Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

Rex ta filozofia jest...piłeś coś :P ?? Faktem jest, że należy bronić się przed ziołami/apteczkami jak najbardziej. Kupno tychże blokuje rozwijanie broni itd. Czasem jednak (brak skill'a) nie idzie nie użyć jednej/dwóch. Szczególnie na bossach. Po solidnym opanowaniu mechanizmów rządzących NGII nie będę w ogóle używał "apteczek" :lol: .

Odnośnik do komentarza
Ja na razie na MN średnio na chapter z używam jedną mała apteczkę ,która i tak (pipi) daje ;P

 

Nie używaj ich. Pisałem już o tym.

Jeśli masz pełny ekwipunek zielska, to w skrzyni, gdzie normalnie powinno się znajdować zioło będzie kasa.

Płacą 5000, czyli cena rynkowa.

Dokładasz marne 2000 i masz fundusze na wór groszków.

 

Jeśli mamy talizman w ekwipunku, to w skrzyni będzie 50 000. Ogromna kwota na MN.

Starczy na 7 worów i jeszcze reszta zostanie.

Odnośnik do komentarza
Jak się wydaje za dużo na apteczki, to potem nie stać na ulepszenia. Jak nie stać na ulepszenia, to gra jest trudniejsza i musimy więcej wydawać na apteczki. Tym samym uzależniamy się od medykamentów i nie stać nas na normalne funkcjonowanie w wirtualnym świecie. Stajemy się growym menelem.

Heh, najlepszy tekst jaki ostatnio czytałem (przy ng2 przydatny i prawdziwy) - zostać uzależnionym od leków w grze - bezcenne :P 8)

ps. no DaBig... na odwyk! :P

Odnośnik do komentarza

A tu kolejna reklama Lunara i sposób na czerwone skorpiony jednocześnie.

W sumie dobrze mieć na nie dobrą taktykę, bo potrafią zabić jedną akcją.

W kino ninja widziałem jak jakiś koleś robił im izune DS na MN. Napisałem to zanim sprawdziłem nagranie.

Z tego co zobaczyłem to izuna lunarem ładnie na nich wchodzi ale czy zdarzają się często sytuacje gdy pierwsze uderzenie nie trafia? (często mi nie wchodziło na ludzi)

Edytowane przez Hlipo
Odnośnik do komentarza

Noooo, hehehe C1REX zafilozował ;) Ale to dobra uwaga. Wydajesz kasę na zioła albo apteczki, które i tak kupę (srakę) dają, bo od jednego ciosu bossa znika nam więcej energii niż daje apteczka. Warto mieć, ale ze skrzynek. Kupować raczej nie ma sensu. Ja zrobiłem ten błąd, a jak - za pierwsze 3000 zakupiłem sobie zwój odrodzenia, zielska i apteczki, a bronie na poziomie pierwszym bo kasy ni ma) :(

 

I z tym pełnym ekwipunkiem i skrzynią z kasą to nie wiedziałem :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Ja w większości gier staram się nie kupować apteczek, tylko oszczędzać kasę na upgrade'y.

Jak się wydaje za dużo na apteczki, to potem nie stać na ulepszenia. Jak nie stać na ulepszenia, to gra jest trudniejsza i musimy więcej wydawać na apteczki. Tym samym uzależniamy się od medykamentów i nie stać nas na normalne funkcjonowanie w wirtualnym świecie. Stajemy się growym menelem.

 

AMEN

 

Podpisuje się pod tym rękami i nogami.

Stosuję dokładnie tą samą taktykę, tylko w przypadku NGII było to troche niezbalansowane, bo wszystkie dostępne w danym momencie bronie miałem już ulepszone w czapterze z demonem Ognia, (nie pamiętam numeru), czekalem tylko jeszcze na Nunchaki, po ulepszeniu których nie miałem co robić z kasą.

Do końca gry u każdego Muramasy uzupełniałem tylko braki w ekwipunku (wszystko na full), a i tak wiele jej zostalo.

 

Tym większe bylo moje zdziwienie, gdy odwiedziłem kumpla, który nie mógl przejc ostatniego bossa, co jak się okazalo, bylo spowodowane tym, że ma dostępne jende ziółka, zero sznurów i zero kasy.

Określenie growy menel pasuje tutaj idealnie.

 

Odnośnik do komentarza
...a bronie na poziomie pierwszym bo kasy ni ma) :(

Dobra rada - poczytaj cały ten wątek (albo raczej kilka ostatnich stron). Będziesz miał opisane najlepsze komba i bronie w które najlepiej inwestować. Jeśli jednak na Uczniu braknie Ci kasy to już lepiej za wyższe poziomy się nie zabieraj ;)

BTW - najśmieszniejszy glitch ever :lol:

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza
W kino ninja widziałem jak jakiś koleś robił im izune DS na MN. Napisałem to zanim sprawdziłem nagranie.

