Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

http://bloodworthgt.gametrailers.com/gamepad/

 

Gametrailes miało okazję grać w demko Uncharted 2

 

z ciekawszych informacji:

-nowa laseczka jeszcze bardziej narwana od Drake'a,pochodzi z Australii

-demo rozgrywało się w Nepalu(wszystkie dotychczasowe obrazki są z tej lokacji) i jest to lokacja z mniej więcej 1/4 gry

-w demie możliwość przetestowania "action-stealth " system min możliwe ciche zabójstwa oraz zrzucanie przeciwników

-Drake może strzelać wspinając się

-dobre AI,niektórzy przeciwnicy mają tarcze,wrogowie szukają Nathana w ostatnio widzianym miejscu,ma to przypominać trochę AI w AC lub MGS

-w Uncharted 1 każda postać miała dwa modele-jedna do cutscenek ,druga do gry,teraz w grze występuje jeden model postaci-postacie w czasie gameplayu wyglądają jak w cutscenkach

-jeszcze lepsza animacja,więcej interaktywnych elementów otoczenia,nowe shadery,lód i śnieg mają na nas zrobić takie samo wrażenie jak woda z części pierwszej.

-pokazano trailer z VGA raz jeszcze by udowodnić ,że całość chodziła na silniku gry,redaktorzy mogli obracać kamerą i zoomować obraz w pociągu

-redaktorzy sądzą,że będzie można grać laseczką w niektórych momentach gry lub nawet będzie co-op ale nikt z Naughty Dog tego nie potwierdza

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

To pewnie to co miało nam GT do przekazania na dziś. No cóż, nic specjalnie nowego. Liczyłem że może zainteresują mnie jakąś grą, która dotąd była mi obojętna. Do Drejka mnie przekonywać nie trzeba. :)

 

Demo? :rolleyes::wub:

Ja chcem, ja kcem! Dawać na PSN!

Odnośnik do komentarza

Też bym kciał demo :D No chociaż jakiś filmik pokazujący gameplay (np.: jak ktoś przechodzi ten poziom) najlepiej na PSS w 1080p :]

W ogóle to Nate trochu przypakował ;)

showimagephpns5.th.jpg

... a laseczka jest o niebo lepsza od tej dziuni z jedynki (Elena tak?) i do tego jeszcze Australijka, a ja lubię ichni akcent mam nadzieje, że w grze będzie go dobrze słychać :)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Ja jestem ciekaw jak gra wyglada w ruchu, ale oczywiscie nie watpie w artystow z Naughty Dog, bo juz przy okazji pierwszego Uncharted udowodnili, ze znaja sie na kodowaniu PS3 jak malo kto ;)

 

Co mi nie pasi to klimat nowej odslony przygod Drake'a. Szczerze mowiac wolalem dzungle z jedynki, niz jakies miasta, ktore zostana nam zaserwowane przy okazji kontynuacji. Narzekam takze na brak nurkowania, ktore zostalo juz potwierdzone. <_<

 

U:DF przeszedlem az 5 razy doszczetnie gwałcąc tą gre i wyciskajac z niej platynowy pucharek 8) Wiem takze, ze z sequelem uczynie tak samo. Grywalnosc tej serii poraza! ^_^

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Więcej i lepiej - info z kotaku.

 

Fizyka nie tylko pozwoli na przebywanie w zawalającym się budynku, ale na... chwila bo muszę stłumić swoją wyobraźnie... najprawdopodobniej, będąc w tym pociągu z trailera, kiedy będziemy nim jechać, wszystkie przedmioty ruchome będę poruszać się zgodnie z fizyką jakiej doświadcza sam pociąg jadąc po krętych torach!

To przypuszczenie, ale nowy engine ma pozwalać (mówiąc lakonicznie) na ruch małych przedmiotów względem tych dużych.

