Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Uncharted 2 zjada graficznie GoWIII. Gra która wyjdzie pewnie pod koniec roku, lepiej wygląda od gry, która pojawi się w 2010 roku. Jedziecie dalej z tym tematem... :lol:

 

A już w ogóle super realistycznie i naturalnie wygląda przyklejanie się głównego bohatera do osłony z ponad metra.

Takie posty są najlepsze :D

Kto powiedział, że to symulacja? W jedynce cover system działał dobrze, tu pewnie będzie tak samo.

Odnośnik do komentarza

? Chyba oczywistym jest, ze U2 bedzie wygladal lepiej niz GoW3 (przede wszystkim 30vs60fps), ale to nieco inne gry i ogladane z innej prespektywy wiec efekt praktyce moze byc taki, ze GoW moze robic wieksze wrazenie (ale obecnie tego na pewno nie robi ;) )

 

Co do samego filmiku z gameplay'u U2 to wszystko jest super poza 1 rzecza. Woda.... nic sie w niej nie odbija.

Odnośnik do komentarza

Sądze ze nie ma co sie narazie sugerowac filmikami obu gier. GoW jest jeszcze w przedwczesnej fazie tworzenia, z resztą wszyscy wiemy że to właśnie on wyciskał wszystkie soki z maszynek Sony. Ktoś złośliwy powie że przedtem nie mógł tego robic Uncharted bo takowej gry nie bylo ale mimo wszystko uwżam że prawdziwym masakratorem graficznym pozostanie GoW a wszystkim którzy w to wątpili zrobi się głupio w marcu przyszłego roku ;)

Apropo gdzie jest filmik GoW w lepszej jakości do pobrania ? Bo takowego nie uświadczyłem ;)

Edytowane przez MrC-ek
Odnośnik do komentarza
Lepiej poczekać z takimi osądami to czegoś więcej niż 1-minutowego w beznadziejnej jakości filmiku na YouTubie (God of War III).

Dlatego napisałem przynajmniej narazie, czyli z tego co dotychczas widziałem.

 

Aha, to nic ze gow na PS2 wymiatał, PS3 to całkiem inna architektura, dlatego więc ta część nie musi kosic grafcznie, bo tak robiły poprzednie części na PS2 - bez sensu takie tego tłumaczenie. Jak narazie i tak się na to nie zapowiada, żeby GoW3 miał jakąś super grafę i wątpie żeby było inaczej po premierze gry, no ale jeszcze zobaczymy kto bedzie miał rację. ;]

Odnośnik do komentarza

Tak ale nie zapominaj że GoW-a robi praktycznie Sony a kto zna lepiej ps3 i jej możliwosci jak nie oni ? Także nie zdziw sie jak to właśnie Bóg Wojny pozamiata wszelką konkurencje :) Nie mówie tu o wyciskaniu 101% z konsoli bo na to myśle że jeszcze za wcześnie ale o naprawde dobrej grafice przy której będziemy podziwiac każdy fragment gry.

Także nie jest to do końca jak to nazwałeś "bez sensu" ;).

Odnośnik do komentarza
Tak ale nie zapominaj że GoW-a robi praktycznie Sony a kto zna lepiej ps3 i jej możliwosci jak nie oni ? Także nie zdziw sie jak to właśnie Bóg Wojny pozamiata wszelką konkurencje :) Nie mówie tu o wyciskaniu 101% z konsoli bo na to myśle że jeszcze za wcześnie ale o naprawde dobrej grafice przy której będziemy podziwiac każdy fragment gry.

Także nie jest to do końca jak to nazwałeś "bez sensu" ;).

Czy skoro NVIDIA i AMD produkują karty graficzne, to są wstanie napisać najładniejsze gry? No właśnie. To, że grę robi Sony, ma guzik do tego. Liczy się engine, toolsy i talent ludzi.

 

Co do 101% - każda gra wyciska 100%. Możliwości nie da się dzielić na procenty. Kiedyś tą kwestię bardzo ładnie opisał kiedyś Seb Downie ze studia Guerilla Games.

Odnośnik do komentarza

Drogi Yeti-

 

1. mój post był nawiązaniem do postu mojego poprzednika

2. zdaję sobie sprawę, że Drake to arkejdówka

3. zgadzam się, że cover system w '1' działał bardzo dobrze

4. jak również z tego, że to co widzieliśmy to zapewne jakaś alpha i dużo może zostać zmienione

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
A już w ogóle super realistycznie i naturalnie wygląda przyklejanie się głównego bohatera do osłony z ponad metra.

heh, też to chciałem napisać ale ja się boję krytykowac jakąkolwiek grę w tym dziale bo można zostać "zalanym odpowiedziami" właścicieli PS3. Jesli wiesz co mam na myśli mówiąc "zalanym odpowiedziami" i o jaki rodzaj ripost chodzi.

 

Tu nawet zdegradowanie grafiki MGS4 jako tej brzydkiej w porównaniu z U2 kończy się ripostą, z której jasno wynika, że jednak się mylę. Cóż, bywa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...