Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Te zdjęcie co zarzucił MajorZero64 kur.. jest niesamowite. Niby ten sam Nathan, a jednak widać na jego twarzy zmęczenie, dojrzałość, dorosłość itd. względem pierwszej części. I co mi się podoba to że, wszystko jest pokazane naturalnie. Większość twórców jak chce pokazać starszego bohatera to dodają siwe włosy, brodę, długie włosy, blizny itd. np. Max Payne czy Solid Snake. A tutaj nie mamy nic z tych rzeczy, a jednak morda Nathana znacząco się różni. To się nazywa profesjonalizm, a wiadomo po ilu latach będzie dziać się akcja w U2 od wydarzeń z jedynki.

Odnośnik do komentarza

No jak widac gra bedzie miala takie twarze :lol:

 

Skoro Uncharted: DF po dzis dzien jest jedna z najpiekniejszych gier wszech czasow, to dwojka zostawi daleko w tyle wszystkie pozycje, ktore ukaza sie w tym roku! Wystarczy przypomniec sobie, jaki przeskok graficzny zaserwowali nam panowie z ND w przypadku pierwszego i drugiego Jaka na PS2.

Odnośnik do komentarza

Na razie bez podniety - to ten sam stary dobry Uncharted. Jedyne ulepszenia wzgledem jedynki jakie wychwycilem to wslizg za osłonę, oraz ulepszony system walki wrecz.

 

O grafice sie na razie nie wypowiadam bo to cale miasteczko nie zdazylo mnie jeszcze powalic na kolana. Dzungla w Drake's Fortune robila na mnie o wiele wieksze wrazenie.

 

Oczywiscie nie przecze, ze U2 bedzie ladniejsze niz pierwowzor i duzo bardziej dopracowane. Szkoda tylko, ze ND poki co nie pokazuje nam zadnych nowych miejscowek - zapowiedzieli przeciez, ze w nowej odslonie przygod Nate'a nie zabraknie dzungli i snieznych terenow. Czekam na jakis grubszy material z tej gry!

Odnośnik do komentarza
Ja tylko przypomnę, ze NG chwali sie nie tylko najładniejszym śniegiem, ale poziomami, gdzie całe otoczenie żyje. Np. lokacja z wiszący pociągiem, wszystko pięknie zsuwa i wylatuje z wagonu, chcę to zobaczyć, mam nadzieję, że na E3.

A ja nie chce. Wole przeżyć szok grając już w grę, a nie oglądając marny filmik. W kogo jak w kogo, ale w ND wierzę bez cienia wątpliwości i mogliby na E3 nic nie pokazywać poza multi i demem opartym na tym samym levelu.

Odnośnik do komentarza
A ja nie chce. Wole przeżyć szok grając już w grę, a nie oglądając marny filmik. W kogo jak w kogo, ale w ND wierzę bez cienia wątpliwości i mogliby na E3 nic nie pokazywać poza multi i demem opartym na tym samym levelu.

kazdy zrobi jak uwaza :) napewno spoteguje podniecenie gra opinie forumowiczow po E3 i kazdy kto podarowal sobie ogladanie filmikow z gameplayu, jeszcze bardziej bedzie czekal na ta pozycje ;)

Odnośnik do komentarza

Wow ale tempo akcji !! (wręcz absurdalne, ale z tego popularny jest Uncharted)

No jeżeli cała gra będzie tak skonstruowana to szykuje się wyborny film przed odbiornikiem :).

Multi szczerze mam w (_)_), to już zaczyna być nudne i żenujące, ale dla singla jak najbardziej (wiem powtarzam się z 3 raz).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Będziesz je odtwarzać w grze ..... Pewnie dadzą demo które odtworzy DOKŁADNIE to co widzimy tu, i pewnie do tego momentu się zakończy ..... Tak zawsze było i będzie (niewielki % wyjątków, no ale mówimy tu o grach innego typu niż Uncharted).

Odnośnik do komentarza

wypas jak nie wiem,ten fragment w mieście jest miejscami bardziej skradankowy niż cały MGS4....do tego ta animacja....wg większy postęp w tej kwestii niż w grafice(oczywiście na podstawie tylko tego fragmentu).Co ciesze to jeszcze większa filmowość i całkowicie niewidoczne przejścia z filmików do gameplayu(w U1 na kilka chwil było doczytywanie)

 

Naughty Dog to mistrzowie kodu od zawsze,najzdolniejsze studio Sony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...