Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

Twój profil na YouTube mówi co innego :lol:

41cbf5cd5fdd4412m.jpg

I nie wal ściemy, że to nie twoje...

Pytanie do obeznanych - włączyłem pod koniec walki z Rasetsu w ch.1 "Ninja Cinema", żeby oszczędzić sobie oglądanie tych 200 podejść (BTW - spamfest na całego, chyba gorszego jeszcze nie było) i nie nagrało się :( Mieliście już takie cuda?

A może gra po prostu nie nagrywa 4h filmików (farming mode on)? 8)

 

\/ Jak mi się przypomni o włączeniu NC to może sobie coś obejrzysz...

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

no moje :) a co ten profil mowi takiego ? mam 23 lata tak jak tam podane jest to o co chodzi ;)

 

a mi chodzilo o te twoje 1712 :lol: jesli to data twoich narodzin to nie jestesmy w tym samym wieku :lol:

 

to kiedy te twoje wyczyny bede mogl obejrzec?

 

/\ to niech ci sie przypomni xD co to za problem wlaczyc pierwszy level na mentorze/master ninja (nizsze poziomy podobno takie latwe i na tych taki skok jest :P) i nagrac jeden runik kilkuminutowy? a moze nie ma czego pokazywac ^^ ? tak zamiatasz to domyslam sie ze na no dmg robisz pierwszy poziom :lol:

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
EDIT:

 

-_-' wlasnie wlaczylem gre po skonczonym acolyte ... mentora nie odkrylo, a jak wlaczylem wariora to musze na nowo bronie odkrywac ? WTF ... na kazdym poziomie tak bedzie? dobrze ze inny kolor stroju odkrylo chociaz :lol:

soul na tym screenie co dawales - ten wypasiony stroj to z ktorego dlc?

 

da sie zaczac gre na wyzszym poziomie z broniami ktore wczesniej 10 h odkrywalem ? jak nie to lekki walek, bo ucznia moge rozpoczac ze wszystkimi broniami teraz... czyli co gra mnie zmusza zebym przeszedl ja dwa razy na danym poziomie jak chce miec wszystkie bronie? o kurrrr , a te acziwy "przejdz tylko mieczem smoka" "przejdz tylko lunarem" geez

No tak jest w NG. W NGB nie ma successive play nawet po przejściu danego poziomu trudności więc sie ciesz...marka zobowiązuje. Wiem, że w DMC zawsze była możliwość gry na tym co się zdobyło "niżej", ale gra jest zupełnie inaczej wyważona. No daj sobie wytłumaczyć. To, że jesteś przyzwyczajony do innego trybu nie znaczy, że inny jest zły. Tak już jest w NG (wiem, powtarzam się).

 

Jeśli nie podoba Ci się gra to...po kiego zacząłeś ją na Warrior'ze? Żeby nam coś tu udowodnić? Nie musisz. Nasze nastawienie jest jakie jest. Sobie? Nas to nie interesuje...

Odnośnik do komentarza

sie wzburzyl :whistling:

 

gra mi sie nie podoba , combat w grze mi sie podoba ;) walki z polowa bossow mi sie nie podobaja

pisalem wyzej juz ze dobra gra , ale ma pelno walkow :) to ze wku.rwia mnie plywanie , strzelanie z luku i fikolki na rurkach nie znaczy ze nie bede gral ;)

jest cholernie nierowna

 

lubie ten gatunek i nie moge sobie odpuscic pogrania w ng2 , mimo ze uwazam dmc4 za lepsze(co was chyba boli, mimo ze prawie zaden z was chyba na powaznie w dmc nie pogral)

nie bede siedzial i czekal az dmc5 wyjdzie ;) wole ninje pomeczyc bo posucha jest, lubie trudne skillowe gry

 

jakbym napisal ze "gra jest swietna, kamera jest doskonala, walki z bossami pozostana mi na dlugo w pamieci" to bylbym waszym ziomalem odrazu :lol:

 

gra daje mase funu, ale duzo niedorobek sprawia , ze troche meczy czlowieka ..

