Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

Świadczy o systemie, bo zwiększa ilość możliwych kombinacji. Porównywałeś listę możliwych ciosów z NG i DMC4 (gdzie wciskamy 1-2 przyciski w różnych odstępach)? Pandora natomiast ssie - zupełnie bezużyteczne (pipi) (tak jak Lucyfer). Już wolę podstawowe miecze + pistolety i standardowy styl Dantego. A dash->skok to normalna taktyka od czasu NG z Xa - nie widzę w tym nic dziwnego. Jest szybciej i nie trzeba bzdurnej umiejętności wykupywać.

Klatki nieśmiertelności to ine bug - to feature. Wpadnij do kącika bijatyk to Ci dokładniej wytłumaczą.

"w ng masz to samo co w dmc tyle ze masz przycisk odpowiedzialny za blok " oo LOL. Powiedz graczowi Virtua Fighter, że Tekken ma ten sam system walki - w końcu i tu i tu klepiemy pyski xD

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

tak sie sklada ze w vf gram nie od dzis ;)

 

idac twoim tokiem myslenia moge napisac ze 3/4 ciosow w ng jest bezuzyteczna :lol:

a o jakosci systemu nie swiadczy ilosc ciosow - tu tez masz analogie do vf i tekkena , w tym pierwszym mniej ciosow ale uzytecznych ;) to samo w dmc, to ze nie masz 400 atakow nie znaczy ze nie mozesz customowych combosow robic, roznica jest taka ze w dmc sam robisz combo a tu masz narzucona z gory kombinacje, DMC ma o wiele bardziej plastyczny system walki , daje pole do popisu :) w ng bardziej liczy sie strategia niz manualny skill, takie przynajmniej mam wrazenie po 7 misjach

 

staram sie w to "ladnie grac" ale sie nie da, jak chce zrobic jakies fajne combo to musze najpierw wybic wiekszosc UT i na 2-3 ostatnich przeciwnikach moge wklepac jakas tam wyszukana kombinacje z cyklu xyyyy xxyy xxxyy x->xxx itd

 

i ten haos na ekranie ;)

 

imo w dmc jak ktos dobrze gra dante to moze naprawde sie wykazac i trzaskac straszne customy z jump cancelem

nero tez mozna ladnie zatanczyc , no i najwazniejsze , widzisz co sie dzieje na ekranie :lol:

 

fajnie sie w to gra ale takie troche lepsze od god of war to jest, niby fajnie ze trudne, ale czasami ma sie wrazenie ze gra nas oszukuje, zeby ta kamera jakos sensownie wszystko pokazywala to moze bym lepiej ta gre odbieral

 

EDIT

Ok sciagnalem z tej strony klip Wuxuzairen.NG2.PotMN.CH1.No Hurt.wmv

 

prawie 200mb straconego transferu... typ przez caly klip robi UT kosa, odbija sie od przeciwnikow esencja->kosa, a jak sie tylko da do za rog i ladue ut i tak w kolko, raz nawet gliczuje i rozwala przeciwnikow przez sciane :lol:

to jest te ladne granie o ktorym mowiles? no widac glebie systemu, nie da sie policzyc z ilu ciosow korzysta gosciu w tym runie, jedyna skilowa rzecz jaka tam robi to odbijanie sie skokiem od przeciwnikow, po czym zbiera esencje i wali ut

 

caly czas ut ut ut , nie widze zeby korzystal ktos z tych wszystkich kombinacji xxyyyy x->xxx xyxyyyy itd xD

nawet sie tego fajnie nie oglada, jedyne co robi wrazenie to ze no dmg o co trudno w tej grze, widac ze sie gosciu wszystkiego na pamiec nauczyl , gdzie ilu i kiedy rozwalic, gdzie stanac itd. ale wiecej w tym strategii i szczescia niz skilla

ciekawe ile razy musial powtarzac zeby no dmg miec

 

prosze niech ktos zapoda linkiem ktory pokaze glebie tego systemu ktora tak wszyscy chwala

im dluzej gram dochodze do wniosku ze im prostsze rzeczy robie tym bardziej to skutkuje

