Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

crushing jest latwiejszy niz hard.

Jak na hardzie nie udalo mi sie zrobic "niezlomnego" to na Crushingu bez problemu walnalem 75+.

Mam takie wrazenie ze na hardzie bardziej sie przeciwnicy kryja a tutaj samis ie wystawiaja na heady. Wpadaja jeden za drugim :)

 

 

ps na 200 kili z gatlinga zalicza te dzialka na wozach? czy tez tylko te noszone recznie? jesli tylko te drugie to co mam non stop padac i od nowa robic aby to uzbierac? bo gatlinga zwykle daja w takich miejscach gdzie przeciwników nie ma

Odnośnik do komentarza

ps na 200 kili z gatlinga zalicza te dzialka na wozach? czy tez tylko te noszone recznie? jesli tylko te drugie to co mam non stop padac i od nowa robic aby to uzbierac? bo gatlinga zwykle daja w takich miejscach gdzie przeciwników nie ma

 

 

Z tematu o trofeach.

Najlepiej wykupić daną broń w sklepiku i cały czas z nią chodzić.

Co do Gutlinga to najlepiej w 6 rozdziale na początku, albo w 24 bądź 25 (nie pamiętam), w dużej grocie. Jak dojdziesz to będziesz widział o które miejsce chodzi.

Odnośnik do komentarza

co trzeba zrobic aby dolaczyc do gry multi?

ciagle mam laczenie+ synchronizacja livedata

ile to moze trwac?

Jeżeli łączysz się pierwszy raz, to musisz dość długo czekać. Cierpliwości.

 

aby zrobic z kims misje co op to musze go miec w znajomych?

czy tez jest jakas wyszukiwarka

Oczywiście, że jest wyszukiwarka.

Odnośnik do komentarza

A jak to jest z tym przenoszeniem danych z save'a. Mianowicie miałem kilka save'ów. (W tym trzy na których: a) byłem w połowie gry na normal, b) przeszedłem grę na Normal i c) przeszedłem gre na Hard) Rozpocząłem grę, jestem już bardzo daleko w grze, patrzę na ilość znalezionych skarbów, a tam tylko 44. (zdobyłem je wszystkie na HARD) Pytanie brzmi: Czy w związku z tym, że grę mam tylko z tak małą ilością skarbów oznacza, że nie mam nikogo zabitego z broni '19' ? (ta wielka dwuręczna maszynówka)

Odnośnik do komentarza

Statystyki zapisują się do system file'a. Po za tym czy w grze nie ma podglądu statystyk? Wydaje mi się, że ilości zabitych z poszczególnych broni są.

 

Jeśli bierzesz new game to oczywiste, że skarbów zebranych nie będzie. W ogóle nie rozumiem po co to zrobiłeś zamiast wybierać misje z Chapter Select.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak jest dokładnie w twoim przypadku bo od zawsze grałem na jednym sejwie, skoro w dowolnej chwili można wybrać konkretny rozdział i poziom trudności.

Jak spojżysz na wszystkie sejwy, to jeden zawiera sam profil i wydaje mi się że to na nim zapisywane są wszystkie statystyki. Skarby są dzielone na nowe sejwy, aby można je było znowu pozbierać.

Mówisz że w najnowszej grze masz tylko 44 skarby, a możesz używać np wybierania broni na tym sejwie ? Jeżeli tak to weź jakąś broń, która nie wymaga dużej ilości zabitych i nie masz za nią jeszcze trophy. Jak wpadnie po mniejszej ilości niż wymagana to tak samo będzie z gutlingiem.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Dzięki. Wrzuciłem teraz płytę do napędu i sprawdziłem. Mam ustawione na hard.

 

Mam na liczniku trochę ponad dwie godziny (-4 Digsite-) i muszę powiedzieć, że gra jest za(pipi)ista. Grafika wiadomo śliczna, ale najbardziej podobają mi się takie elementy technicznego wykonania jak ślady w śniegu, animacja postaci i to jak ubranie moknie w wodzie.

 

Na początku trochę zalatywało nudą, ale później jak mamy już broń do dyspozycji akcja się rozkręca :). Dobry system cover i tak samo dobrze się strzela. Close combat na miarę Conviction.

Odnośnik do komentarza

To jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Nie chcę Ci spojlerować ale w późniejszych chapter'ach dzieją się takie rzeczy, że szczena opada. Dobrze mieć odpowiedni zestaw nagłośnienia lub konkretne słuchawki. :thumbsup: Online może nawet trzykrotnie wydłużyć zabawę. Sporo trybów i już trzy dodatki do pobrania (za kasę).

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mam PC'towe pierdziawki za 50 zł :P Mam bardzo dobre douszne słuchawki sennheiser'a, ale jak mi ktoś do pokoju wejdzie to można zawału dostać ;) Online mnie nie jara, gram we wszystko tylko w singla.

 

Te dodatki to tylko do multi ?

Odnośnik do komentarza

Multiplayer w Uncharted 2 jest rewelacyjne. Grałem nałogowo w Quake'a III, Q3Live (CA,TDM,CTF, na Pro Mode oraz baseq3) w polskiej internetowej pierwszej lidze ale to co zaprezentowało Uncharted 2 to szok. Świetne tryby, jak zacząłem grać w multi miałem problem z oderwaniem się aby skonczyć singla :)

 

Gdybym miał znajomych z którymi mógłbym grać w Multi w tą właśnie grę od razu bym kupił Headshota (zestaw kominikacyjny).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...