Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem czy taniej biorac pod uwage ile kosztowal komputer zeby to chodzilo tak jak na konsoli ;)

domyslam sie ze ng2 tez taniej na pc bys kupil jak by wyszlo

 

9 bossy rulez, byly by banalne gdyby kamera sie nie skupiala na tym co nie trzeba i strzelanie z luku bylo dopracowane :lol: a tak mierzysz , widzisz atak poziomy, chcesz zrobic cancel i unik i dupa :D

Odnośnik do komentarza

Z tym, że ja nie kupuję komputera dla jednej gry. A samo DMC4 nie miało wielkich wymagań więc na średnim kompie sprzed 1,5 roku poszło bez problemu.

Z NG2 zrobiłbym tak samo. Nie dorabiam ideologii do gier - tam gdzie mi bardziej pasuje (i jest taniej) gram.

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

Z oceną grafiki ,wstawek poczekaj aż przejdziesz całą grę ,fakt taki że grafika w NG 2 jest strasznie nie równa raz lepiej raz gorzej (tak między 7+ a mcone 9) DMC4 też ma swoje słabe momenty zima wygląda tragicznie tekstury otoczenia też nie szokują (są rozmazane po maxie) wstawik ok DMC ma bardziej widowiskowe ale samo ich wykonanie w obu grach jest tak samo dobre (3mają poziom :) ) w obu grach można zawiesić oko na chwilkę ,to samo tyczy się wykonania postaci. I osobiście uważam że graficznie końcówka NG2 zjada DMC4 na śniadanie (chapter nr 10,12,13,14,15 wygłądają ślicznie dużo lepiej niż co kolwiek z DMC4) sam zobaczysz jak w końcu tam dojdziesz ,jeżeli myślisz że będąc w 7 chapterze widziałeś już wszystko co ta gra ma do zaoferowania to jesteś w błędzie ;) Nowości jakie Cię czekją ? Nowi przeciwnicy + nowe bronie i ciosy do nich a i będzie nieco trudniej czego więcej chcesz?

 

No póki co nie obraź się ale jesteś słaby.....

 

Co do mojego mądrzenia się ,to ziomuś ogarnij się ,w przeciwieństwie do Ciebie nie wale kometaży że filmiki które dawałeś są słabe cytuję "wielkie mi rzeczy ownuje w pierwszym levelu tych słabych przeciwników" :lol: Jestem ciekaw czy Ty też ich tak będziesz ownował ,gdy tylko odpalisz sobie master ninja po raz pierwszy :lol:

 

W DMC Dante i Nero teleportują się tuż przed drzwiami ;)

 

Capcom to Capcom a Team Ninja to Team Ninja ich gry są genialne i z tego trzeba się cieszyć ,prawda taka że NG jest bardziej hardcorowe i dużo bardziej wciągające.I jak widać nawet Brolly tak twierdzi ,bo w przeciwieństwie do Ciebie backtracnimng go męczy (przechodzisz grę raz ale czujesz jak by to był już drugi....)

 

Drewniana animacja w DMC rulez skok po prostu niszczy swoją płynnością ,tempo akcji wolne jak nie wiem co :P Elementy platformówki były już w pierwszym gaidenia ,co do nie widzialnych ścina to w DMC jest ich od cholery więc nie wiem czego się czepiasz ;)

 

Zresztą Yap dobrze napisał , a Ty pograj więcej i dopiero zacznij cwaniakować ;)

 

pozdrawiam.

 

Sorry za błęndy ORT.

Odnośnik do komentarza

graficznie to nie ma nawet co porownywac, bo najlepsza textura w ng to najslabsza w dmc , to samo z modelami postaci, animacje tak samo, w dmc sa plynne , to ze jest bardziej hardkorowy nie znaczy ze lepszy, mam wrazenie ze gra mnie oszukuje jak w to gram, zwlaszcza kamera ;)

 

wstawek tez nie ma co porownywac w dmc sa klase wyzej

 

edit:

no nie mialem schodow w 10 rozdziale ;) nie zginalem na elizabet , ale dobry boss , najlepszy narazie

tak powinna wygladac cala ta gra jak ten 10 poziom, bez plywania drabin i innego go.wna

 

szkoda ze musialem 3/4 gry czekac na pozadny poziom ...