w zalozeniu combat system w tej grze to sam miod :) wszystko niby pod kontrola, revers, unik, ut , dobicie , wybitka , combo , rzut - wszystko cacy tylko ze gra oszukuje, w sumie kamera ,90% straconego hp to ataki "zza ekranu", to zmusza graczy do zachowan typu , to teraz pobiegne tutaj, niech przybiegna za mna bo bede widzial co sie dzieje ;) to samo ataki przez sciane itd. dla przykladu w tej jungli schowalem sie za sciana,a pociski z bazooki mnie trafialy :D potem dalej stanalem za takimi korzeniami wielkimi i przez cale drzewo i korzenie tez mnie z bazooki trafili ( sie wkur.wilem i ninpo im zapodalem xD ) takie irytujace (pipi)y, szkoda tez ze jedyne graby to z wyskoku, ze nie mozna wziac delikwenta za szmaty i rzucic na bok - oni tak moga xD

to samo czasem jak boss wykonuje atak z cyklu "uzyj mocy" jest pare atakow dla kilku bossow ktore prawie ze oslepiaja gracza xD

chociaz z bossami to mam w tej grze najmniejszy problem bo kamera daje rade w miare jak sie troche pokombinuje, chociaz nienormalne jest (chyba o tym pisalem) ze boss sie odkrywa - walimy w niego a on albo blokuje albo mu hp nie schodzi, ba nawet na ostatnim sub bosie trafilem z luku idealnie w srodek tej kuli(swiecila sie) i mu hp nie zeszlo :lol:

 

piana wam z dzioba leci ze cisne w wasza gre :lol:

wystarczylo ze ponabijalem sie z grania na UT zza rogu zeby wybuchla burza :D i texty jak to mozna wymiatac w ng ...ze to karma run ze tamto :)

 

dlatego w dalszym ciagu chcialbym zobaczyc jak ktos z forumowiczow w to gra ladnie, ja tam poczatkujacy jestem ;) na tej stronie co pare stron wczesniej ktos podal wszyscy klepia to samo, nie ma runow przez cale levele itd

pozatym jest kurde mozliwosc nagrywania gry, co az samo sie prosi zeby pokazac innym swoje wyczyny :)

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
sie wzburzyl :whistling:
Daleko mi do tego...osobiście cieszę się, że tu jesteś bo przynajmniej coś się dzieje.

 

lubie ten gatunek i nie moge sobie odpuscic pogrania w ng2 , mimo ze uwazam dmc4 za lepsze(co was chyba boli, mimo ze prawie zaden z was chyba na powaznie w dmc nie pogral)

nie bede siedzial i czekal az dmc5 wyjdzie ;) wole ninje pomeczyc bo posucha jest

Mówisz do gościa, który skończył wszystkie DMC na DMD <_<

 

lubie trudne skillowe gry
Pisałeś wcześniej, że nie jest taka trudna (NG) i że wszystko się ucieka do chowania za rogiem. Rozumiem, że mówisz tu ogólnikowo, a nie o samym NGII.

 

jakbym napisal ze "gra jest swietna, kamera jest doskonala, walki z bossami pozostana mi na dlugo w pamieci" to bylbym waszym ziomalem odrazu :lol:
Ehhh, chodzi o sposób krytyki, a nie o nią samą. Generalnie wnioski wyciąga się po skonsumowaniu napisów końcowych, a Ty na dzień dobry zj&%$ałeś gierę grając na Acolyte na dodatek. Pograj dłużej. Naucz się więcej - wtedy krytykuj. Sam nie szczędziłem NGII gorzkich słów, vide kamera czy tanie projectile, ale reszta mnie urzekła na tyle by obiektywnie ocenić ją na plus.

 

gra daje mase funu, ale duzo niedorobek sprawia , ze troche meczy czlowieka ..

w zalozeniu combat system w tej grze to sam miod :) wszystko niby pod kontrola, revers, unik, ut , dobicie , wybitka , combo , rzut - wszystko cacy tylko ze gra oszukuje, w sumie kamera ,90% straconego hp to ataki "zza ekranu", to zmusza graczy do zachowan typu , to teraz pobiegne tutaj, niech przybiegna za mna bo bede widzial co sie dzieje ;) to samo ataki przez sciane itd. dla przykladu w tej jungli schowalem sie za sciana,a pociski z bazooki mnie trafialy :D

Stałeś kiedyś za ścianą, w którą trafił pocisk z bazooki? A tak przy okazji...to nie były to czasem ściany z desek??

