Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_k

racja, ale nie w przepadku Naughty Dog ;) seria Crash Bandicoot z każdą kolejną wersją na psx'a była coraz lepsza, coraz bardziej dopracowana. Jak&Daxter to już w zależności od preferencji komuś mógł pasować bardziej bajkowy klimat z jedynki lub bardziej mroczny z dwójki (należy też pamiętać że w tamtym czasie był trend do wydawania mroczniejszych gier - chociażby seria PoP), ale co by nie mówić druga część pod względem mechaniki i contentu biła jedynkę :) na pewno NG nie można zarzucić że odcinają kupony kolejnymi crapami jadącymi na opinii poprzednika - z każdą kolejną częścią dostarczają coraz więcej, coraz lepiej i coraz ładniej. może też w przypadku sequeli obywa się bez rewolucji ale na pewno nie cierpi na tym fun z gry. dlatego myślę że akurat o U2 możemy być spokojni ;)

Odnośnik do komentarza

Co do multi też jestem sceptycznie nastawiony, pierwszza reakcja była taka >> O_O' , ale teraz tylko pojawia się w głowie jak to będzie w praniu wyglądało.

Niegrzeczny piesek to firma z jajami wiem o tym ...... W sumie jak dłużej o tym pomyślę to Gearsy też jakimiś królami zbalansowanej gry nie są :P.

Odnośnik do komentarza

Cóż każda generacja ma swój stereotyp :P.

Ale przyznam ci szczerą racje, od namnożenia gier z tym trybem (multi) człowiekowi aż obrzydł ten tryb (niby rzecz która powinna być teraz standardem, ale panie dla gracza niedzielnego który chce kupić konsolę i patrzy na takiego U2 albo Gearsy jaką zasadniczą różnice widzi w multi ?!).

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim od U2 oczekuje dobrego singla, multi imo to wcisniecie na sile. Teraz wiekszosc gier ma miec multi zeby podtrzymac sprzedaz tylko po co. Takiego U1 gram od niedawna i widze ze przejde jeszcze kilka razy bo klimat bijacy z gry jest niesamowity. ND niech utrzyma pozimo signla jedynki i bedzie gra genialna (tylko troche wolalbym mniej strzelania a wiecej zagadek:))

 

Takie male OT odnosnie multi. IMO jest zasadnicza roznica miedzy multi z gearsow jedynki a kazdym innym typu COD4, K2 czy chocby nadchodzace U2 (tutaj mam tylko wyobrazenie jak to bedzie wygladac i boje sie ze poprostu nie bedzie dynamiki). Multi w gearsach ma swoja magie, jest cholernie dynamiczne jednoczesnie bez chaosu gdzie dobra organizacja druzyny to podstawa no i daje duzo funu rozlupanie goscia z szota tudziez przypalenie kogos hamerkiem;)K2 wlaczylem i po paru meczach wylaczylem, COD4 od czasu do czasu wlacze. Szczerze mowiac juz raczej nic nie pobije imo Gearsow jedynki moze wyjdzie cos lepszego ale to juz nie bedzie to (przynajmniej tak mysle po tym jak zjechali multi w Gears2)

 

Odnośnik do komentarza

Po przemyśleniu też mi się tak wydaje, że multi to tak trochę na siłę. Pasuje to do tej gry jak piernik do wiatraka. Stworzyli je po to by upchnąć parę dodatkowych sztuk z inFamous zawierającego betę. ; ) Zobaczymy jak będzie z popularnością tego trybu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...