Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Jak gracie? Wszystko po Polsku, czy jedynie napisy zostawiacie nasze a dubbign ang?

Przyznaje - J. Boberek wykonał kawał naprawdę dobrej roboty, jednakże gram z oryginalnymi głosami - podczas 4krotnego ukończenia pierwszej części za bardzo przywykłem do oryginalnego (kapitalnego) Nate'a, poza tym "Kloe" mnie irytuje... <_<

 

P.S. Być może na Crushing'u sprawdzę w akcji PLkę ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Zacząłem właśnie 5 chapter i jestem po prostu zachwycony! Grafika absolutnie miażdży, piękne miejscówki (nie skończysz zachwycac się jedną a tu zaraz pojawia się następna, która ją przebija :D), jak na razie idealny balans pomiędzy wspinaczką/chodzeniem i strzelaniem, cudne filmiki (na prawdę dużo tego)... No masakra po prostu. :woot:

Edytowane przez Martinezzz
Odnośnik do komentarza

Gierka świetna :)

 

Już od ponad 40 minut próbuję zagrać w multi i nic z tego :(

 

Graczy wyszukuje bardzo szybko , głosujemy na mapkę , gra się ładuje , biegnę parę metrów i stoję . Nic nie mogę zrobić i za chwilę wyrzuca wszystkich z komunikatem "Host Left" . WTF ?

 

Cały czas mam to "Host Left" . Uruchomiłem Killzona 2 , COD: Modern Warfare i wszystko git , zero lagów . A w Uncharted "Host Left" :(

Odnośnik do komentarza

Ile jest rozdzialow w calym singlu? W jedynce bylo bodajze 24, a ile tutaj? Chcialbym wiedziec, jak dlugiej gry sie spodziewac, a stopniujac sobie granie, zeby od razu gry nie przejsc chce wiedziec kiedy od pada odejsc ;)

w jedynce bylo 21 chyba

tu jest 26

 

na normalu 11godzin i 14 minut, 41 zebranych skarbow

 

 

 

walka z bossem bardziej w jedynce mi sie podobala, bardziej filmowa byla,

za to po walce fajny uklon w strone crasha

 

Odnośnik do komentarza

Grę kupiłem dziś o godz. 13 w MM,jestem w 7 chapterze już wiem ze to moja najlepsza gra w którą grałem na PS3,U2 graficznie prezentuje się dużooo lepiej od U:DF miażdzy swojego poprzednika już na starcie i nie jest to tylko podrasowany Uncharted 1grafa jest dużo lepsza,gra jest cudowna,coś czuje że jutro sobie odpuszcze pójśćie do szkoły, :D zarwana nocka gwarantowana,Chyba niema posiadacza chlebaka który się zastanawia nad łyknięciem Uncharteda 2

Odnośnik do komentarza

gra zachowała swój klimacik ..ojjj tak ;] aż się zastanawiam czy wszelkich planów na wieczór nie poodkładać ;p natomiast (oczywiście jest to moje subiektywne zdanie ;]) polecam granie po angielsku ;p raz, ze (mimo dobrej roboty boberka) do głosu drake'a już się przyzwyczaiłem, a dwa to Chloe ;p nigdy nie miałem zajawek na cyfrowe postacie, ale babeczka co podkładała jej głos zrobiła kawał świetnej roboty (ah ten akcent ;d)

Odnośnik do komentarza

W pierwszej części zagadek nie było prawie wcale a jak jest w drugiej,

da się gdzieś przyciąć ?

mniej wiecej tyle samo

moze odrobinke wiecej

 

jest duzo strzelania

duzo wspinania/skakania

troszke zagadek

i tak jak w jedynce troche innego gameplayu

 

ucieczki, skradanki i akcja ciut podobna do jeepa w dzungli z jedynki

 

jednak tak to wszystko jest ze smakiem wymieszane, ze nie idzie sie znudzic

 

tu juz bedzie wiekszy spoiler

 

przegenialne sa akcje jak spadamy razem z kawalkiem podloza (ze 3 byly takie) wszystko leci a my musimy zlapac bron, rozwalic wszystkich i skoczyc nim wszystko sie rozwali

 

nathan ladnie obrywa w tej czesci

 

 

 

juz czekam na trojeczke

Odnośnik do komentarza

Po ograniu 6 rozdziału czas przejść do wstępnej oceny gry, krótko 10/10 i to za wszystko, zasłużona ocena za całokształt. Miazga, masakra, szczęka na podłodze, to tak w skrócie ;D. Fabuła jest filmowa i dzieje sie na dwóch płaszczyznach, przez co gracz nie może oderwać sie od ekranu (ciężko mi było, ale musiałem wpaść na neta; D), nie dziwię sie ludziom, którzy przeszli grę na raz, bo naprawdę łatwo się uzależnić. Ciekawa postać Chloe oraz powrót starych znajomych okraszony świetnym wątkiem fabularnym związanym z zaginionym artefaktem, którego poszukiwał Marco Polo. Grafika to mniej więcej 3 razy Uncharted 1, dżungla i tereny w tle kładą wszystkie produkcje, jakie przyjdzie ci oglądać na current gen'ach, fizyka i animacja to najwyższa półka i nieraz otworzysz szerzej oczy, kiedy ujrzysz daną akcję (nie chcę za bardzo spoilować). Na koniec zostawię najcudowniejszy śnieg, jaki do tej pory widziałem, tworzące sie zaspy, przylepiający się na ciuchach głównego bohatera, to trzeba zobaczyć, bo niektórzy mogli porównać to z renderem. Ehh coś niesamowitego, warto było czekać tyle czasu na drugie świetne przygody Nathan'a Drake'a i ekipy. Dodatków jest masa i tym razem możemy je kupować za zdobytą kasę (pozyskiwaną z pola walki). Multi to drugi punkt milowy w grze, uważajcie jedna, gdyż uzależnia podobnie jak Single wink.gif. Wersja Polska jak najbardziej spełnia swoje zadanie i miło posłuchać takiej gry w rodzimym języku wink.gif

 

 

PS. Wracając do dżungli, jest bardziej mroczna i błotnista niżeli w części pierwszej i osobom, że tak powiem ogranym w Metal Gear Solid 3: Snake Eater przypadnie mocno do gustu, jak choćby mnie

 

 

PS. 2 Dziś noc należy do Mnie...i Uncharted 2

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

Nemesis też jest żartobliwy, ale trochę spoważniał i wymężniał. Jest tak sytuacja wyboru w jednym momencie i w DF pewnie sypnąłby jakąś anegdotką, a tu pełna powaga. To mi się podoba. Gra na normalu z 20 skarbami niecałe 12h. JEST GRUBO!!!

czy ja wiem jest poważny kiedy trzeba, ale wskocz do basenu albo do tego "drugiego" basenu to wyjdzie jaki jest

 

 

Drake: Marco!

Chloe: you can't be serious...

Drake: Marco!

Chloe: .... Polo..

 

Drake: Hey get in, the water is great!

Chloe: No way, you just want to see me with my top wet.

 

dawno już nie miałem takiego ciśnienia na granie, śniadanie zjadłem po 13 a od 6.30 na nogach Drake

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...