 

piana wam z dzioba leci ze cisne w wasza gre :lol:
No widzisz, ta "piana" i "lol" już są nie na miejscu bo nikt nie ma do Ciebie pretensji o krytykę samą w sobie lecz sposób w jaki ją podajesz. Podali kilka swoich argumentów, których być może nie zrozumiałeś, a może zrozumiałeś lecz do Ciebie nie przemawiają. Natomiast kontrargumenty są czasem sprzeczne z tym co piszesz/myślisz o NGII. Spokojnie, nikogo nie ziębi fakt, że jedziesz po tej grze...po prostu nie dostrzegasz/nie chciałeś dostrzec tego co fajne. Czytając Twoje ostatnie posty coraz częściej zauważam jednak, że jednak nie jest tak źle jak pisałeś wcześniej.

 

wystarczylo ze ponabijalem sie z grania na UT zza rogu zeby wybuchla burza :D i texty jak to mozna wymiatac w ng ...ze to karma run ze tamto :)
Ehhhhx2, nie rozumiesz Karma Runu. NG od zawsze było grą na wynik, nie na przejście. Ogromna większość nawyków pozostała graczom z poprzedniej odsłony i dlatego tak ciężko znaleźć mashera, który tnie zamiast spamowania UT. Jest jeden kolo, który przechodził pierwszy chapter na MN bez saveowania i nie zużył zdaje się żadnego zioła. Po powrocie z pracy poszukam.

 

dlatego w dalszym ciagu chcialbym zobaczyc jak ktos z forumowiczow w to gra ladnie, ja tam poczatkujacy jestem ;) na tej stronie co pare stron wczesniej ktos podal wszyscy klepia to samo, nie ma runow przez cale levele itd
Patrz wyżej.

 

pozatym jest kurde mozliwosc nagrywania gry, co az samo sie prosi zeby pokazac innym swoje wyczyny :)
...nie mam Xa podłączonego do netu...
Odnośnik do komentarza

czekam na link do tego "bez ziola"

 

nie wiem czego moge sie w tej grze nauczyc wiecej , chyba ze jakies ukryte ciosy, uniki albo inne rzeczy sa xD walki z bossami naprawde sa takie sobie(z wyjatkami)

piszac ze nie jest taka trudna chodzilo mi o to ze myslalem , ze bedzie trudniejsza ;)

wiadomo jest trudniejsza od niejednej gry w jaka gralem, ale w trudniejsze tez gralem ;)

 

no i bug na bugu :D tym razem mi potwor w scianie utknal :lol: - nagralem pozniej zrzuce :P

 

spodziewalem sie wiecej po tej grze i nie myslalem ze bedzie az tak niedopracowana...

 

musze ogarnac dysk do xa i sciagnac ninja gaiden black i pograc bo ogladalem klipow pare i jakos lepiej gameplay wyglada , bede musial sprawdzic ta gre :)

Odnośnik do komentarza

Heh - doszedłem do pierwszego save'a w ch.2. Przyznam się bez bicia - ominąłem wszystkich :) Raz byłem blisko ale psy mnie dobiły - nie da się tego gówna zIzunować, OTkować i jest wytrzymalsze od Tac Ninja (w pewnej chwili myślałem nad zupgrade'owaniem DSa do lvl2 żeby spamować FSx3 ale sobie darowałem) <_< Szkoda nerwów. Teraz czeka mnie walka o szpony i kluczyk - ale to chyba w weekend :lol: Muszę wcześniej zebrać siły i się odpowiednio nastawić :P

Odnośnik do komentarza

Ja nie widziałem drogi z pominięciem. Zrobiłem tak parę razy kiedy już naprawdę nie chciało mi się męczyć z bestiami, np. ileś tam Rasetsu w chapterze 10ym. Wczoraj w nocy bawiłem się troszkę 11tym chapterem...porażka. Pierwsza fala bez problemu. Reszta mnie siecze jak młodego. W weekendzik się przy "tym zrelaksuję".

Odnośnik do komentarza

Hehe, nie klnij tyle. Ja wczoraj podszedłem do chapteru 11ego z 10 razy po czym dostojnym ruchem ręki odłożyłem pada i zasnąłem jak niedźwiedź. Nie ma się co irytować, prędzej czy później przebrniesz. Rozwalając wczoraj Elizabet spamowałem FSy Claws'ami do bólu. Zużyłem na nią ze dwa ziółka więc mam niezły start w kolejnym chapterze, ale chcę rozwalić wszystkich ninjasów do pierwszego save'a.