 

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Jak NG2 ma słabą animację to DMC nie ma jej w ogóle ( jest taka sama od pierwszej części -sztywna po maxie) bugi są to fakt ,a z oceną gry ,grafiki animacji poczekaj do momentu aż ją skończysz. W sumie nie wiem co Ci się nie podoba w animacji głównego bohatera ? Chyba wiesz na czym polegają karma runy? jeżeli tak to nie powinno Cię dziwić że typy robią non stop UT (w końcu za to jest najwięcej punktów) Co do dasha to nie wiem o czym Ty gadasz ja po wykonaniu jestem w stanie od razu za atakować (unik ,natychmiastowy atak) są dwa rodzaje uniku.Po za tym z tego co czytam to Ty jeszcze nie ogarniasz tej gry bo ja te scorpiony reversuje i dashuje na mięcie ;) po uderzeniach które dają Ci guard stana (a są takie) bądź takie które rozbijają Ci blok można dashować ,stanie w miejscu = hit

 

odpalasz takie ut i nic nie widac co sie dzieje, ilu trafiles, ilu gdzies tam polecialo za ekran... konczy sie animacja i musisz spie.rd.alac na slepo

 

Ja takiego problemu nie mam ,no ale nie dziwie się po mega wolnym DMC , NG2 jest po prostu za szybkie dla nie których ludzi i zwyczajnie nie radzą sobie z tempem akcji ;)

 

Grę oczywiście można przejść bez nadmiernego używania UT ,grasz pewno na warriorze? jeżeli tak to na luzaku idzie ogarnąć calutką grę odpalając UT raz na walkę ;)

 

imo w dmc jak ktos dobrze gra dante to moze naprawde sie wykazac i trzaskac straszne customy z jump cancelem

nero tez mozna ladnie zatanczyc , no i najwazniejsze , widzisz co sie dzieje na ekranie laugh.gif

 

Pewnie że może się wykazać przecież tam ziomy stają w miejscu i modlą się zamiast nas atakować........

Stary ja nie wiem Ty masz chyba problem z oczami ;) ja przez cały czas widzę co się dzieje na ekranie , a co lepsze wiem co w danym momencie robię , a jak by tego było mało calutki czas staram się czarować .

 

Ogarnij to :

 

http://union.bokecc.com/watch.bo?videoID=%...%88%91%E5%85%B6

 

i to

 

http://www.mediafire.com/download.php?fy5dhwzidgb

 

I to

 

http://www.4shared.com/file/65957053/53ebe...l?cau2=403tNull

 

Filmik nr1 master Ninja i kolo fajnie bawi się kurasagami czy jak to się tam zwie pa i nie zrobił nawet jedno UT jakim cudem!!!!! A i jak widać ściany się przydają + radzi sobie z kamerą no ale to wymaga skill'a ;)

 

Co do kamery ,zawsze można ją sobie manualnie ustawić ,jedyne co musisz ogarnąć to samo czynne ustawianie jej (RT)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

mowie tylko jak wyglada gra w ta gre, i wszyscy w nia tak graja, chowaja sie za rogiem i laduja ut

 

gra nie jest za szybka i problemu z nia nie mam, caly czas do przodu brne , ale jednak tecmo to nie capcom :lol:

 

dalej czekam na link w ktorym ktos normalnie w to gra - czytaj. stawia czola przeciwnikom a nie chowa sie za rogiem :) ogladalem juz naprawde sporo klipow i wszedzie to samo

 

a co do animacji to sama animacja biegu ryu to jakies nieporozumienie :lol: biegnie jak kapitan tsubasa hehehe, animacje niektorych ciosow sa naprawde za(pipi)iste, ale jak juz wyzej pisalem przewaznie nic nie widac, wykanczanie przeciwniow wypas