 

lol nawet range wyzszego ninja dostalem za 10 poziom :lol:

 

lol2 co tam cycatka z doa robi :lol:?

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Nie troluj bo tekstury są na porównywalnym poziomie (znaczy się raz dobre, raz przeciętność).

Wstawki? Oglądając "Hero" czy "Dom Latających Sztyletów" mam lepsze akcje. Za to nic nie zastąpi charakterystycznego głosu Hikaru Midorikawy jako Alexeia 8)

Postacie słabe? Okulary se kup bo za dużo przed TV siedzisz...

440d2d05d9c878a0m.jpg vs c03d668769c6a9a5m.jpg

Odnośnik do komentarza

Zależy od lokacji ,n/p w Chapterze nr 1 ,tekstury stoją na wysokim poziomie ,choćby podłoże tuż przy drzewach płaczącej wiśni(to z biało różowymi kwiatami) wodospady za naszymi plecami też mocno dają radę .Latająca forteca też wygląda kapitalnie (tekstury wszędzie ostre jak żyleta) Moskwa i wioska hayabusy wygląda biednie i nie da się tego ukryć. W DMC4 jest podobnie są lokacje które wyglądają naprawdę fajnie a zaraz za rogiem jest bieda po maxie (zima) Wykonanie postacie w obu grach jest tak samo DOBRA i trzeba być ślepym że by twierdzić inaczej.

 

23wsot0qi9.th.jpgthpix.gif

 

Więcej:

 

http://i27.tinypic.com/14v7o12.jpg

 

Ryu wygląda kapitalnie ,wszystko ostre :)

 

W DMC4 wstawki są na poziomie fajnych chińskich filmów takich jak "przyczajony tygrys ukryty smok" czy jak to tam się wabi , po za tym co kogo obchodzą scenki?!

 

Co do animacji ,to fakt potrafi chrupnąć ale niema się czego dziwić w NG dzieje się dużo więcej rzeczy na raz na ekranie niż w DMC ,sama animacja postaci IMO jest lepsza niż w DMC dante i nero biegają tak samo jak hę dante robił to na ps2 to samo animacja skoku i nie których uderzeń mieczem. W przeciwieństwie do DMC ,NG2 ma lepsza animację od swojego po przednika widać to gołym okiem ;) Ryu porusz się dużo płynniej.Team Ninja nie zrobiło tak jak Capcom Ctrl+C ,Ctrl+V .

 

 

Co do kamery to nie potrafisz jej sobie odpowiednio ustawić i tyle ,wiem że takie coś nie powinno mieć miejsca no ale niestety przy takim tempie akcji ciężko jest ujarzmić kamerę ,trzeba sobie samemu radzić.W DMC kamera jest sterylna ,akcja powolna przy tej z NG2 więc tam tego problemu niema.

Wstawki to najmniej ważny element w takich grach.

 

Przejdziesz grę zobaczysz jak w końcówce NG mocno daje radę graficznie ,oświetlenie o teksturowanie bubmaping.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

jestem w koncowce i naprawde jakosc lokacji jest doslownie z du.py :) klimat troche nadrabia ;) co do oswietlenia to lol nie bede komentowal nawet oswietlenia w tej grze :), ani cieni ^^

co do tego bumpa to tez lol , wyglada to niesmacznie na calym ekranie nawalone bump mapingu na wszysko co sie da ze niby takie pomarszczone , ale same lokacje i przedmioty naniesione na nie sa bardzo biednie wymodelowane, do ryju nic nie mam bo wyglada kozacko :) a ze biega jak kapitan tsubasa to inna sprawa :lol:

