Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest - Lunar sprawdza się na nich najlepiej. Jest szybki, oba rodzaje UT miażdżą, no i ma bardzo prostą Izunę. Zacząłem Master Ninja na nowo z zamiarem przejścia wszystkich ToVów i rozpłatania każdego przeciwnika w grze. Bez pomijania najmniejszego starcia. Ale to tak tylko z doskoku bo skończę w wariatkowie :lol: .

Odnośnik do komentarza
Tak jest - Lunar sprawdza się na nich najlepiej. Jest szybki, oba rodzaje UT miażdżą, no i ma bardzo prostą Izunę. Zacząłem Master Ninja na nowo z zamiarem przejścia wszystkich ToVów i rozpłatania każdego przeciwnika w grze. Bez pomijania najmniejszego starcia. Ale to tak tylko z doskoku bo skończę w wariatkowie :lol: .

Ale grasz z całym ekwipunkiem? Nawet jak się zaczyna nową grę, to można mieć cały nieulepszony ekwipunek.

Odnośnik do komentarza

Na jakim poziomie grasz? ZTCP na uczniu nie smokow tylko te chude paskudy - Anyway

Są wg mnie 2 sposoby - jesli masz ogniste kunai to cisnij w zolte smoki jak nie masz to pozostaje 360y - naladowane nawet do 1 lvlu zabiija różowe fiendy na miejscu a potem to tylko przy ladowaniu odpalasz 360y korzstajac z esensji ktora zostaje.

Jak nie dasz rady daj znac nagram filmik i wrzuce do ninja cinema jak robie mayhem bo ztcp mam tam gdzies save'a

Odnośnik do komentarza

Na Wojowniku gram. Udało mi się w końcu to przejść, dałem sobie spokój z Lunarem i wrzuciłem szpony :D. Poszło za 1. razem, bossa też zmęczyłem. Nawet nie był taki zły, chociaż już sobie dałem spokój i zużyłem kilka uzdrawiaczy :P. Teraz chapter 4 ;]

Edytowane przez Wojtusior
Odnośnik do komentarza

Pytanie odnosnie, achieve'a za przejscie gry katanami: w daleszej czesci gry (po ostatniej walce z Genshinem) podstawowe duale znikaja, i zamiast nich jest Dragon Sword+miecz Genshina. Rozumiem, ze nic nie stoi na przeszkodzie, zebym zaczal gre od poczatku na tym samym save, i przeszedl gre z tymi dualami? Achievement za przescie, gry tylko katanami normalnie mi wskoczy?

Odnośnik do komentarza

Jestem w 2 chapterze, zaczynam oczywiscie od Path of the Warrior. Jest latwo, w porownaniu z jedynka. Pierwszego bossa rozwalilem moze w 30 sekund. Denerwuja tez wtopy animacji (czeste!), ba raz nawet gdy nie bylo wogole oponentow Ryu w czasie ruchu zamarl kilka razy na chwilke. Graficznie tez nie zamiata, to nie to czego sie spodziewalem, choc jest schludnie, brakowalo widocznie pomyslu na ciekawsze/obsypane detalami lokacje. Mimo wszystko gra sie swietnie, jest szybko, jest brutalnie, czuc ducha Ninja Gaiden.

Odnośnik do komentarza

To ten sam silnik ,więc nie dziwota że grafa nie szokuje(choć chapter 10,12,13,14 wieje next genem!) to samo tyczy się chrupania :) gdy by nie lenistwo i nowy silnik NG2 zamiotło by ,ale za pewne musieli byśmy czekać na grę jeszcze z rok czasu.

Odnośnik do komentarza

Nie , mi osobiście zwisa poziom grafy ,ale masa bugów odpycha mnie od skończenia tej gry. No i ten system naliczania karmy :/ Patrze ranking , koleś ma 999...... wszystko fajnie ,ale jak siedział w jednym miejscu 107(!)h to co to za gra.W NGB/S było to wszystko lepiej opracowane.

PS. Tylko prosze Cię , nie wyskocz mi ,ze nie potrafie grac i dlatego za wymówke wybrałem sobie przeszkadzające bugi :huh:

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko odnosnie rozbudowywania broni. Czy jesli stuningujemy bron na maxa to podnosi sie automatycznie poziom trudnosci? Mam rozbudowanego lunara oraz miecz. Wczesniej, gdy bronie byly na pierwszym poziomie robilem z przeciwnikami co chcialem ( gram na najnizszym poziomie trudnosci ). Po rozbudowaniu broni przeciwnicy wydaja sie byc szybsi i bardziej agresywni. Ogolnie dostaje wieksze baty majac rozbudowane bronie na maxa, niz gdy byly na pierwszym poziomie O_o

 

PS. Dzieki za odpowiedz XM16E1.

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

To Ci się tylko wydaje ;) Im jestes dalej , tym jest coraz trudniej.Zazwyczac upgrade broni dodaje tylko większą palete ciosów.

EDIT:

Choc w NG II moze jest inaczej.Za dużo nie gram w tą gre wiec może niech ktos bardziej obcykany się odezwie na ten temat.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza
Nie , mi osobiście zwisa poziom grafy ,ale masa bugów odpycha mnie od skończenia tej gry. No i ten system naliczania karmy :/ Patrze ranking , koleś ma 999...... wszystko fajnie ,ale jak siedział w jednym miejscu 107(!)h to co to za gra.W NGB/S było to wszystko lepiej opracowane.
System scoringu w tej grze nie istnieje. Nawet jeśli jest ten update niwelujący niektóre gitch'e. NGB jest grą lepszą i moim zdaniem nie ma nawet sensu ich porównywać.

 

 

Mam pytanko odnosnie rozbudowywania broni. Czy jesli stuningujemy bron na maxa to podnosi sie automatycznie poziom trudnosci? Mam rozbudowanego lunara oraz miecz. Wczesniej, gdy bronie byly na pierwszym poziomie robilem z przeciwnikami co chcialem ( gram na najnizszym poziomie trudnosci ). Po rozbudowaniu broni przeciwnicy wydaja sie byc szybsi i bardziej agresywni. Ogolnie dostaje wieksze baty majac rozbudowane bronie na maxa, niz gdy byly na pierwszym poziomie O_o
Generalnie powinno być odwrotnie. Ja przechodząc NGII za pierwszym razem miałem wrażenie, że jest co raz łatwiej (poza paroma przypadkami). A im wyższy poziom trudności tym lepiej sobie radzisz. No tak to w moim przypadku wygląda.

 

 

Widzieli? Niezły (nOObowski) trick na Zedoniusa

http://pl.youtube.com/watch?v=ihmyIbjjyOk

No, widziałem. Jest ich kilka...niestety.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...