Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Jadłem royala z potrójnym mięsiwem i do tego bekon oraz rukola. Ciężko było to ugryźć, ale rzeczywiście fajna porcja jak na maca. Chociaż przy tej konfiguracji nie czuć było tego bekonu i rukoli za bardzo. Polecałbym przepis 2x mięso, 2x albo 3x bekon i 2x jakieś warzywa dodatkowe. Ale ogólnie smacznie można sobie pokombinować. 

Odnośnik do komentarza

U mnie na weekend były food tracki z całej Polski, także trochę pojadłem. W sobotę fajnie, ale dzis już sporo wozów było pozamykanych, a w innych były końcówki zarcia. Trochę lipa, nie przewidzieli, ze przyjdzie tyle osób na takim za(pipi)u. To pierwsza taka impreza, ale już wiadomo ze bedzie kolejna:)

Jutro powklejam z fejsbuka żarcia, które jadłem, wraz z krótką notką:)

Odnośnik do komentarza

i co grzybiarz, miały być foty, miała być relacja, miały być flesze a ja od 5 dni czekam i nic

 

od tego waszego gadania o macu naszła mnie chęć na zjedzenie śmiecia, skończyło się na szejku i dużych frytkach xd co jak co ale frytki w macu to jest jednak mistrzostwo. kanapek nie ogarniam, jak mam płacić 16 zł za sprasowane coś to już wolę dołożyć te 5 zł i iść do normalnej burgerowni.

Odnośnik do komentarza

nowosci w kfc

http://kfc.pl/menu/nowosci/

 

 

jadłem tego califorinia twistera - nawet spoko, nieco nietypowy smak ale bywały o wiele gorsze wynalazki, przynajmniej sporo miał rzeczy w środku

 

i jadlem tez summer zingera - ten dziwny, sos cytrynowy mocno mi nie pasuje, ale jak ktoś lubi sobie jedzenie skrapiać cytryną to powinno mu posmakować

Odnośnik do komentarza

i co grzybiarz, miały być foty, miała być relacja, miały być flesze a ja od 5 dni czekam i nic

 

od tego waszego gadania o macu naszła mnie chęć na zjedzenie śmiecia, skończyło się na szejku i dużych frytkach xd co jak co ale frytki w macu to jest jednak mistrzostwo. kanapek nie ogarniam, jak mam płacić 16 zł za sprasowane coś to już wolę dołożyć te 5 zł i iść do normalnej burgerowni.

Nie ma fot, bo zjadłem wszystko od razu i nie w głowie mi było cykanie zdjęć. Ogólnie miałem rozpisać się na A4, ale nie ma sensu. Żarcie wszędzie dobre, tylko szybko im się pokończyło (na drugi dzień, już o 18ej niektórzy poodpadali).

Chyba nie przewidzieli takiego sukcesu. Ale to dobrze, bo szykuje się impreza cykliczna. 

Balkan Burger najlepiej zapamiętałem, czyli chyba najlepiej wypadł, ale oczywiście w dwa dni nie sposób przetestować wszystkie foodtrucki.

Nie wiem, czy czasem tego nie jadłem:

19055222_1836095866708333_90556177414455

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Trochę firm z Wrocka było, np. Pasibus, Panczo.

W sumie więcej o tym tutaj: https://www.facebook.com/events/421794828179202/permalink/436962806662404/?ref_newsfeed_story_type=regular&action_history=[{"surface"%3A"newsfeed"%2C"mechanism"%3A"feed_story"%2C"extra_data"%3A[]}]

Po scrollowaniu w dół, w końcu pojawią się foodtracki, jakie były.

Tu nie jadłem:

https://www.facebook.com/assadostreetfood/?fref=mentions

https://www.facebook.com/tommyyummyoriginal/?fref=mentions

I trochę żałuję, bo na fejsie wyglądało fajnie, ale już byłem zapchany czymś innym.

No i kolejki też odpychały. Czekam na burgera, dostaję numerek 43, a typ po kolei woła: "33, 34..." Z pół godziny czekałem.

A ten Assado, to widzę z mojego miasta jednak:) ok, nadrobię zaległość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...