druga rzecz przeciwnicy , niektorzy super starannie zrobieni a niektorzy ochydnie, np te smoki , te chude demony , wilkolaki itd, jest bardzo nierowno jesli chodzi o modele postaci w tej grze

trzecia sprawa wszystko wyglada jakby bylo z plastiku / stali - drewno tylko daje rade, woda taka sobie, fajnie wygladaja te krzaczki pod koniec gry tez, szkoda ze wszystkie takie same , ale wrazenie spoko robia, a tak to plastik plastik plastik

co do tych animacji w dmc to niezle doje.bales ziomus :D nie bede komentowal nawet , wlacz dmc 3 i wlacz 4 jak nie widzisz lepszej animacji to brak mi slow, no tyle ze ty jej nie chcesz widziec xD

 

wez mi powiedz mistrzu jak ustawic ta kamere bo naprawde nie mam pojecia :) jedyne co mozna zrobic to predkosc obrotu prawa galka ustawic i wcisnac rt zeby kamera za plecy wlazla, tylko co z tego jak (pipi).niesz rt i cos ci wlezie przed kamere albo sie czesciowo obroci albo wcale :) kazdy ci powie ze kamera w tej grze jest beznadziejna

wezme na przyklad walke z tymi dwoma ognistymi mrowkojadami :lol: nic nie widac tam, nie dosc ze jasno ze az oczy bola to kamera skupia sie raz na tym raz na tamtym i se mozesz wciskac rt i machac galka do woli a kamera ci bedzie walki robic, to samo walka z dwoma smokami, tyle ze tam to pol biedy bo musisz z tego badziewiackiego luku strzelac...

 

koncowka gry robi wrazenie rzeczywiscie i bogu dzieki ze chociaz kawalek gry dobrze zrobiony

wracajac do tego twojego mowienia o backtrackingu w dmc i walczenia z tymi samymi bosami nero/dante, to tutaj jest jeszcze lepiej :lol: po 3 razy sie walczy z tymi samymi hehehehe no comment

 

zeby ta gra miala rowne 10 chapterow i wszystkie takie jak 1-2 10-14 to by byla naprawde wypasiona :) a tak to fajnie sie zaczyna, pozniej masa crapu zeby na koniec odniesc super pozytywne wrazenie :P

 

7+/8 bym tej grze dal w skali do dziesieciu, jakby cala byla taka jak koncowka to 9

 

mam na koniec pytanie do ciebie soul, w sumie dwa:

1. wyzsze poziomy trudnosci czym sie roznia? przeciwnicy maja wiecej HP , a ryu oslabione ataki? czy maja tyle samo hp, a dodatkowe ataki? domyslam sie ze jest wiecej przeciwnikow na wyzszych poziomach, na klipach widzialem przy walce z bossem "przeszkadzajki" imo takie cos to dosyc tania zagrywka ze strony producenta, zamiast dodac nowe ataki dla bosa to wrzucimy pare malych gnojkow niech przeszkadzaja

2. wyczytalem w istrukcji o tym ninja cinema, ze niby mozna sciagac replaye innych graczy przez xbox live, mam pytanie do ciebie i innych masterow czy byli by laskawi cos wrzucic , bo z checia bym obejrzal, domyslam sie ze macie jakies replaye skoro tyle w to graliscie :) tez cos z checia nagram tylko sie troche bardziej ogarne bo narazie acolyte koncze :lol: troche za latwo jest , no ale piewsze ng i wzialem z ciekawosci, pozatym acziw wejdzie i bronie sie zupgradeuja

 

wie ktos jak te reapleye sciagac z xbl?

Odnośnik do komentarza

Co do animacji to nie chodziło mi o to że jest łeb w łeb taka sam ,tylko dalej tak samo drewniana no ale nie ważne ;)

 

Ustawienie kamery (RT) + obracanie jej podczas UT kamera jest lipna ale do opanowania. Nie pamiętam dokładnie który przycisk do tego służył ,ale da się jeszcze zrobić tak że ryu skupi swój wzrok na bossie.