 

zawiodlem sie poprostu, tyle sie naczytalem i nasluchalem o NG, a tu taki kicz

 

jakby z tej gry wyj.ebal plywanie, strzelanie z luku, UT i zrobil normalna kamere to by sie w to fajnie gralo

 

 

edit:

no to niezly kozak jestes widze jak ty tam wszystko super widzisz, moze zeczywiscie mam cos z oczami

taki piszesz czego ty nie robisz w tej grze :) ty wez moze cos nagraj jak uzywasz tego wszystkiego , bo te filmiki z campowaniem za rogiem i samym UT mi sie znudzily :]

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Ogarnij 3 linki które dałem , z przyjemnością coś wrzucę jak tylko znowu na poważnie wezmę się za NG problem w tym że nie wiem kiedy ten moment nadejdzie ,bo grę skończyłem już na wszystkich możliwych poziomach ;) Grasz na warriorze? jeżeli tak to nie rozumiem TWOJEGO narzekania IMO jeszcze nie ogarnąłeś tej gry.Po za tym żaden tam kozak ze mnie jest kilku nastu typów dużo lepszych ode mnie n/p pan z pod linku nr 1

 

Link nr 1

 

Typ gra na Master Ninja zero UT ,fajne akcje ,kamera ogarnięta ,wie co robi i widzi co się dzieje.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

lol a co tam takiego na tym pierwszym filmiku jest? na pierwszym poziomie to se typ moze szalec na najprostszych przeciwnikach :lol:

 

i zeby cos zrobic ->jakies combo to albo cofa sie zeby pojedynczo ich posiekac (nic trudnego) , albo pozniej jak go atakuje grupa to skacze na prawo i lewo na oslep i ledwo uchodzi z zyciem

 

a posiekac czolgajacego sie bez nogi spider ninja to tez mi wyczyn :lol:

 

drugi filmik bardzo fajny, widzialem juz cos podobnego na jednym klipie

 

a ten smok to LOL :) co tam takiego jest? strzaly z luku i unik przed atakiem :) super ^^

edit: sory tego smoka to sciagnalem z tej stronki co wczesniej byla dawana ;) jeszcze nie obejrzalem 3 klipu

nie obchodzi mnie na ilu poziomach skonczyles ta gre bo przypuszczam ze na kazdym da sie ja identycznie przejsc :]

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

He już nie mogę się doczekać jak odpalisz sobie pierwszy poziom na Master Ninja i od szczekasz to co powiedziałeś ,no tak ale co Ty może o tym wiedzieć zagrasz przeprosisz ;) miało nie być UT i go nie ma więc o co kaman?! Wydaje się że to takie hop siup ale uwierz mi że tak nie jest......na mentorze też Cię nieźle panowie przywitają......

 

Wiesz każda broń na lv 1 jest biedna za wiele nie ma do pokazania ,co do cofania to jest to myk (sposób ,patent ) z którego się korzysta po to że by i tak to mega prze**** Master Ninja jakoś sobie ułatwić.

 

ps nie skacze na oślep odbija im się od głów bądź rzuca ich , po za tym widział że w powietrzu unoszą się niebieskie kulki.

 

po za tym do skill'a jest potrzeby fart tak jak w każdej grze ,trochę szczęścia zawsze musi być ;) a jak wiadomo szczęście sprzyja dobrym ;)

 

 

nie obchodzi mnie na ilu poziomach skonczyles ta gre bo przypuszczam ze na kazdym da sie ja identycznie przejsc hyh.gif

 

Zdziwił byś się zarozumialcu no ale Twoja broszka myśl co chcesz ;)

 

pa A w DMC to pewno za każdym razem inaczej przechodziłeś grę ,znajdowałeś nowe drogi....kolejna rzecz jaka stawia NG wyżej nad DMC to to że w NG backtracking nie istnieje.....