Odnośnik do komentarza
co trzeba zrobic w 1 chapterze zeby potem mozna bylo wykonywac TESTS OF VALORS ?

 

chcialbym zobaczyc wyraz twarzy itagakiego grajacego w swoja gre na master ninja :lol: bez przyciemnianych okularow :lol:

Po pierwszym save'ie masz starcie na dziedzińcu z masą ninjasów i łucznikami czy rocketeerami (nie pamiętam już). Rozwal wszystkich a ofiara zostanie spełniona...

 

 

Yap - łatwo powiedzieć, żebym tyle nie klął xD Ale nie powiem - jak już nie mam siły odkładam pada, wyłączam konsolę i od razu mi lepiej ;) Mogą być jednak małe problemy, bo przy tym pierwszym save'ie w ch.2 mam tylko 50k esencji i zero ziarenek. Jak kupię ulepszenie do szponów to będzie krucho ;)
Ja dla świętego spokoju zupgradowałem sobie DSa i Lunara na maxa w pierwszym chapter'ze. Powinno być o wiele łatwiej. A poza tym możesz zastosować metodę, o której mówił bodajże Mozi: wpadasz do pomieszczenia gdzie dostajesz szpony, tam wpuszczasz ich po kilku i tniesz. Sam bym na to nie wpadł.

 

Odnośnik do komentarza

Master Ninja pekł... nareszcie. Ulga jak cholera. Wynik cieniutki bo grałem zachowawczo i zrobiłem tylko 2 TOV'y. Pominałem również walkę z rasetsu w ch10 bo za duzo czsau to zabiera:> Najgorsze sa jednak ch 1, 2 i 11 (jak juz wczesniej pisaliście) reszta to juz praktycznie leci sama.

Marek - pieski w 2 ch roznosi lunar i jego 360 i Y przy ladowaniu. Trzeba pamietac jednak o odpalaniu w bezpiecznej sytuacji. Co do tov to ten klejnot jest w 2 chapterze zaraz po walce o szpony :> Dla funu właczyłem sobie sucesiva na uczniu .. jej jak fajnie sie gra - pojechałem od razu do 6 chaptera bo nie mogłęm sie oderwać. Miła odskocznia od ciagle tych samych ciosów. Yap - w 11 ch po samym poczataku mozesz uzyc na schodach tych wiez gdzie siedza łucznicy (is ninja beda wskakiwac za Tobą) a na dole to wlazłem do domku i GT o sciane :> Powodzenia. Ja sobie robie przerwe.

Odnośnik do komentarza

thx za pomoc z tymi testami ;) zrobie je po acziwy

mozon gratulacje , c1rex mowil mi ze maly odsetek ludzkosci to na mn skonczyl ;) widze ze gliczowanko bylo, ale jak gra nas w chu.ja robi to czemu my jej nie :lol:

najlepiej to sie chyba gra na wariorze succesiva, mozna sie pobawic chociaz w combosy, co nie zmienia faktu ze w gre trzeba grac jak gra chce nie jak ja chce...oczywiscie nie wszedzie

 

mimo tych niedorobek jest calkiem uzalezniajaca ;) watpie ze stuknie ponad 100 h jak przy dmc ale jest dobrze

 

oplaca sie te dlc sciagac? nie spie.r.doli mi gry? no i chyna kostium fiend dla ryu wciagne bo jest masakryczny ^^ szkoda za te stroje i mission mode trzeba placic taka kase :/ imo stroje powinny byc albo wszystkie za 200 albo kazdy po 100, do wyboru a dodatek max za 400

spory ten dodatek?

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
Master Ninja pekł... nareszcie. Yap - w 11 ch po samym poczataku mozesz uzyc na schodach tych wiez gdzie siedza łucznicy (is ninja beda wskakiwac za Tobą) a na dole to wlazłem do domku i GT o sciane :> Powodzenia. Ja sobie robie przerwe.
No i mięta. Gratulacje :D .

Ja dotarłęm do pierwszego save'a wczoraj, a reszta to już jakoś pójdzie. Znów dobijają mnie ISy, ale generalnie da się wszystko pchnąć. Zużyłem jeden ToR, wracałem się jak najwcześniej i ładowałem UT. Później już tylko wybierałem tych, którzy dotarli do góry. A tricku z wieżami jestem świadom. Robiłem tak przy okazji męczenia Mentora.