 

A te smoki można pojechać z Ninnpo ( kula ciemności)

 

Ziomuś backtracking tyczy się tylko i wyłącznie wracania się ,a nie walczenia z tymi samym przeciwnikami ,w NG2 nie wracasz się do lokacji w których już byłeś a w DMC robisz to przez pól gry...... no ale nie WAŻNE.

1. wyzsze poziomy trudnosci czym sie roznia? przeciwnicy maja wiecej HP , a ryu oslabione ataki? czy maja tyle samo hp, a dodatkowe ataki? domyslam sie ze jest wiecej przeciwnikow na wyzszych poziomach, na klipach widzialem przy walce z bossem "przeszkadzajki" imo takie cos to dosyc tania zagrywka ze strony producenta, zamiast dodac nowe ataki dla bosa to wrzucimy pare malych gnojkow niech przeszkadzaja

 

Przeciwnikami ich wytrzymałością ,siła zadawanych obrażeń jedno uderzenie co raz więcej energii nas kosztuje .Po każdej walce im więcej dostaniemy tym mniej życia nam od rośnie + więcej typów mamy do pokonania.Nie bój się bossowie dostają nowe ataki + mają lepszych typów co pomocy.

 

2. wyczytalem w istrukcji o tym ninja cinema, ze niby mozna sciagac replaye innych graczy przez xbox live, mam pytanie do ciebie i innych masterow czy byli by laskawi cos wrzucic , bo z checia bym obejrzal, domyslam sie ze macie jakies replaye skoro tyle w to graliscie smile.gif tez cos z checia nagram tylko sie troche bardziej ogarne bo narazie acolyte koncze laugh.gif troche za latwo jest , no ale piewsze ng i wzialem z ciekawosci, pozatym acziw wejdzie i bronie sie zupgradeuja

 

Ja niestety nic ciekawego nie mam , LOL myślałęm że chociaż za wojownika się zabrałeś na początku.... kurde a już miałem pytać jak tam pierwszy chapter na mentorze się podoba........

 

Odnośnik do komentarza

chciales mi pocisnac z tym ze gram na acolyte czy jak? itak bym musial przejsc po acziwa :) trudniejsze gry przechodzilem i sie zadnego mentora nie boje ;)

domyslam sie ze nie odkryje mi mentora dopoki wariora nie przejde? czy odkryje?

 

jeszcze wracajac do animacji to juz dmc3 mialo swietna animacje to ogromnego skoku nie bedziesz mial, co do drewnianej animacji to imo w ng taka jest :)

to tak jakbys pesa 09 i fife 09 porownywal :D no moze nie az tak ;) hehehe

 

obydwie gry maja dobra animacje ;)

Odnośnik do komentarza

Przestań już marudzić. Każdy Twój post jest o tym samym. Przedstawiłeś już swój punkt widzenia i to jest ok. Ale skończ z tą krytyką przynajmniej do ukończenia Mentora bo nie będzie mi się chciało edytować Twoich postów. Każde wyzwanie, które stawia ta gra, a które dasz radę podjąć daje imo niezłą satysfachę. Piszesz, że grałeś w trudniejsze gry i dawałeś sobie radę. Ja na to, poczuj na własnej skórze przeskok między Warriorem, a Mentorem i pomiędzy Mentorem, a Master Ninja...dowiesz się wtedy co znaczy poziom trudności w Ninja Gaiden II. Że gra nie jest pozbawiona błędów? Psioczyłem na to już dostatecznie długo by móc docenić co jest w niej fajnego. Troszkę więcej optymizmu.

Piszesz o backtrackingu. Tak jak Soul napisał, w tej grze go nie ma, a jeśli jest to w śladowym stężeniu (chaptery 2 & 11).

Odnośnik do komentarza

sam wlasnie napisales ze jest :lol: no mam nadzieje na te przeskoki ;) ale czuje ze gre uda mi sie przejsc na 3 ataki na kazdym z poziomow ;) plus ladowane UT esencja, ewentualnie leczenie przedmiotami jak bedzie goraco i odpalanie ninpo :)

 

edit:

moze ty wrzucisz jakis replay do ninja cinema bo to chyba gra twojego zycia ^^

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Grę jego życia jest NG Black a nie NG2.

