Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

każda gra na PS3 powinna wychodzić na tym silniku.Czujecie co oni by stworzyli gdyby dać im pracować nad jedną grą tyle czasu co np GG nad Killzone2?

Nie czuję :P. Możesz mi to wyjaśnić?

 

GG miało tyle czasu, bo mieli masę contentu do stworzenia, a poza tym mieli parcie Sony, bo musieli dogonić render. Gra w zasadzie była gotowa w 2007 roku.

 

Myślę, że Insomniac nic by lepszego nie stworzył, nawet gdyby dać im więcej czasu, bo jakość grafiki ani gameplayu nie przekłada się na czas. Ewentualnie single zrobiliby dłuższy. To, dlaczego Insomniac tworzy takie dobre gry, w tak krótkim czasie, wynika po prostu z ich talentu. Czas by tu nie wiele zmienił.

 

Edit: W ogóle to jutro rano trzeba naściągać wszystkie trailery z E3 w HD. Oj, dopiero wtedy będzie można podziwiać grafikę na PS3.

Odnośnik do komentarza

1.Insomniac robi Ratchety i Resistance

2.Uncharted robi Naughty Dog

3.uważam,że jakby NG od poczatku robiło Killzone2 to ta gra po tylu latach developingu wyglądałaby wielokroć lepiej niż teraz

4.to nie temat na takie dyskusje,oglądaj trailer Uncharted 2 do którego dałem linka i podziwiaj jaki mocarny sprzęt masz u siebie w domu

Odnośnik do komentarza

Co fakt to fakt.

 

Nie no, dzisiaj urwalo mi glowe... Uncharted 2 to najmocniejsza gra zmierzajaca na PS3!

 

Chce w polskiej prasie, na portalach internetowych i w faktach na TVN'ie uslyszec, ze PS3 to najmocniejsza platforma do gier, ktora wyswietla grafike fotorealistyczna!

 

Juz sie nie moge doczekac relacji z E3 w najnowszym PE. Ciekaw jestem, co sadza o nowych grach od Sony nasi ulubieni redaktorzy :P

Odnośnik do komentarza

Sorry, co ja bredzę. Wiem, wiem, wiem, Naughty Dog.

 

Byłem przed chwilą w kiblu i zanim doszedłem, już wiedziałem, że palnąłem wielkie głupstwo. Wybaczcie.

 

Jestem już śpiący. Normalnie bym przecież takiej gafy nie walnął. Wstyd mi. :wallbash:

 

Edit: Obejrzałem trailer w HD no i faktycznie, urywa jajca. Poprzeczka jeszcze wyżej od Killzone 2 postawiona.

 

Największe wrażenie zrobiła oczywiście Elena, kurcze, ona wygląda za(pipi)iście. Oczywiście chodzi mi o stworzenie kobiecej postaci w grach video. Wygląda jeszcze lepiej niż w jedynce. Proszę Insom... to jest Naughty Dog (:D), aby zrobili całą grę tak wyglądającą i z taką akcją jaka była na końcu i na gameplayu z E3. Proszę :bow:

 

Ja chyba dzisiaj nie zasnę po tym co widziałem w ogóle na E3, łącznie z U2. :wacko:

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie najlepsza gra na E3 obok Assassin Creed 2. Akcja jest niesamowita, na coś takiego czekałem. Wystarczy spojrzeć na animację Nathana, w pierwszej części była i nadal jest świetna, ale tutaj jest dopracowana jeszcze lepiej, jak na razie najbardziej zaawansowana ze wszystkich gier. Myślałem, że God Of War 3 podejmie rękawicę, ale jednak nie da rady. ;) Taki MGS4 wygląda przy tym jak mokra kura na deszczu, przy Angeline Jolie. Snake i te jego kucanie, żywcem wyjęte z pierwszej części.

Odnośnik do komentarza
Byłem przed chwilą w kiblu i zanim doszedłem, już wiedziałem, że palnąłem wielkie głupstwo. Wybaczcie.

 

hahaha mam nadzieję,że chodziło Ci o drogę do kibla ,a nie o inną czynność którą robiłeś w kiblu :D

 

Nie no luz luz :D podwójny kontekst luz :D Naughty Dog i Uncharted 2 z miejsca przesunął się na pozycję najmocniejszego ekskluzywa.MASAKRATOR

 

Odnośnik do komentarza

Ficuś - Rzecz jasna chodziło mi o dojście do niego czyt. kibla - źle zbudowałem zdanie :P. Poza tym, nie należę do wielbicieli trzepania w kiblu. Trochę nieprzyjemnie :rolleyes:

 

Anyway, ja myślę, że GOW III w dniu premiery będzie wyglądał lepiej, ale i tak gorzej od Uncharted 2.

 

Ale i tak uważam, że w przyszłym roku przyjdzie Guerilla i pozamiata nowym Killzonem. Mówię wam. Mają doskonały silnik, dopracują go, poprawią tekstury i zrobią jeszcze ładniejszą grę. Zobaczycie.

 

8)

 

Taki wyścig zbrojeniowy wewnętrznych studiów Sony jest świetny. Gramy w najładniejsze gry ever ^_^ Szkoda tylko, że biedne pudło (każdy wie co mam na myśli :P) zostaje coraz bardziej w tyle...

Odnośnik do komentarza

Jeśli Insomniac podejmie się próby stworzenia kolejnego FPS'a, bądź też czegoś nowego (nie mówię tu o Ratchet'cie) to również mamy developera, który może nas wszystkich zaskoczyć. GG, Naughty Dog (boże, Killzone 3 i Uncharted 3 to przecież będzie szok...).

No i jeszcze nie mogę się doczekać Quantum Theory, co tutaj się pojawi...

 

Uncharted 2 pozamiatało mną konkretnie, ja chcę ten trailer zobaczyć w Full HD na LCD w pokoju, arrrghhh, ranyyy...

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Nie moge tak naprawde nic wartościowego tutaj napisać bo obejrzeniu tego trailera:) Szykuje się zdecydowanie gra roku i chyba też najładniejszty tytuł. Przy takich przestrzeniach taka grafika ?? W dzisiejszym dniu jeśli chodzi o wrażenia estetyczne podobne wrażenia wywartł na mnie chyba tylko nowy Assassin. Brawo NG i brawo Sony ze maja w swych szeregach jedną z najdzolniejszych ekip na świecie !

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Panowie - BETA już jest do pobrania - właśnie ściągam - nie mam ochoty iść do pracy w tym momencie gdy piszę te słowa. Byle do 15:00 :)

 

A co do samej gry to przyznaję Izonowi rację - szykuje się nam prawdopodobnie gra rou i tyle w temacie.

 

Pozdro Ficuś ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ten trailer wymiata ( po tym wyrazie wstawić 100 pozytywnych epitetów ). Coraz większą mam chętkę na nowego Uncharted. Widać, że znowu będzie chyba dużo strzelania, ale trudno, w jedynce mi to w sumie nie przeszkadzało to i w dwójce nie będzie.

Nie ma, biorę chyba preordera jak tylko będzie. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...