Skocz do zawartości

Woodstock


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja właśnie wróciłem :cray: urwa takiego hardcoru nie widziałem na żadnej takiej masowej imprezie. to trzeba poczuć żeby uwierzyć ,telewizja tego nie pokazuje .tylko ciekawi mnie jaki debil wymyślił te żetony na browary.na otwarciu ludzi od uja a 2 budy były zamknięte.

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza

Kilka godzin temu wrocilem i jeszcze nie moge dojsc do spokojnego trybu zycia ;d Bylem pierwszy raz i gdyby nie praktycznie 1-2 godzinne kolejki do wszystkiego byloby spoko. Woodstock to faktycznie piekne miejsce gdzie kazda czesc PW zyje wlasnym zyciem, zayebisty sandbox :D Machine Head, Sabaton i Qemists najbardziej mnie rozyebalo i dalej czuje bolace mnie nogi od pogo. Nawet podobalo mi sie polskie Asking Alexandria czyli Eris is my Homegirl tylko szkoda ze juz wszyscy z zespolu upodobnili sie do emo zyletek gdzie kazdy z nich zrobil sobie grzywke na justina.

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Kilka godzin temu wrocilem i jeszcze nie moge dojsc do spokojnego trybu zycia ;d Bylem pierwszy raz i gdyby nie praktycznie 1-2 godzinne kolejki do wszystkiego byloby spoko. Woodstock to faktycznie piekne miejsce gdzie kazda czesc PW zyje wlasnym zyciem, zayebisty sandbox :D Machine Head, Sabaton i Qemists najbardziej mnie rozyebalo i dalej czuje bolace mnie nogi od pogo. Nawet podobalo mi sie polskie Asking Alexandria czyli Eris is my Homegirl tylko szkoda ze juz wszyscy z zespolu upodobnili sie do emo zyletek gdzie kazdy z nich zrobil sobie grzywke na justina.

Jaki robak XD

Odnośnik do komentarza

The Darkness nudzili okropnie do dwóch ostatnich wałków, które były rewelacyjne, dodatkowo okraszone dwukrotnym skokiem wokalisty ze sceny.

Jak dla mnie najlepiej zagrała Luxtorpeda, potem Machine Head (najlepsze przyjęcie), dalej Ministry (tylko 4 stare wałki: N. W. O., Just One Fix, Thieves, So What). Na Sabatonie wyszedłem po 4 utworach, jednokopytne to, skoro nagrywają DVD to będę mógł sobie je obejrzeć, jak mi zapłacą hehe.

Woodstock potraktowałem jako rozgrzewkę przed Brutal Assault, który zaczyna się już w czwartek.

Edytowane przez Pryxfus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak już Masorz zdążył oznajmić, zaraz po przybyciu na miejsce ktoś za(pipi)ił mi namiot. Także jeszcze raz dziękówa Paweł za trzymanie mojej torby (nie zrozumcie tego źle) oraz za spożywany wspólnie alkohol. Najlepsze występy to oczywiście Machine Head, Anti Flag i Ministry. Nie wszystko pamiętam tak dobrze jak bym tego chciał, zwłaszcza gdzie byłem i co robiłem w nocy z piątku na sobotę, ale i tak jak na pierwszy Łudstok było fpyte i nie żałuję ani jednego defektu jaki ten festiwal wywołał na moim organiźmie. Za rok pewnie wracam, a już jutro nacieram na Brutala do południowych somsiadów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...