Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanko, nie macie czasami problemu z dołączeniem do gry wieloosobowej? Bo gdy ja chcę się zalogować zatrzymuje mi się zawsze w tym samym miejscu i następuje synchronizacja danych Live Data :confused: i nie chcę dalej ruszyć.

 

U mnie jest podobnie. Jak chciałem sobie pograć w multi po raz pierwszy to łączył się dobre 15 min. Ciągle wyskakiwało okienko z LiveData. Wczoraj w ogóle nie szło się połączyć jakiś błąd wywalało.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanko, nie macie czasami problemu z dołączeniem do gry wieloosobowej? Bo gdy ja chcę się zalogować zatrzymuje mi się zawsze w tym samym miejscu i następuje synchronizacja danych Live Data :confused: i nie chcę dalej ruszyć.

Ja tak mam gdy wracam do gry na przykład po tygdoniu. Trzeba czekać niekiedy dość długo jednak zawsze w końcu łączy.(przynajmniej u mnie)

Odnośnik do komentarza

Wybitne ?? Tak wybitne ze nikt na nich grac nie chce bo sa za wielkie, zamiast tych 2 planszy mogli by spokojnie 4 mniejsze dac.

Gralem juz ponad 4000 meczy i powiem ci ze o wiele lepiej sie gra na tych STARYCH planszach poniewaz cos sie na nich dzieje a nie kampia sie ludzie jak na tych WYBITNYCH jak je nazwales.

A co mi po mnoznikach kasy? Ano to ze byla by jakas "realna" szansa zdobyc ten 80 LVL a nie meczyc sie od nowa, co do nowych plansz to patrzac na zainteresowanie tym tytulem to i tak pewnie jakies nowe DLC sie niebawem pojawi.

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

Wiekszosc osob z ktorymi gram twierdzi to samo co ja, natomiast co do twojej gry nie moge sie wypowiadac bo jakos z toba nigdy nie gralem (chyba). Natomiast nie wmowisz mi ze na tych nowych planszach nie ma wiencej kamperow niz na pozostalych.

Ilekroc gralem na takim muzeum zawsze ale to zawsze ktos sie kampil przy snajperkach, pozatym jak sam przyznales tempo gry na tych planszach strasznie spada co jest duzym (przynajmniej dla mnie) minusem .

Odnośnik do komentarza

kampienie w u2 jest trudne, bo prawie zawsze są przynajmniej 2 sektory do obstawienia, z których może ktoś ciebie rozwalić i kampienie kończy się po minucie-dwóch. Wiem, bo sam lubię się przyczaić ;)

 

edit w przerwie na zaladowanie mapy :P

ogólnie uważam multi u2 za bardzo zrównoważony. Są mapy szybkie, są wolniejsze, są płąskie,są pionowe. Czadowo. Od 2 miechów gram prawie wyłącznie w DM i momentami takie akcje wychodzą... :P

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

kampienie w u2 jest trudne, bo prawie zawsze są przynajmniej 2 sektory do obstawienia, z których może ktoś ciebie rozwalić i kampienie kończy się po minucie-dwóch. Wiem, bo sam lubię się przyczaić ;)

 

edit w przerwie na zaladowanie mapy :P

ogólnie uważam multi u2 za bardzo zrównoważony. Są mapy szybkie, są wolniejsze, są płąskie,są pionowe. Czadowo. Od 2 miechów gram prawie wyłącznie w DM i momentami takie akcje wychodzą... :P

Samemu może tak nie pokampisz, ale jak grają 2 osoby(lub więcej) ze sobą razem, to spokojnie mogą obstawić jeden punkt i nabić trochę killi zanim się ich ściągnie.