Z tego co zobaczyłem to izuna lunarem ładnie na nich wchodzi ale czy zdarzają się często sytuacje gdy pierwsze uderzenie nie trafia? (często mi nie wchodziło na ludzi)

 

Na ludzi jest trudniej, bo trzeba z opóźnieniem zacząć kombo. Normalnie może być za wysoko.

Na ninje jednak zdecydowanie wolę szpony.

Odnośnik do komentarza

O ludzie :verymad: ja może nie na temat ale wku...ł mnie wczoraj do granic możliwości ten gnój którego trzeba sklepać zaraz po zdobyciu łuku, jadę na mentorze i juz na warriorze miałem z nim problem, co za menda :wallbash: ani DS ani Lunar [oba lv.2] ni ch.. nie daję rady a to ciekawostka bo nie miałem tylu problemów z żadnym bossem w tej grze, pliz help, jesli to bylo omawiane to dajcie linka bo nie chce przegladać setek wpisów żeby to wyszukać.

Normalnie z euforii popadłem w depresje w ciagu godziny prób, jakaś masakra.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Szpony na lvl1 nie nadają się. Muszą być na lvl2 przynajmniej ze względu na izunę.

Postaraj się zabić ninję (np. Lunarem izuna z powietrza, lub XXY z ziemi).

 

Esencję wykorzystaj na 360UT1 Lunarem. Jak wyskoczy kolorowa esencja, to tym bardziej na UT wykorzystaj.

Niebieska esencja i tak nie doda prawie nic życia, a UT może zakończyć walkę.

 

360UT1 robimy z powietrza.

 

 

Dla otuchy dodam, że to jeden z trudniejszych bossów na mentorze.

Odnośnik do komentarza

C1REX... skąd ty bierzesz takie skróty "360UT1". Czytam ten wątek, wszyscy sypią skrótami, a ja nie kumam o co chodzi (tak, to było lamerskie pytanie) :D Może dlatego, że od 3 dni gram w NG2.

 

PS. C1REX, ty w Anglii na dłużej? Bo ja właśnie wróciłem, ale będę znów w grudniu więc może sie spikniemy na jakieś bro :)

Odnośnik do komentarza

360UT to nic innego jak zakręcenie lewej gałki o 360 stopni i wciśnięcie Yka. Później, w zależności który stopień UT zdążysz naładować, numerujesz je 1 lub 2...i tyle. Tzw. on-landing charge to natychmiastowe wciśnięcie Yka jeszcze przed lądowaniem (np. po skoku, ważny jest timing). W zależności od tego jaką esencję mamy koło siebie można wykonać tzw. instant UT, czyli natychmiastowe naładowanie UT zaraz po wykonaniu on-landing charge (można również wykonać wersję 360, czyli jeszcze przed lądowaniem zakręcamy gałą i wciskamy Y).

 

Szczerze? Uczcie się tych technik.

Odnośnik do komentarza

Jest to jeden z najlepszych ciosów w grze najlepszej broni w grze.

Golden3 broni, to Lunar, Kosa i Szpony. Więcej nie potrzeba. Świetnie się te bronie wzajemnie uzupełniają.

 

 

Za moment wrzucę kolejny filmik na łatwy start w rozdziale7. Można bez straty energii zacząć z zebraniem maks esencji z każdego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

Było wróg. ;]

 

Po 2 godzinach prób udało mi sie przejsc pierwszy Fiend Challenge na mentorze uzywajac tylko DS-a; (plus ninpo ofkoz) - w ekwipunku dwa razy mniejsze ziarna, 3 x wieksze i talizman, wszystko zużyłem. Jak ktoś chce zobaczyc jak sie meczylem to niech zassa filmik z rankingu :] - troche sie motałem momentami ale generalnie jestem zadowolony. Grunt ze sie da. :]

 

Na razie rzadko przysiadam do mentora jako takiego - przejde to pewnie i na MN ale jakos nie mam juz cierpliwosci do tej gry, kilka nieudanych prob i tak mna trzesie ze musze wylaczyc. ;] Innymi słowy - stare dobre NG, wkurza jak cholera ale czlowiek ciagle gra. :P

Odnośnik do komentarza
A ja mam kolejne pytanko ;)

Dlaczego, grając na Warriorze, nie mogę uploadować swoich wyników na drabinkę? Gdy wynik jest mniejszy od poprzedniego to nie ma takiej opcji czy co? Nie wiem czy to ma jakiś wpływ - ale mam ze sobą "Giant Skull" (gdzieś czytałem, że dodaje Karmy).

Uploadowac mozesz tylko swój najlepszy wynik, kropka. :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...