 

Zresztą grasz na wojowniku to co Ty możesz wiedzieć na dzień dzisiejszy :f

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

hahaha widze ze mnie nie zrozumiales :)

 

chodzilo mi o te chowanie sie za rogiem i ladowanie ut na kazdym poziomie trudnosci da sie to robic jak ogladam te klipy ;)

 

jestes taki fajny ze przeszedles na master ninja :lol: nie boj sie tez przejde ;) i zaloze sie ze im wyzszy poziom trudnosci bede zaliczal tym bardziej prymitywnie bede musial w to grac, no ale taki pewnie urok tej swietnej gry xD

 

i nie przekrecaj tego co pisze, nie napisalem ze w dmc inaczej da sie przejsc, tez tak samo sie gra , z ta roznica ze tam na kazdym poziomie trudnosci sie gra po ludzku a nie bawi w campera :)

 

i o co chodzi z tym backtrackingiem? co on ma wspolnego z wyrzynka

 

juz nie bede komentowal zbierania kluczy ze zwlok do drewnianych drzwi, po tym jak minute wczesniej przebilem sie przez betonowa sciane :lol:

 

Zresztą grasz na wojowniku to co Ty możesz wiedzieć na dzień dzisiejszy

powiedzial ten ktory skonczyl dmc na devil hunterze ;)

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
chodzilo mi o te chowanie sie za rogiem i ladowanie ut na kazdym poziomie trudnosci da sie to robic jak ogladam te klipy wink.gif

 

Wszystko zależy od osoby która gra ,ja n/p nie chowałem się za ścianą i Ty też tego nie musisz tego robić ja NG przechodzę na full możliwości -ma być ładnie efektownie i efektywnie.Powiem tak im prymitywniej grasz (chodzi o nadużywanie UT) tym gra się łatwiej to fakt ,ale nikt Ci nie każe tak grać decyzja należy do Ciebie.

 

hę chłopie nie twierdzę że jestem "fajny" i nie boje się wieżę że dasz radę (to nic nadzwyczajnego) chodzi o to że nie jest to takie łatwe na jakie wygląda zagrasz i sam się przekonasz . Tak jak mówię grasz na wojowniku i mało jeszcze wiesz.

 

Nic nie przekręcam tylko stwierdzam fakt ,czepiasz się na siłę jak by to gra nie była ,za każdym razem przechodzi ją tak samo czy to DMC czy GOD czy NG. W NG da się grać za każdym razem po ludzku ,tyle że czym wyższy poziom tym trudniej to ogarnąć jest to do zrobienia (link nr1) dla chcącego nic trudnego.

 

Backtracking to element który w moich oczach uśmiercił DMC4 ,nie ma to jak przechodzić grę pierwszy raz ,a czuć się jak byś się w nią grało drugi.No ale to moja prywatna opinia.

 

Jak już czepiamy się na siłę ,to nero i dante mogli by się w końcu nauczyć otwierać normalnie drzwi (złapać za klamkę czy no nie wiem tak jak Hayabusa potraktować je z buta)

 

Zacząłem grać na wyższym poziomie (nad devil hunter ,nie pamiętam jak on się tam wabi) doszedłem do 12 misji i jak znowu miałem robić to samo tyle że Dante olałem czyt wyżej(backtracking)

 

Po za tym ja w przeciwieństwie do Ciebie ,gdy o czymś mało wiem (czyli o DMC4) nie cwaniakuje na lewo i prawo dla mnie DMC4 to bardzo dobra gra ,ale wole NG mało wiem nie mądrze się ;)

 

pozdro.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

jak sie czepiac to w obydwu grach robisz to samo przez cala gre hahhaa

 

w ng bosowie i sub bosowie tez sie powtazaja, to nie wiem o co ci chodzi

 

z checia bym zobaczyl te twoje efektownie efektywne granie w ta gre :) mam nadzieje ze nie idzie ci w nia podobnie jak w vf5 ;p

 

gram pierwszy raz i ta gra wymusza na mnie zebym szedl na latwizne , te walki z sub bosami to tez mogli sobie darowac :lol:

 

a i narazie po upgrade pazurow na 3lvl zarzynam kazdego bossa przod x x x x x jak sie na chwile odkryje albo zrobie unik, energia zlazi moment