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopaki :rolleyes: ghetto - gra sie nie spitoli od dodatku ale jakos mnie nie ciagnie mimo ze zakupiłem. Pogralem troche ale nie ma takiego funu jak w nbg mission mode. Moze potem przysiade. Co do 11 ch Yap to juz teraz bedzie głównie kosa i UT- i tak wydaje mi sie ze Very Hard w oryginalnym NG był trudniejszy. Tam to byl kop w ryja od Almy np. Tutaj juz jak sie natrzaskało te 200 h w NG (ile masz h Yap tak BTW?) to juz niewiele moze zaskoczyc. Wiadomo jak kombinować. Marek - mi chodziło o nie ładowane 360y lunarem. Jakos dziwnie gubia sie pieski jak ten cios jest odpalany przy ladowaniu. Ogolnie psy/wilki i inne zaczynaja wariowac jak lazisz po ziemi. W powietrzu skacza i sobie nie radzą. Anyway - Twoj opis jak przejsc do 13 lvlu bardzo pomoze bo nie wyobrazam siobie jeszcze 5 x ucznia :)

BTW nagralem fajny glitch w ninja cienema ale nie ma go ... znaczy nie nagral sie.. o co komon ? Cos trzeba jeszcze zrobic oprocz wlaczenia i wylaczenia? kurna...

Odnośnik do komentarza

Ja wiem o co Ci chodzi - o zwykłe 360 i Y potem - ale nawet na to bardzo często nie mam czasu :lol: Z psami jest chyba o tyle gorzej, że jak się podskakuje to próbują dziabnąć w powietrzu <_< Cóż - pomęczy się jeszcze :)

A opis zrobił z przyjemnością :) Ostatnio dodałem mały update. Kokony można jednak niszczyć normalnymi broniami (ważne, żeby nie tknąć żadnego przeciwnika). Pytanie tylko czy jest sens, bo dalej jest kilka sztuk Rasetsu + Alexei. IMO szkoda czasu i lepiej od tamtego momentu iść normalnie ;)

Odnośnik do komentarza

ja czesto go uzywam, dobry jest jak wcisniesz A+X i automatycznie doskakujesz w kierunku przeciwnika wtedy znowu A+X , chociaz po zwyklym skoku tez lapie, zasieg w miare spory nie musisz idealnie nad ninja byc ;) jak blisko sciany to duze szanse ze leb kolezka straci, IMO przydatne i efektowne :P

to samo ciosy ktore sie robi ze skoku z dobiegu i trzeba wcisnac przod Y , wystarczy A+X -> Y i smiga sam w kierunku przeciwnika

 

fiend ryu wymiata, a dodatku nie kupuje, 800msp to za duzo, za z(pipi)any framerate i kamere powinni dac za darmo te dodatki :lol:

bez kitu koncze wariora i jak na acolyte zwolnienia byly tu i tam to na warior jest coraz gorzej :/ czasem na oko to max 10-15 fps

 

ogolnie przeciwnicy na warrior sa latwi, nie wiem jak na mentorze ;)

np wyminilem sposob na tych dziwakow z pilami i wyrzutniami kuli armatnich xD jeden ekspodujacy nozyk->dash w strone typa w momencie wybuchu Y i odrazu mu walisz obrzez... obligeration, a tak to sie z nimi kosa meczylem , norzyk OT , norzyk OT i padaja jak muchy :lol:

 

to samo meczylem sie z tymi skorpionami , okazalo sie ze mozna na nich ten rzut z combosow robic (izuna czy jak on tam sie nazywa)

wystarczy lunar , leca delikwenty X+A->X , X , Y , spadamy na ziemie szybki orient czy nastepny w zasiegu X+A na kolejny doskok i znowu, tez padaja jak muchy :lol:

 

rasetsu maja banalne ataki do unikniecia, gorzej jak zlapia ;) ale rastetsu 360ut lunarem jest tak latwo kosic ze LOL

marek 360 ut jest banalne, nawet pelnego kolka krecic nie musisz ;) mozesz wbuforowac nawet robiac dasha

 

najbardziej mnie denerwuja te fioletowe latajace niby smoki, nie to ze ciezko je ubic ale ten shit zajmuje caly ekran jak sie do niego podejdzie i nic nie widac

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...