Odnośnik do komentarza
Redaktor Michael McWhertor opisał nową przygodę Drake’a jako; ‘exclusive, który powinien was podniecać’. Ciekawsza mechanika walki (możliwość skradania się, więcej ciekawych ataków wręcz), naturalnie i płynnie wyglądające akrobacje Drake’a w połączeniu z piękną grafiką i scenerią oszałamiają oraz oczywiście więcej interaktywnych, treściwych momentów niczym z ‘block-bustera’, które wcisną was w fotel (np. skakanie między ciężarówkami, podczas konwoju ^^). Dodatkowo, w kolejnej części będziemy mieli okazję przebywać w kliku różnych środowiskach – ośnieżonych szczytach Nepalu, w bagnistych dżunglach czy w zniszczonym wojną miasteczku, pełnym uzbrojonych po zęby facetów.

 

O czym będą przygody współczesnego Indiany Jonesa? Drake motywowany obietnicą bogactwa (ach Drake… Kiedy Ty się nauczysz?), poszukuje skarbów władcy mongolskiego - Kublai Khan’a (straconych podczas zaginięcia floty Marco Polo). Drake na początek trafia do zniszczonego przez wojnę, małego miasteczka w Nepalu, gdzie odkryje kolejną tajemnice – klucz do Shangri – La i spełniającego życzenia kryształu Cintamani… Oczywiście, równocześnie wartego biliony (tylko nie wiem czy dolarów, bo to może akurat nie jest dobra waluta w tym momencie). Tak jak w poprzedniej części, Drake będzie musiał zastrzelić, wysadzić, podpalić i pewnie przejechać kilkudziesięciu gości zanim dopnie swego – ale tym razem będzie mu towarzyszyć partner z prawdziwego zdarzenia, ponoć równa Drake’owi pod każdy względem (prawie pod każdym) – Chloe Frazier. W przeciwieństwie do ostatniej towarzyszki Drake’a, ta brunetka nie stroni od broni i wie gdzie ma celować ;)

Odnośnik do komentarza

Jak zapewnia producent Uncharted 2 Among Thieves, Sam Thompson w nowej odsłonie przygód Drake'a będziemy mogli uświadczyć realnego zachowania na wysokim poziomie. Twórcom gry marzy się, by zdawało nam się , że kierujemy żywym człowiekiem a nie jakimś super herosem. Oto jego wypowiedź dla MTV Multiplayer:

 

"Jest taki moment w grze, kiedy Drake musi się szybko ukryć. Dookoła świszczą kule a Drake jest wręcz przytłoczony ogniem i przeciwnikami. Możecie zobaczyć pot na jego twarzy! W takim momencie gracz wręcz czucje emocje jakie targają Drakiem. Gra jest pełna tego typu sytuacji."

 

Z innych nowości Thompson wspomniał o zmienionym systemie Action Events, czyli sekwencji przycisków jakie pojawią się tu i ówdzie podczas walki z przeciwnikami. Jeśli się pomylimy, możemy być pewni, że nasz wróg wykorzysta to i poważnie nas zrani.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
czolgi, zabudowania, cuś??? Mnie tam klimat U2 calkowicie nie odpowiada, ale moze zmienie zdanie, gdy juz ogarne calosc.

Indiana Jones też nie włóczył się wyłącznie po katakumbach itp. ; ) Naughty Dog być może nawiązuje do wojny domowej w Nepalu która miała miejsce jeszcze nie tak dawno, albo próbuje nakreślić jakąś wizję przyszłości bo podobno szykuje się tam kolejna zadyma między rządem maoistów/opozycją/rojalistami/mniejszościami etnicznymi/whatevah.

 

Anyłej, dla mnie bomba. Mniejsza o sam Nepal. Generalnie rejon Himalajów jako setting ma według mnie ogromny potencjał dla gry o charakterze Uncharted. Szukając inspiracji w historii czy legendach można znaleźć wiele.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

gra zapowiada sie naprawde cudownie :D mam na nia cisnienie jak kiedys na killzone, ale nie popełnie tego samego bledu i nie bede ogladal tysiecy screenow i czytal o calej mechanice gry bo wtedy juz sama gra niczym nie zaskakuje. Chcę wszystko zobaczyć z zaskoczeniem ;] Jedyneczka była naprawde wpyte tylko że za krótka, jedna z tych a nudzi mi sie to przejde se dzis uncharted. Gra bedzie hitem nawet jak zrobia to samo tylko o innej fabule ;] trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...