 

zobaczymy jak to bedzie na wyzszych poziomach , jak ogladalem run z kosa na master ninja to typ 2 razy 3-hit combo kosa na 1 bosie zrobil i po bosie xD

Po za tym ja w przeciwieństwie do Ciebie ,gdy o czymś mało wiem (czyli o DMC4) nie cwaniakuje na lewo i prawo dla mnie DMC4 to bardzo dobra gra ,ale wole NG mało wiem nie mądrze się wink.gif

 

wcale sie nie madrzyles w temacie dmc ;) ale whatever, a co takiego mam jeszcze wiedziec o tej grze? przeszedlem juz ponad polowe w jeden dzien :) czekaja mnie jakies nowosci jeszcze? w ktorej misji :rolleyes: ?

 

grafika

dmc>ng2

wstawki

dmc>ng2

poziom trudnosci

ng2>dmc

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Zgadza się ,to Ty zacząłeś nie ja ;)

 

Powtarzają tego się nie da ukryć ,ale nie jest to tak beznadziejne zrobione jak w DMC - tam walczy się w nimi w tym samym miejscu ,no ale nie ważne .

 

Nie idzie bo w przeciwieństwie do VF pad od X360 jest stworzony do NG.

 

Gra nic nie wymusza ,jesteś słaby i nie radzisz sobie;P

 

Wojownik to łatwizna więc nie dziw się.

 

Wiesz oglądać to jedno a powtórzyć to po kimś to drugie.

Odnośnik do komentarza
slaby :lol: dobre

"lol a co tam takiego na tym pierwszym filmiku jest? na pierwszym poziomie to se typ moze szalec na najprostszych przeciwnikach"

"nie boj sie tez przejde" - czekamy na ten dzień :)

Powiedzmy wprost - jesteś słaby

Stwierdziłeś, że ten chińczyk z 1. filmiku (pipi) robi i skacze na oślep. No to zapraszam do ch.1 na MN - ja podchodziłem do niego ~30 razy (znaczy samego początku); jeszcze nie przeszedłem całego poziomu a już wczytałem grę tyle razy co na Warriorze przez połowę historii (i wcale nie jestem żadnym mastahem - do tutejszej elity duuużo mi braknie).

 

"wole ogladac 2 razy takie same slicznie dopracowane lokacje niz za kazdym razem pseudo inne prymitywne" - sam przyznałeś, że backtracking w DMC4 istnieje. I trzeba faktycznie przymykać oko na to, żeby nie uznać za wadę.

 

"juz nie bede komentowal zbierania kluczy ze zwlok do drewnianych drzwi, po tym jak minute wczesniej przebilem sie przez betonowa sciane" - czepiając się na siłę - nie będę komentował ciągłego rozwalania barier i loadingów co 2 minuty (jak Soul wspomniał - zero animacji otwierania drzwi). W NG2 doczytywania owszem są ale ostatni patch drastycznie je skrócił.

 

No i na koniec:

ale jednak tecmo to nie capcom

To fakt - przynajmniej NG od NG2 CZYMŚ się różnią :lol: W dodatku skoro Dante to łowca demonów to gdzie tam choćby zabici ludzie? Gdzie ten mroczny klimat z poprzednich części?

Odnośnik do komentarza

mareczku sam jestes slaby jak przejsc tego nie mozesz :)

 

madrujesz o loadingach w dmc a nawet nie grales, ja gralem/gram w obydwie z tych gier i w dmc4 sa krotsze loadingi niz w w ng2 , co z tego ze jak wejdziesz do innej lokacji to masz 1-2 sek loading :lol: ty no normalnie zasnac mozna :) a w ng jak zginiesz to za to masz loading prze c.h.u.j :)

 

jak misja sie laduje to zasnac mozna, druga sprawa grafika na poziomie pierwszego xboxa, a spadki framerate to sie tak daja we znaki ze za glowe sie mozna zlapac

 

graficznie to nie ma nawet co porownywac w tych grach :)

 

ale bronicie tego ng... obydwie gry maja wady, ale w tym gaidenie niektore motywy to przegiecie

 

wogole nie wiedzialem , ze tecmo robi lepsze gry niz capcom :lol:

 

jesli dla ciebie ng jest lepsze od dmc to tak jak bys mowil ze gg jest lepsze od sf :lol:

 

widze ze te 900gs ktore masz w ng wcale ciezko nie jest zrobic, zrob 900gs w dmc 4

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

jasne ssie :rolleyes: zwlaszcza sprzedarz :lol: rozumiem ze ng2 sie lepiej sprzedalo od dmc4 ?