Odnośnik do komentarza

kampienie w u2 jest trudne, bo prawie zawsze są przynajmniej 2 sektory do obstawienia, z których może ktoś ciebie rozwalić i kampienie kończy się po minucie-dwóch. Wiem, bo sam lubię się przyczaić ;)

 

edit w przerwie na zaladowanie mapy :P

ogólnie uważam multi u2 za bardzo zrównoważony. Są mapy szybkie, są wolniejsze, są płąskie,są pionowe. Czadowo. Od 2 miechów gram prawie wyłącznie w DM i momentami takie akcje wychodzą... :P

Samemu może tak nie pokampisz, ale jak grają 2 osoby(lub więcej) ze sobą razem, to spokojnie mogą obstawić jeden punkt i nabić trochę killi zanim się ich ściągnie.

 

no chyba że będziesz grał przeciwko A_G_S_T to se nie pokampisz bo on biega po planszy niczym struś pędziwiatr i ubija takich osobników :D

Edytowane przez TWISTER1981PL
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio wgralem nowa aktualizacje 3.40 i od tego czasu za chiny nie moge wejsc w uncharted2, za kazdym razem w trakcie laczenia w 3/4 drogi wyskakuje synchronizacja danych livedata i tak wkolko:( Nie wiecie moze co trzeba zrobic, zeby to dziadostwo anulowac?

Cierpliwości :thumbsup: U mnie synchronizacja trwała ponad 20min, ale nie grałem w U2 chyba ze 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam. Jeżeli powtórzę pytanie to sory z góry. Chce pograć z ziomem w multi, próbuje sie do niego dołączyć, wybieram "dołącz do drużyny" i dostaję komunikat że "nie można dołączyć do grupy". Jak ja mu wyślę zaproszenie, jego nick ukazuje się przez chwilę na liście ale zaraz znika. W zasadzie i ja i on mamy identyczny problem. Z kolei inny ziomek już grał, był w poczekalni, dałem "dołącz do drużyny" i bez żadnych problemów mnie połączyło. Kto miał takie objawy i czego to może być przyczyną. Nie ukrywam że po kilkudziesięciu minutach prób połączenia bez żadnych rezultatów miałem już dosyć. Jakaś diagnoza?

Odnośnik do komentarza

przem1907 to jest dosc czeste w tej grze ze sa problemy z dolonczeniem do druzyny lub komunikacja glosowa (bedac juz w teamie nieraz nie slychac jednego lub nawet kilku jego czlonkow). Najlepszym i najprostszym zarazem sposobem na to jest ponowne zalogowanie sie do multi, nieraz trzeba zrobic tak nawet kilka razy , jak nie slysze kogos lub nie moge dolaczyc to cofany sie "do jednego gracza" na zmiane z osoba z ktora mam problem az bedzie ok.

Najlepszym sposoben na sprawdzenie czy juz wszystko gra jest rozpoczecie szukania graczy i sprawdzenie czy u kolegi (obok jego nicku) widac zasieg ( zielone kreski), jesli tak to juz powinno byc ok.

 

Wow ale sie normalnie rozpisalem :)

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

Nowy update:

Title Update 1.09 includes the following:

 

* Changes made to multiplayer character skin system to allow for voices to be included with future skins

* Made changes to character game mechanics to prevent players from using exploits

* Fixed ability for players to ?super throw? the treasure in Plunder matches

* Cash awarded per kill in Elimination has been increased to $750 per kill

* Enabled the ability for Naughty Dog to easily alter the amount of cash earned for individual Medals on a playlist or gametype basis and per-kill

 

Thanks to some of the changes above, we?ll be issuing a LiveData update that will rescale Medal cash awards in Objective games ONLY. For matches which fall under the Objective modes, cash for individual and kill-based medals have been decreased in value, while cash for Objective based medals have been increased as follows:

 

* Tip Off ? $1,000

* Captured ? $4,000

* That?s Embarrassing ? $10,000

* Protectorate ? $2,000

* No Cigar ? $2,000

* Drop It ? $1,000

* None Shall Pass ? $5,000

* Expansionist ? $5,000

http://www.naughtydog.com/site/post/title_update_109/

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...