 

 

Chciales mi pocisnac z tym ze gram na acolyte czy jak? itak bym musial przejsc po acziwa smile.gif trudniejsze gry przechodzilem i sie zadnego mentora nie boje wink.gif

domyslam sie ze nie odkryje mi mentora dopoki wariora nie przejde? czy odkryje?

 

 

Nie nie chciałem ,no ale myślałem że skoro tak się mądrzysz ,to chociaż zacząłeś od Wojownika no ale nic ;) Nikt nie twierdzi że czegoś się boisz ,tylko wszyscy jesteśmy ciekawi jak Ci się spodoba to co Yap napisał czyli przeskok między wojownikiem a mentorem a mentorem a Mistrzem Ninja. Cofniesz wszystko co napisałeś wcześniej (filmiki które dawałem)

 

Tak aby odkryć wyższy poziom trzeba przejść grę na najtrudniejszym poziomie jaki jest dostępny ;)

 

 

jeszcze wracajac do animacji to juz dmc3 mialo swietna animacje to ogromnego skoku nie bedziesz mial, co do drewnianej animacji to imo w ng taka jest smile.gif

to tak jakbys pesa 09 i fife 09 porownywal biggrin.gif no moze nie az tak wink.gif hehehe

 

Wolne żarty z tym porównaniem ,napisz mi wreszcie które to animacje w NG są takie drewniane? bo ja cały czas nie wiem o czym Ty mówisz.

 

Odnośnik do komentarza

Dlaczego przechodzac DMC 4 GhettoKingSas nie moge miec opini na temat tej gry? Ty mozesz miec zdanie o ng po przejsciu na uczniu? Problem w tym ze jeden lubi setlersy drugi forze a trzeci dmc. Tyle ze akurat MI bardziej podoba się NG 2 i to jest MOJE zdanie. ok? Tylko wbijanie kija w mrowisko i twierdzenie ze (pipi) potrafimy (bo przeciez gre da sie przejsc 3 ciosami) lekko trąca głupotą (no ofense). Ja nie wypisuje o DMC głupot nie majac az takiego doswiadczenia w tej grze jak ty. Dla mnie DMC to gra na raz - taka analna przygoda z potworkami :> Niebo i ziemia dla mnie w porównaniu z NG2 (nie ma takiej mocy rzaden cios w DMC jak np izuna z ng 2 - tam czujesz ze urywasz ryj gosciowi).

Co do grafiki to mając nawet minimalne pojęcie na ten temat to widzisz ze w NG2 zostają ciała po przciwnikach, odpadają głowy ręce itd (konsola musi to liczyc w czasie rzeczywistym) - to wszystko składa się na i tak wg mnie genialną grafikę. Animacja to już wogóle - zbadaj oczy tyle powiem. Czesc początkujących odrzuca kamera i poziom trudnosci. Ty ztego co piszesz masz skilla z kosmosu (wiem ze w dmc pocinasz ładnie) wiec proponuje spróbować przejsc poziom Master Ninja. Zroumiesz ze na tym poziomie liczy sie skuteczność - nie ma miejsca na finezje (jedna z wad wymianych przez ludzi grających) i tak sie w to gra. Jeśli jednak po uczniu stwierdzasz ze to (pipi) - ok Twój wybór ale nie śmiej się z nas tym którym gra sie podoba bo to dziecinna zaczepka. Moje 3 gr.

