Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Boberek świetnie potrafi zmienić głos, większość kojarzy go z serialu w , którym gra policjanta i pewnie stąd niektórych niechęć do niego, ale w grach komputerowych naprawdę daje radę, ostatnio odkryłem, że to On podkład głos pod Korgana-Krwawy Topór z Baldura 2 (ależ byłem zaskoczony bo go niekojarzyłem nigdy jak grałem, a to była najlepiej odgrana rola z Baldura :P) więc wierze, że Chłop da rade ! :]

Edytowane przez Konradfus
Odnośnik do komentarza
co prawda ja go w roli Nathana nie widzę ale może da radę ;) w każdym razie fajnie że będzie można grać w oryginalnej wersji po angielsku :)

 

Ja go jak najbardziej widzę w roli Nathana (choć mogę się pomylić). Na pewno zagram z polskim dubbingiem. Rozumiem wszystkich obawy, ale ja wolę żeby gry wydawane były po Polsku. Oczywiście standardem powinna być możliwość wybrania napisów, ale cieszy mnie że wreszcie na PS3 mogę zagrać w gry po Polsku :) Zamiast narzekać lepiej spójrzmy na te plusy płynące z lokalizacji PL tej wspaniałej gry :)

Odnośnik do komentarza

pozyjemy zobaczymy, ale w wersji angielskiej bardo podoba mi sie glos aktorki ktora podklada pod Elene (swoja droga nawet jest do niej podobna).

 

odnosnie Boberka to nie wiedzialem ze podklada glosy pod Visariego i Krola Juliana z Madagaskaru. Kaczor Donald, Ed i wielu innych. kurde, facet nieziemsko zmienia glosy. Butch wczesniej wspomnial, mozna spac spokojnie. a jezeli komus naprawde sie nie spodoba, to wersja kinowa i juz. ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza
Ja natomiast boję się o kobiety Drake'a. Bardzo często w polskich lokalizacjach aktorki albo są źle dobierane, albo mówią jak androidy. :(

 

 

Dokładnie MajorZero, z reguły polskie aktorki podkładające głos są sztywne jakby recytowały wiersz z kartki...

 

W każdym razie należy się cieszyć, że tak duża produkcja jest polonizowana i - co jest bardzo ważne - bez żadnych obsów względem angielskiej wersji (vide Fallout 3 - ile oni sie spóźnili, pół roku czy nawet więcej?)

Odnośnik do komentarza
A mi Boberek i tak zawsze będzie się kojarzył z ciamajdowatym posterunkowym, więc na polską wersję wcale się nie nastawiam.

Wiadomo już może czy będzie coop na split-screenie?

Tak naprawde gdybys wysluchal jego podkladu to bys w zyciu nie rozkminil ze to on.

 

Tak jak powiedzial Butcher, Wysluchaj Krola Juliana a potem Visariego. Gosc potrafi baaaaardzo duzo ze swoim glosem zrobic.

 

A i wstrzymaj sie z ocena az nie uslyszysz tej polonizacji. Ba zalosna jest ta cala dyskusja jesli nie macie zadnego materialu do oceny

Odnośnik do komentarza
Można wybrać angielski dub więc jest spoko. Oczywiście jest też polski dub dla wielbicieli tego typu rozgrywki i napisy więc każdy będzie zadowolony. I oby każda następna gra od SCEP była tak wydawana...

SCEP tu nie ma nic do gadania!! Ile razy jeszcze ktoś napisze,że dobrze,że SCEP słucha graczy,brawo scep itp.Oni dostają tylko materiał,który muszą nagrać i deadline do kiedy i tyle.Potem odsyłają nagraną ścieżkę dźwiękową i tyle w temacie pracy SCEP.To bezpośrednio wydawca gry decyduje jak będzie wyglądał wybór języka.W K2 wszędzie na świecie by zmienić język trzeba było skasować save bo tak zadecydowało GG,Infamous nie ma wyboru języka bo tak wymyślili ludzie w Sucker Punch.Analogicznie to Naughty Dog dziękujemy za to,że wszędzie na świecie będzie można dowolnie zmieniać ścieżkę językową i podpisy.

 

Równie dobrze za jakiś czas znowu pojawi się gra gdzie nie będzie innego wyboru niż tylko polski język i SCEP nie ma tu nic do rzeczy.

 

Odwalcie się od SCEP :)

Odnośnik do komentarza
To co Sucker Punch zadecydowało że, nie wyda w Polsce patcha który pozwala zmienić język?

 

Sorry za off..

Najwidoczniej tak(btw ten ich patch sprawia,że można zmienić jezyk wg tego jaki ma się ustawiony w XMB a tam polskiego brak),SCEP samo patchy na serwery nie daje.Tak samo jak to,że SCEP samo u siebie nie aktualizuje zawartości PS store.Np. w zeszłym tygodniu nie było u nas min. dema dirt2 i IL i na oficjalnym blogu playstation szefostwo przepraszało,że w niektórych krajach dema nie było-min. finlandia,włochy itp

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
geniusz,cinema mode to kolejny dowód na to,że to najzdolniejsze studio w rękach Sony- Mistrzowie Kodu

Mistrzowie? To slowo w przypadku Naughty Dog jest daleko idącym niedopowiedzeniem. Aktualnie to studio The Greatest Of All Time.

 

Teraz, kiedy zdobylem w U:DF platyne, przed dwójką czuje się taki... przygotowany :D. Fajnie prezentuje się motyw, kiedy postac porusza ustami w trakcie mówienia przez headset. Chyba w koncu w niego zainwestuje :P

 

Przypomnijcie mi, kiedy ma wyjsc demo dokladnie? Na bete sie nie zalapalem, a choc nie jestem typem gracza, ktory przesadnie gra w multi, tego trybu w przypadku U2:AT jestem naprawde ciekaw ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...