Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Naliczać też zacznie od momentu zakupu?

Tak, teraz nie nalicza. Ogólnie update in plus tyle, że skopali sprawę z mapami. Wydają nowe za kasę, a nie poprawiają starych, fort nadal jest niegrywalny w innych też pewnie nie poprawili.

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza

Po spędzeniu kilku chwil z updatem jest mile zaskoczony.

 

Medale wskakują teraz "efektowniej" przez co aż chcę się je zdobywać (ano i dodano także kilka), trofea - super, ale na razie nie są dostępne. Wyważenie broni, w tym aspekcie jestem najbardziej zaskoczony i to na plus. Snajperka zabija jednym strzałem, kałach krótką seryjką itd. itp. Ogólnie gra mi się lepiej. Bajery typu dolny "userbar" z kilkoma informacjami też fajny.

 

Niestety grałem tylko chwilę, non stop mnie wywalało (ogólnie 2 x - 40k), a także dwa razy Plej wrzucił najwyższy bieg wiatraczków...

Odnośnik do komentarza

Wiencej medali, latwiej zdobic "limit". Nie trzeba grac na ujemnych busterach.

Chociasz nowy dzwiek po zdobyciu medalu jak narazie mnie troche drazni (pewnie z czasem przywykne)

Co do snajperki to raz udalo mi sie zabic strzalem w łydke ! (bez komentarza) teraz wszyscy beda biegac za snajperka i sie czaic.

Moze mie sie zdaje ale jakos mam wrazenie ze taraz jeszcze czesciej przeciewnicy "odradzaja" sie za plecani .

I szkoda ze zrezygnowano z paska pokazujacego ilu graczy jest aktualnie online, za ty mamy jakis "dziennych graczy".

 

Mam glupie przecucie ze jesli snajperka nadal bedzie taka silna a nowe mapy duze i pelne zakamarkow to gra straci na tempie i bedzie wiencej chowanie sie i kampienia a tego bym nie chcial.

Odnośnik do komentarza

The 13th Anuual Interactive Achievement Awards

 

Awards and Winners:

 

* Game of the Year: Uncharted 2

* Outstanding Achievement in Game Direction: Uncharted 2

* Casual Game of the Year: Flower

* Fighting Game of the Year: Street Fighter IV

* Role-Playing/Massively Multiplayer Game of the Year: Dragon Age: Origins

* Sports Game of the Year: FIFA 10

* Racing Game of the Year: Forza Motorsport 3

* Outstanding Achievement in Game Design: Batman: Arkham Asylum

* Adventure Game of the Year: Uncharted 2

* Social Networking Game of the Year: Farmville

* Stategy/Simulation Game of the Year: Brütal Legend

* Action Game of the Year: Call of Duty: Modern Warfare 2

* Family Game of the Year: The Beatles: Rock Band

* Outstanding Innovation in Gaming: Scribblenauts

* Outstanding Achievement in Animation: Uncharted 2: Among Thieves

* Outstanding Achievement in Visual Engineering: Uncharted 2: Among Thieves

* Outstanding Achievement in Art Direction: Uncharted 2: Among Thieves

* Outstanding Achievement in Story -Adapted: Batman: Arkham Asylum

* Outstanding Character Performance: Batman: Arkham Asylum ? Joker

* Outstanding Achievement in Online Game Play: Call of Duty: Modern Warfare 2

* Outstanding Achievement in Story ? Original: Uncharted 2: Among Thieves

* Outstanding Achievement in Original Music Composition: Uncharted 2: Among Thieves

* Outstanding Achievement in Soundtrack: Brütal Legend

* Outstanding Achievement in Game Play Engineering: Uncharted 2: Among Thieves

* Outstanding Achievement in Sound Design: Uncharted 2: Among Thieves

* Outstanding Achievement in Portable Game Design: Scribblenauts

* Portable Game of the Year: Scribblenauts

 

^^

Odnośnik do komentarza

W pełni zasłużone nagrody, nic tylko pogratulować twórcom i życzyć im kolejnych nagród i jeszcze większej ilości sprzedanych sztuk.

Sam jakiś tydzień temu skończyłem U2, gra jest doskonała prawie pod każdym względem. Oprawa audio-wideo to najwyższa półka produkcji z konsol obecnej generacji. Nawet nie sądziłem, że coś po Killzone 2 może mnie na konsolach zaskoczyć pod względem grafiki i audio. Jeden z najlepszych tytułów w jakie grałem w moim życiu. Jeśli miałbym dać ocenę, to dałbym 10-.

Było parę pomniejszych bugów i nieścisłości. Troszkę mogli zrobić lepiej zakończenie, a mianowicie dialogi pod sam koniec, bo gadanie o klaunach jakoś niezbyt pasowało mi do produkcji na takim poziomie i zostawiało lekki niesmak. Wydłużyć także powinni pobyt w Szambali, bo szczerze pobyt tam był dosyć krotki. Mogliby np. dać parę leveli, gdzie dowiadywalibyśmy się więcej na temat losów miasta i jego znaczenia, no ale może za dużo wymagałem...

Jedno jest pewne, teraz tylko odliczam czas do premiery U3, może tym razem będziemy szukać Atlantydy? Kto wie...

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...