 

PS spróbuj pocisnac taki wynik w NGB jak yap jak jestes taki "mondry" :>

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

nie gralem w ngb to nie mam co probowac :lol: soul ma zdanie o dmc po przejsciu na devil hunterze ja mam zdanie o ng po przejsciu na uczniu :lol:

 

ta gra naprawde nie jest taka trudna... gdyby kamera pokazywala to co trzeba to mozna by bylo uniknac 80% dmg jaki nam przeciwnicy zadaja ;)

normalne ze kamera odrzuca, kazdy gracz ci to powie ktory mial stycznosc z ta gra, trzeba byc zboczencem zeby ta kamere chwalic xD

ty mozon tez widze ze tylko na devil hunterze przeszedles :lol: no coment , idac twoim tokiem myslenia przejdz "analna przygode" i kazda misje dmc4 na DMD na S range tak jak ja :lol: tam im wyzszy poziom tym bardziej sie liczy skill, tu strategia ;) tam zeby miec wysoki wynik musisz caly czas robic inne kombinacje, tu musisz robic prymitywne zagrywki "bo daja wiecej pkt"

zalicz bloody palace zwyklym nero albo zwyklym dante , jak cie otoczy 15 przeciwnikow nie bedziesz mogl odpalic obszarowego lunara i sie krecic 5 razy z rzedu :lol:

 

tak gram w to i gram i caly czas nie wiem po co ten luk jest w tej grze, w dodatku jeszcze na wiekszosc bossow trzeba go stosowac ... paranoja

i najlepszy motyw z tym jak genshin moze zrobic ten rzut ninja na ryu (ten ktory sie robi na zwyklych ninja) a ryu nie moze na nim xD ale co tam , moze caly olejkiem wysmarowany i sie zlapac nie da ^^

 

wracajac do grafiki to majac minimalne pojecie co ma zostawanie cial na ziemi do jakosci grafiki :lol: nigga please, pod koniec gry jak sa te "krwawe" obiekty to wygladaja jakby nie mialy wcale textur tylko jeden kolor i nawalone bumpmapingu ;) a na odpadajace czesci ciala to raczej nie idzie moc obliczeniowa z grafy tylko z proca ;p

animacja przeciez pisalem ze jest dobra , smialem sie tylko z biegu kapitana tsubasy :lol:

 

EDIT:

 

-_-' wlasnie wlaczylem gre po skonczonym acolyte ... mentora nie odkrylo, a jak wlaczylem wariora to musze na nowo bronie odkrywac ? WTF ... na kazdym poziomie tak bedzie? dobrze ze inny kolor stroju odkrylo chociaz :lol:

soul na tym screenie co dawales - ten wypasiony stroj to z ktorego dlc?

 

da sie zaczac gre na wyzszym poziomie z broniami ktore wczesniej 10 h odkrywalem ? jak nie to lekki walek, bo ucznia moge rozpoczac ze wszystkimi broniami teraz... czyli co gra mnie zmusza zebym przeszedl ja dwa razy na danym poziomie jak chce miec wszystkie bronie? o kurrrr , a te acziwy "przejdz tylko mieczem smoka" "przejdz tylko lunarem" geez

 

i nie widze zebym mogl dany rozdzial wybrac tak jak ktos mi wyzej pisal ze bedzie mozna

 

ale sie wku.rwilem na te bronie, po chu.j sie uczylem combosow zeby teraz na wyzszym poziomie nic nie miec? i znowu gra mnie zmusza do prymitywnych zagrywek , za rog i ut

 

ostatni sub boss porazka , naszczescie boss dal rade i nie musialem z luku do niego walic o_O

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
ta gra naprawde nie jest taka trudna... gdyby kamera pokazywala to co trzeba to mozna by bylo uniknac 80% dmg jaki nam przeciwnicy zadaja ;)

Jak już do bólu ludzie mówili - Warrior->Mentor i Mentor->Master Ninja - tam poczujesz różnicę. A kamera ssie - to fakt (zresztą też nie zamierzam powtarzać 10x tego samego) ale można się przyzwyczaić.

 

Na Geshina Izuna nie działa - to fakt. Jest jednak cała masa bardziej noobiarskich sposobów, żeby się go pozbyć

 

a na odpadajace czesci ciala to raczej nie idzie moc obliczeniowa z grafy tylko z proca ;p

O ile mnie moja "marna" wiedza nie myli, od czasów wprowadzenia GeForce'a wszelkie obliczenia T&L spadają na GPU...

