Skocz do zawartości

Woodstock


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tym roku dzień wcześniej, coby se tą miejscówkę w lesie za przystankiem super jezus zarezerwować dla większej liczby namiotów.

Czyli z Krk wyjeżdżam dokładnie 2 sierpnia wieczorem.

Jak masz ten sam nr fona to się zgadamy, ze mną jeszcze jadą 2 fajne, młode, zgrabne i powabne 19stki :)

No i paru innych znajomych brudasów też z Krk z nami pojedzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

masorz, puszkin: jesteście jeszcze w internecie czy już w kostrzynie? bo ja prawdopodobnie podbije tylko na prodżidzi, nie mam gdzie spać i wracam na następny dzień do roboty więc prosiłbym o kontakt ;P

 

mój numer kom: 668******.

 

 

Odezwę się, jak będę na miejscu!

 

Czekaj, coś nietypowy ten numer.

 

 

...Mam wódkę.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem do Wrocławia. A koncert skończył się gdzieś pierwsza w nocy. To chyba wystarczy za relację. Żałuję, że nie miałem kamery, bo dokument, który bym nagrał podczas powrotu, byłby fascynujący.

 

Prodigy to Prodigy, wiadomo, ciągle być może najlepszy zespół festiwalowy na świecie. Jednakże Woodstock nie jest idealnym miejscem dla nich, z powodów oczywistych. W porównaniu do dużych koncertów w cywilizowanych miastach czy Warszawie, nie najlepiej to też wypadło technicznie. Nie żeby było jakoś porażkowo - przynajmniej z mojej strony, byłem stosunkowo blisko sceny - ale brzmienie nie miało takiego na(pipi)u, jaki teoretycznie mógł być, wiadomo.

 

 

Teka wracał na następny dzień do roboty, hahaha! Jak ktoś chciał w miarę cywiizowanie wracać pociągiem, to podejrzewam, że jeszcze jest w drodze. Ja się trochę cisnąłem, aczkolwiek oczywiście nie na te pierwsze kilka przejazdów, które tylko obserwowałem z góry. Przypomniała mi się scena, w której Hugh Jackman epicko zaganiał stado krów w filmie "Australia". Przydałby się im na Woodstocku taki Hugh Jackman.

Odnośnik do komentarza

ku.rwa jechałem upchany jak bydło z najgorszym menelstwem jeszcze zdążyłem na ten pociąg 3:40 bezpośrednio. panie daj pan spokój, pierwszy i ostatni raz. dla prodigy za darmoszkę byłojednak warto chociaż załapałem się tylko na połowę koncertu, ale o tym to już wam opowiem innym razem.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Prodigy według mnie było bardzo dobre . Po 4 kawałku w pogo taki byłem styrany że myślałem że zemdleje ale jakoś się przecisnąłem parę metrów dalej żeby odpocząć i od nowa zabawa . Zbawieniem byli strażacy którzy lali wodą przy scenie . Te laserki które montowali przed koncertem nie były jakieś ciekawe . Chyba że to inaczej wyglądało jak ludzie np. stali na wzgórzu asp . Jak była jakaś ekipa z forumka to mogliście je.bnąć jakiś transparent . Cały koncert jednak dał radę i starałem się ciągle trzymać jakieś 3-4 metry od barierek . Wkur.wiła mnie tylko na tym koncercie pewna laska która skakała z papierosem w ręce i mi go zgasiła na łokciu . Aaa ;d i dobre były jakieś gimbery w trampkach którzy czasem stali za mną i czułem jak ich palce trzeszczą pod moimi glanami . Nie rozumiem po co się pchać pod scene w takich butach . Raz tak poszedłem na koncert to buty do wywalenia i chodzić się nie da normalnie przez parę dni . Trochę żałuję że za bardzo się spiłem w piątek i nie byłem na halloween chyba tak to się pisze i Riverside , a Repubilke słuchałem z pod namiotu

 

edit ; ludzie pamięta ktoś te kawałki jamiroquai które leciały czasem przed koncertami ?

Edytowane przez Raiga
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...