Skocz do zawartości

Wypadki


Rekomendowane odpowiedzi

danielskii ale wiesz ze to takie pyerdolenie i za 3-4 lata znów będziesz jeździć te 100-120? Zawsze tak jest zaraz po dzwonie :) (...)

 

za 3-4 tygodnie prędzej... ;)

 

a co do wożenia gratów luzem w aucie to jasna sprawa, najbardziej mnie przeraża jak ktoś wozi dzieci i z tyłu gdzie siedzą jest pełno jakiegoś picia, zabawek, pierdół.

 

pamiętam jak jechaliśmy do francji firmowym wozem od jednego z szefów jak podjechali po mnie i wkładałem plecak do bagażnika to stwierdziłem, że trzeba zrobić przemeblowanie w kabinie i wywalić wszystkie paści do kufra za kratkę bo przez te parę kilometrów może się wiele przydarzyć a nie chciał bym mieć ładowarki od laptopa w głowie przy jakiejś stłuczce.

Odnośnik do komentarza

A mieli zapięte pasy?

 

 

To jeśli już mową o rzeczach zostawionych luzem, to spójrzcie kiedyś na kokpit w busie kuriera. Czego tam nie ma... kartoniki, mniejsze paczki, butelki, kilka telefonów... przy porządnym zderzeniu niezły sajgon musiałby się dziać.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

ale niestety włączyć myślenie to problem u wielu ludzi, sam mam problem w tej kwestii z moim ojcem. Tłukę mu do tej jego podeszłej wiekiem głowy, że NIE WOLNO NART WOZIĆ W AUCIE - nie (pipi)a, nie da się wytłumaczyć, bo to tylko 40 min jazdy to składa się siedzenia i jedzie. Mówię mu masz chłopie pocisk w aucie, nie spoko, przecież w pokrowcu są no (pipi)a XD ale tak to jest, dopiero jak zakażą prawnie wożenia nart w aucie to wtedy ludzie się kapną, że to zło, tak samo jak było z fotelikami. Ja jako szczyl całe życie przejeździłem siedząc miedzy fotelami rodziców na tylnej kanapie, w pół klęcząc aby widzieć co jest z przodu, ale to było KIEDYŚ i w sumie to ch,uj wie ile miałem szczęścia w życiu. Dziś standardem są foteliki a i tak czasami jest problem na wsi wytłumaczyć co i jak. 

 

Więc jeśli jest problem z takimi rzeczami to wyobraźcie sobie zdziwienie mojego dziadka jak mu mówiłem, że biorę kratkę oddzielającą bagażnik od środka a on się mnie pyta "po co, przecież się tylko to tłucze". nie ten pesel jeszcze

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Zaqair

Siostra wlasnie zaliczyla pierwszy wypadek motockylowy. Baba w aucie wymusiala pierszenstwo,siostra przy 50km/h przywalila w bok i poleciala w powietrze. Na chwile obecna podejrzenie zlamania reki i stopy. Ale wiecej bedzie wiadomo po RTG. na szczescie skonczylo sie na mocno pobijanych kosciach i motor do kasacji.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ja pyerdolę wlasnie samochód przede mną wpyerdolił sie w auto przed nim i tamten dachował. Mieliśmy ostre hamowanie ze 150 do 80 bo nagle sie TIRy postanowiły wyprzedzać. Wyciagnelosmy faceta z przewróconego auta, ch,uj wie skąd mu ta farba z głowy cieknie. (pipi)a ale burdel, nikomu nic sie chyba nie stało ale auta do kasacji oba, najezdzającego uratowały poduszki

 

A4 na Zgorzelec

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Usterka Alfy nr 2

 

 

Urwalem tlumik. Jechalem miedzywioskowa droga, szykowalem sie do wyprzedzania osobowki i w ostatniej chwili koles zjechal na lewy pas. Okazalo sie, ze na drodze lezal jakis gruz, wielkosci polowy cegly. Jakos wzialem to miedzy kola, zagulgotalo pod podloga i uslyszalem basowe buczenie. Nie wiem jaki cudem miska olejowa przetrwala, a tlumik oberwal.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W sobote w gliwicach na DK88 mial miejsce smiertelny  wypadek motocyklisty.Z tego co sie wstepnie ustalilo kobita(?) zawracala na podwojnej ciaglej i gosc na moto w nia wj.ebal (ograniczenie do 70..stawiam ze lecial grubo ponad 120).przejezdzalismy na moto obok miejsca wypadku moze 10 min po zdarzeniu..motocyklista lezal juz przykryty - wszedzie pelno krwi..kur.wa strasznie to wygladalo

 

10516766_10152482467413672_8593579714199

Edytowane przez BieŃ
Odnośnik do komentarza
Kur'va yebana - wczoraj o mało nie zginąłem na drodze. Jechaliśmy przed 16.00 do pracy z kumplem i nagle z drugiego pasa zjechała na nas prosto Skoda Octavia, całkiem nowa. Jechaliśmy Dodgem Avengerem. Uratował nas chyba tylko ten samochodzik. Do tej pory mam mała ranę na rogówce bo w momencie uderzenia poduszka wyebała mi prosto w oko. Na szczęście rana się goi i za dwa dni będzie ok. Cud, że nam się nic nie stało. Gość jechał chyba z 70 km/h. Powiedział policji, że zasłabł. Idiota yebany. Zyebał czołowo w nas. To stało się tak szybko, że kumpel nie zdążył zareagować. Oko mnie trochę szczypie ale chyba mieliśmy sporo szczęścia. Obydwa auta skasowane.

 

To autko nas uratowało a tamten kretyn miał farta bo też mu się nic nie stało.

 

2009-Dodge-Avenger-SXT-1.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...