 

wlasnie wlaczylem gre po skonczonym acolyte ... mentora nie odkrylo, a jak wlaczylem wariora to musze na nowo bronie odkrywac ? WTF ... na kazdym poziomie tak bedzie?

Trzeba było FAQi czytać :lol: Tam napisali, że żeby odkryć wyższy poziom trudności trzeba jechać na najwyższym z dostępnych. A bronie przechodzą tylko na New Game+ ale w obrębie tego samego poziomu trudności. Myślałeś, że będziesz kozaczył od początku na wyższych poziomach trudności? W tym też polega trudność początkowych poziomów na Mentorze i MN.

 

a te acziwy "przejdz tylko mieczem smoka" "przejdz tylko lunarem" geez

Tecmo pawah :lol: x2

Polecam mój mały poradniczek znajdujący się w wątku o taktykach do NG2. Zapewne stwierdzisz, że glitchowałem - cóż, wymagało to trochę determinacji, kombinowania i zręczności. Wszystko jest dla ludu.

i nie widze zebym mogl dany rozdzial wybrac tak jak ktos mi wyzej pisal ze bedzie mozna

Bo nie można... Nikt o tym nie pisał.

ale sie wku.rwilem na te bronie, po chu.j sie uczylem combosow zeby teraz na wyzszym poziomie nic nie miec?

Po to, żebyś znał już taktyki ich stosowania i wiedział, w którą najlepiej zainwestować... Im wyższy poziom trudności tym ceny wyższe więc trzeba przemyśleć dobrze zakupy.

 

Odnośnik do komentarza

LOL marek

cytuje

est mozliwosc powtarzania poszczegolnych rozdzialow? czy trzeba leciec wszystkie jeden po drugim za kazdym razem jak chce sie z danym bossem walczyc?

marek odpowiada post nizej

Wszystko jest - wybór poziomu/poziomu trudności etc. Nic nie zostało usunięte.

 

to tez jest dobre

Tecmo pawah laugh.gif x2

Polecam mój mały poradniczek znajdujący się w wątku o taktykach do NG2. Zapewne stwierdzisz, że glitchowałem - cóż, wymagało to trochę determinacji, kombinowania i zręczności. Wszystko jest dla ludu.

 

nie potrzebuje twojego poradniczka zeby na acolyte przejsc ta gre kazda z broni xD tylko ze acziwment w stylu przej czapter bez uzywania bloku bylby imo lepszy niz takie cos ...

 

wracajac do tych pozostajacych cial to znikaja po jakims czasie :lol:

Odnośnik do komentarza
ta gra naprawde nie jest taka trudna... gdyby kamera pokazywala to co trzeba to mozna by bylo uniknac 80% dmg jaki nam przeciwnicy zadaja ;)

Na tym poziomie to mniej wiecej jak DMC na human .. no +- - ktos kto trzyma 1 raz pada pewnie bez napinki przejdzie.

ty mozon tez widze ze tylko na devil hunterze przeszedles :lol: no coment , idac twoim tokiem myslenia przejdz "analna przygode" i kazda misje dmc4 na DMD na S range tak jak ja :lol:

A ten swoje :> Mi po prostu DMC sie az tak strasznie nie podobał zeby grac w niego tyle czasu. Skonczylem grac na devil hunter i widzac ze nic nowego/trudniejszego nie ma sobie odpusciłem. Po prostu. No i juz pomijam ze od połowy gramy to samo :> DOKŁADNIE TO SAMO. TE SAME LEVELE :> Tylko od dupy strony :) GhettoKingSas - > powiedz, o co komon? Nie chcesz nie graj - odpusc sobie tak jak ja DMC :> A jak sie korci (a widze ze tak) to walcz i dziel sie wrazeniami (nie mówie o wychwalaniu) a nie cały czas ze gra jest (pipi)owa ale gram w nią bo mi sie nudzi.

