimy dalej i nagle trach, mocne uderzenie w du,pe, Octavia sie zagapiła, spojrzała na zielone i postanowila jechac jak gdyby nigdy nic.

Hak tylko przemieszczony mocno do przodu i wgnieciony lekko zderzak, octavia o dziwo tlyko zgięta na pół rejestracja, ale  i tak sprawa nieprzyjemna.

Karma za krzyczenie na Lucka w temacie

;[

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...