Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Też sobie popstrykałem fotki, a co gorszy będę.

Powyżej macie akcję gdzie jedną serią z granatnika rozwaliłem w taki sposób 5 n00bów, że gra zaliczyła mi rozwalenie ich wszystkich na raz. Wcześniej już o tym pisałem, ale dopiero teraz obejrzałem sobie akcję w dostępnej opcji "Kino". Szkoda, że nie można nagrywać filmików i wstawiać je bezpośrednio na YT.

Odnośnik do komentarza

preorderek złozony.. za 2 tygodnie będzie się działo...

 

W ogóle to wydawało mi się, że premiera pod koniec października, aż gamestop wyprowadził mnie z błędu... shame on you Sony za biedny marketing. O Halo 3 ODST było wiadomo od dawna, każdy wbił sobie datę premiery do głowy, Gamestopy otwarte o pólnocy itd... a pretender do gry roku, najładniejsza gra wydana ever i w ogóle must have zaś biednie reklamowny :/

z tego też powodu,kto wie czy nie najlepsza gra tej generacji(przekonamy się za 2tyg) sprzeda się pewnie w zaledwie 2-3mln zamiast bić się o rekordy sprzedaży.Porażka marketingowa K2,którego też branża przyjęła bardzo ciepło(pełno ocen powyżej 90%) nic ich nie nauczyła.Ale co my głupi gracze wiemy...

Odnośnik do komentarza

Najbardziej podobają mi się serwery z samymi pistoletami. Nareszcie za pomocą takiej broni można zrobić porządną rozpierduchę w multi. Nienawidzę natomiast jak uda mi się dołączyć w arenie co-op do ekipy ludzie, którzy zamiast szukać skarbu eliminują boty. Największym minusem gier multi są ludzie...

 

Powiem, że to jest znacznie lepsze od MGO.

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast wczoraj trafiłem na mapę z samymi RPG na tej zimowej mapie. Jeszcze nie ruszyliśmy ze spawnu a rakiety już leciały koło głowy :) Ogólnie jest spoko, szczególnie pod względem a/v. Aaaa i oczywiście jakieś burgery wyzywali mnie już od "fucking cheaters" :rolleyes:

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

@Czekolada

 

To nie jest tak, że U2 daleko do ideału. Tzn. może tak jest, nie wiem w fulla nie grałem (jak wy wszyscy zresztą). Po prostu wolałbym zachować neutralność w tej, za daleko imo idącej, podjarce. A hasła "to najlepsza gra tej generacji" zostawmy jak już PS4 i Xbox_tysiąc-pięćset-sto-dziewięćset ustatkują się na rynku. Nie ma co dzielić skóry na żywym niedźwiedziu. 

 

 

Odnośnik do komentarza

jeżeli w fullu dalej będzie taki cyrk z łączeniem/wyszukiwaniem to zabije to multi w tej grze :teehee:

 

Co do wysokich ocen dziś nikomu nie można ufać np: 9.5 dla nfs shift i 9 dla halo odst w ign za grafikę wtf?! kosmiczne oceny batmana wtf?! Radze poczekać jak liczba recenzji będzie zbliżona do pierwszego unch. kilknaście pierwszych recak przedpremierowych zazwyczaj jest sponsorowanych albo mają warunek że gra musi dostać określoną ocenę bo inaczej wała od przedpremierowej recenzji....takie czasy :teehee:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety im więcej graczy tym dłużej trzeba czekać na rozpoczęcie. Coop jest zayebiaszczy ^_^

Nie prawda, dziś rano grałem, było o wiele mniej niż wczoraj wieczorem a czekałem tyle samo albo i więcej.

 

"Sorry ale nie wszyscy grają dla cyferek by się pochwalić kumplom z osiedla."

Masz, rozszyfrowałeś mnie Einstein'ie.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj jakas godzine temu nie szlo sie polaczyc w party poprez friend liste... probowalismy na dwoch roznych kontach, kasujac sie z listy i dodajac... jakis czas pozniej friend lista ogolnie padla lol. Po godzinach prob dalismy sobie spokoj, sprawdzilismy demko Lost Planet 2 i dzialalo bez problemow... uruchomilismy U2 i znowu nie da sie zrobic party, po kliknieciu w join pojawia sie napis 'waiting for party leader', a po chwili wywala :(

 

Ktos tez tak mial?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...