 

Odnośnik do komentarza

Pytałeś się o PCtową wersję DMC4 czy jest taka możliwość, a nie czy jest to możliwe w NG2. Precyzuj pytania, a nie lecisz z pretensjami potem.

A co do poradnika. No cóż - widzę, że nie wiesz o co chodzi. Pozostaje mi życzyć powodzenia w przechodzeniu gry każdą z broni :) Ja tyle cierpliwości nie miałem...

 

Mozi - co poradzisz? Zachowuje się jak gimnazjalista, w końcu zjadł wszystkie rozumy i od wszystkich wie lepiej.

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

ja teraz gram na warrior i jakos trudniejsze nie jest od acolyte, troche szybciej zycie zlazi, wiecej przeciwnikow i drozsze przedmioty i upgradey WTF

 

i moge to samo powiedziec co ty o dmc ze nic nowego/trudniejszego nie ma :lol: tyle ze ja chociaz daje grze szanse i gram zeby ten niby zabojczy poziom trudnosci odkryc ;) walki z bossami na son of sparda wzwyz sa imo o wiele bardziej wymagajace i fajniejsze niz w ng

 

uwazam ze gra jest dobra, ma w chu.j wad ale walczy sie fajnie

 

wracajac do dmc - ty twierdzisz ze ja sie ng uczepilem, to ja moge to samo powiedziec ze ty sie dmc uczepiles

w dmc grasz od polowy gry dante ... gra sie nim 100% inaczej niz nero, to tak jakbys mial dwie postaci do wyboru w grze, nie zachwalam tego w dmc ze pol gry nero a pol dante , wolalbym cala gre nero i cala dante ale nic nie poradze :lol:

 

 

aha wdze ze co niektorzy takie kozaki ze poradniki pisza nawet, ty marek wez chociaz jeden level na ninja cinema wrzuc :) z checia zobacze jak grasz

 

jeszcze jedna sprawa przy walce , niby te animacje fajne ale jak kogos prujesz to nie widzisz czy ma stuna czy co , czy zablokuje czy nie itd, te graby przeciwnikow tez jakies takie niesygnalizowane sa , walczysz z bossem ->odkrywa sie ty w niego walisz a on blokuje :lol: animacja wyglada tak jakby byl jeszcze w recovery wyprowadzonego ciosu a tu walek, to samo udezysz bossa i nie wiesz czy nastepny hit masz gwarantowany czy nie , nie ma animacji sutna , boos prawie nie reaguje na to ze go walnales i robi swoje animacje, chodzi mi o ludzi ;) nie te wielkie mutanty

niektorych atakow to sie nie da wcale uniknac/zablokowac chyba...

Pytałeś się o PCtową wersję DMC4 czy jest taka możliwość, a nie czy jest to możliwe w NG2. Precyzuj pytania, a nie lecisz z pretensjami potem.

A co do poradnika. No cóż - widzę, że nie wiesz o co chodzi. Pozostaje mi życzyć powodzenia w przechodzeniu gry każdą z broni smile.gif Ja tyle cierpliwości nie miałem...

 

Mozi - co poradzisz? Zachowuje się jak gimnazjalista, w końcu zjadł wszystkie rozumy i od wszystkich wie lepiej.

a gdzie tam masz napisane ze sie o dmc pytam, po co mialbym sie pytac o pctowa wersje dmc w temacie ng2? :lol: whatever

 

a do gimnazium nie chodzilem niestety ;) ty pewnie tak :lol:

 

TO JAK MAREK WRZUCISZ COS DO NINJA CINEMA? z checia zobacze jak zamiatasz :)

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Strach się bać, że jesteś w moim wieku (czy odwrotnie - mniejsza z tym).

Jak nie zapomnę to coś wrzucę - choć pewnie i tak skleroza mnie weźmie... Z tym też wiąże się jeden fakt. Musisz poszukać mnie na liście ;) Ot kolejny przejaw Tecmo pawah (choć i tak w tym względzie jest lepiej niż w AC6).

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...