Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

bylem ostatnio w BK, wzialem z kuponu zestaw big king + double cheeseburger za 20zł. straszne to było, do teraz żałuję. gdyby wycisnąć te burgery z tłuszczu, to by była szklaneczka dla yano. big king był ogromny, niczym cheese z maka. ten double tez niezbyt duzy. generalnie sie zawiodlem, bo mi nie smakowalo i nie najadłem się, a zapchałem. pozniej bylem taki ociężały i dziwnie się czułem. żałowałem, że nie skoczyłem na granderka do kfc, albo tego NY beef classic, ktory jest moja ulubiona kanapka z maka. kumpel mnie namowil i teraz mam z nim kose za to.

Odnośnik do komentarza

fajnie wyglądają te burgery, chociaż dobór składników nie we wszystkich przypadkach brzmi dobrze

 

 

http://kfc.pl/

SetMaxSize1920111770-SetMaxSize192011177

ale z innej beczki - w KFC mają nowe rzeczy, tym razem dowalili azjatyckie klimaty, kurczak z ryżem albo twister w sosie azjatycko-podobnym i z sezamem.

spróbowałem bo zawsze musze próbować nowości, ale bylo mocno średnio

 

porcje malutkie , te kurczaki to coś jak 1/2 albo 1/3 stripsów -czyli mały kawałeczek piersi w panierce, w porcji za 12zł dostałem z 4-5 takich m ałych kawałków (w sumie na gryza) i troche ryżu z pojedyńczymi ziarnami groszku i kurukurydzy, polane sosem i sezamem

 

nie wiem z czego to wynikało ale miałem wrażenie że jakoś nie ma to specjalnie smaku, tak jak by wszystkie smaku wygłuszały sie nawzajem, albo może suchawy ryż zamulał kubki smakowe.

tak czy siak spróbować można, ale było naprawde średniawo i bez szału. a sama porcja też dosyć niewielka (mniejsza niż zwykle - czasem za 15zł można kupić z 10 skrzydełek którymi sie można nieźle nażreć. tymczasem tutaj za 12.90 dostajemy 4-5 mini-stripsów i 3 łyżki ryżu

 

gdyby porcja była większa, bez ryżu i z większą ilością sosu to nawet by było ciekawe, bo ten azjatycji sos wydawał sie dosyć fajny, ale tak jak mowie i tak został wytłumiony tak jak wszystkie inne smaki. serio dziwne miałęm uczucie - zwykle żarcie jest dobre albo niedobre, a tutaj mocno sie siliłem żeby wyłapać jakiś smak

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...