 

bieganie po wodzie i dreptanie po ugniesionym sniegu po sladach butow zeby nie stanac na mine rulez :huh:

nurkowanie i strzelanie z harpuna w podwodne miny rulez :huh:

lazenie po drabinach rulez :huh:

strzelanie z luku rulez :huh:

zabawa w lare croft aka tombraider i wspinaczka po kolach zebatych rulez :huh:

kroimy demony i ninja caly lewel a bosa nie mozemy pokroic :lol: rulez :huh:

kamera rulez :huh:

framerate rulez :huh:

loading po smierci rulez :huh:

niewidzialne sciany rulez :huh:

itd :P

Odnośnik do komentarza

Co gracz, to opinia...

Nie doszukuj się w NGII głębi, nie doszukuj się jakichś wyrafinowanych sposobów na rozpłatanie przeciwników na wyższych poziomach niż PotMentor, nie doszukuj się lekkiego bezUTowego ciachania każdego gracza jakiego filmiki obczaiłeś. Niewielu jest potężnych kozaków, którzy PotMN przechodzą jak Acolyte'a.

System scoringowy opiera się na UT/OT/Kill Bonusach więc ciężko w Karma Run'ach znaleźć masherkę czy combosy z kosmosu.

Ten chińczyk, o którym pisałeś wcześniej - Wuxuzairen - to akurat jeden z najlepszych kolesi. Wierz mi, nie będziesz grał na MN jak on. Często przeklniesz, zirytujesz się, a w pierwszych dwóch chapterach będziesz ział chęcią mordu i zniszczenia kiedy na raz wbiją się w Ciebie 4 Insendiary Shurikens.

 

Aha, i jeszcze jedno. Jakiekolwiek porównania do serii DMC są tu nie na miejscu. Obie gry są klasą samą w sobie i dla siebie.

Odnośnik do komentarza

to po co te wszystkie ciosy ? :) jak powazna gra sprowadza sie do robienia tego samego przez caly level? gdzie ta glebia :P za duzo niepotrzebnych "bajerow" ma ta gra

 

sub boss w 9 levelu ten robal w kanalach to jakies nieporozumienie :lol:

 

tak samo te ryby

, dobrze ze to obejrzalem , tyle ze koles gliczuje :lol: probowalem je lunarem rozwalic i sie pojawialy non stop :lol: to pomyslalem ze poprostu trzeba je ominac i przebiec po wodzie, potem rozwalilem te potwory z pilami motorowymi i dalej isc nie moge :lol: obejrzalem to i sie okazalo ze ten syf trzeba rozwalic...

tylko po co to wogole dawali? zeby uprzykrzyc zycie czlowiekowi? raz to sterowanie pod woda i na wodzie jest zje.bane u podstaw , dwa zero z tego przyjemnosci

 

zamiast tych kombinacji z latajacymi i plywajacymi niewypalami dopracowali by swory ladowe, te robale przed sub bossem np, po co to wogole ? jedynie acziw za 100hit combo mi na nich wlalz :lol:

bez sensu :/ ten 9 lvl narazie najgorszy ze wszystkich, mam nadzieje ze boss bedzie fajny chociaz bo narazie z bossow to genshin tylko fajny jest, reszta porazka, no ten pajak w 1 levelu tez daje rade jak sie pierwszy raz gre wlaczy, potem sie okazuje sub bossem w 2 misji lol

 

narazie zaden z tych bossow nie umywa sie do Angelo Creedo z DMC 4

 

EDIT:

Jeszcze odnosnie bossow, to chyba najwiekszy zawod tej gry narazie... jestem w 9 levelu i tylko genshin fajny

 

1 - pajak - no fajne wrazenie pierwsze - jak sie okazuje sub bos pozniej

2 - genshin - kozak - i super sceneria w ogniu - najwieksze wrazenie na mnie zrobil ten kawalek gry narazie

3 - giga costam - porazka po calosci - tez mi walka z bossem walisz z luku i praktycznie nie da sie uciec przed tymi malymi gnojkami - ja odpalalem ninpo na nie

4 - sub boss - niby slepy blotniak a staniesz za nim to masz bardziej przejepane xD - design porazka , atak na caly ekran jak przed nim stoisz LOL

alexi - tu mialem dopiero zdziwko jak sie raptem przenioslem na jakas dziwna arene zeby z nim walczyc :lol: jeden fajny atak ma - scena jego smierci wielki LOL

5 - wodny smok - powtorka z rozrywki 3 levelu tyle ze jeszcze prostsze

6 - sub bos szkieletor - LOOOOLLLLLL WTF cos ala blotniak , to samo tylko z kosci , prawie identyczne ataki

volf - calkiem kozacka sceneria , boss fajny , nie zdazylem zobaczyc wszystkich jego atakow chyba bo go zarznalem moment PRZOD X X X X pazurami :) ale narazie drugie miejsce po Genshinie ma - dal rade

7 - znowu genshin (i to chyba nie ostatni raz :lol:) no ale wolalbym genshina co level niz te szkieletory i smoki

8- ognisty gigantyczny mrowkojad xD - przyjemny design - fajne ataki (taki troche ala 1 boss z lost planet) - zginalem jak sie zdetonowal -_-' = powtorka , jak walic go w leb to zdycha moment

potem powtorka z blotniaka ( a niby w DMC trzeba z tymi samymi bosami walczyc ^^ )

boss Zedonius Ruler of Flame - fajna sceneria na tej wiezy - fajny bos - fajne ataki - bardzo podobne odczucia jak po volfie bo tez go pazurami moment zachalstalem

ps. tombraider po kolach zebatych to bylo nieporozumienie zeby dojsc tam na gore :lol: i te przejscie przez okno po klucz do drzwi bo wszedzie byly kraty wylamane tylko nie przy zwlokach z kluczem :lol: (notatniki martwych ninja tez rzadza xD )

9 - sub boss robal - porazka -nie wiem czy jest mozliwe no dmg wogole na nim, raczej nie - bez sensu

 

2x genshin 2 x pajak 2x blotniak hmmmm widze ze pozniej bedzie evil alexi evil zedoni evil genshin hehehehe nono :D

 

w dodatku odnosze wrazenie ze walki z bosami sa prostsze niz z grupa przeciwnikow ;)

 

EDIT2:

Czemu nie moge wybic w powietrze na combo bossa takiego jak alexi albo genshin? sa takiej postury jak ryu ... zwyklych przeciwnikow mozna lac w powietrzu

Jesli bos sie odkryje to powinna byc mozliwosc gwarantowanego combo - a tu dupa, to samo zwyklych przeciwnikow mozesz rzucic a takiego bosa juz nie, dobrze ze dobic ich chociaz mozna...

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
mareczku sam jestes slaby jak przejsc tego nie mozesz :)

Wybacz - ale jakbym miał tyle czasu co ty to bym już dawno przeszedł. Ale za 7. razem już mi powoli motywacji braknie (choć 1k i wypasiony gamerpic zgarnę).

 

madrujesz o loadingach w dmc a nawet nie grales

Zapytam wprost: jesteś jakiś ciemny [/moderacja]? Masz taką manię sprawdzania gamertagów kto ile ma punktów i za co? Nie dociera do twej puszki, że DMC4 wyszło też na PC?! I tam mi już wystarczyło wrażeń. Za 1/2 ceny...

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...