July 25, 200817 yr dziadek Lemmy Motörhead - Motorizer [2008] 1.Runaround Man 02:58 2.Teach You How to Sing the Blues 03:04 3.When the Eagle Screams 03:44 4.Rock Out 02:08 5.One Short Life 04:06 6.Buried Alive 03:13 7.English Rose 03:38 8.Back on the Chain 03:25 9.Heroes 05:00 10.Time is Right 03:14 11.The Thousand Names of God 04:33 http://narod.ru/disk/1663172000/Mot_hD_08_...amaZoh.rar.html http://rapidshare.com/files/132390492/Mot_..._By_KamaZoh.rar http://moje.dii.diinoweb.com/files/Mot%F6r...0%5B2008%5D.rar [gdzieś był temat o Lemmym czy innym Motorhead ale znaleść nie mogę..] Edited April 13, 200917 yr by Obsolete
July 25, 200817 yr No ale co, skąd mam wiedzieć, że to jest ostateczna wersja? Może nagrają tą płytę jeszcze raz od początku przed premierą i zepsuję sobie przyjemność, podsłu(pipi)ąc teraz? W ogóle co to ma być? Jeszcze ponad miesiąc!
July 25, 200817 yr No dobra, ściągnąłem to coś. Posłuchałem minutę i się powstrzymałem na razie. Myślę, że to wersja finalna. Brzmienie jest kure'wsko dobre. Tłuste i mocne. Konkurencja siedzi w kącie i płacze.
July 26, 200817 yr Author No ale co, skąd mam wiedzieć, że to jest ostateczna wersja? Może nagrają tą płytę jeszcze raz od początku przed premierą i zepsuję sobie przyjemność, podsłu(pipi)ąc teraz? W ogóle co to ma być? Jeszcze ponad miesiąc! nie pitol czarnuchu tylko się delektuj :] Brzmienie jest kure'wsko dobre. Tłuste i mocne. Konkurencja siedzi w kącie i płacze. Lemmy nie ma konkurencji gdzie jest Olszesky ?!?11 Edited July 26, 200817 yr by koval
July 26, 200817 yr Nigdy nie byłem fanem tego zespołu, ale z ciekawości ściągnąłem płytę. Żaden kawałek nie wpadł mi w ucho (z poprzedniej płyty dwa czy trzy).
July 28, 200817 yr Trzeba ten dzial "rock" jakimis dobrymi zespolami zapelnic. No to wydzielam. Aha, nowa plyta jest kiszkowata niezdety.
July 28, 200817 yr http://rapidshare.com/files/82240952/Motor...7-NER.part1.rar http://rapidshare.com/files/82240597/Motor...7-NER.part2.rar
July 28, 200817 yr Chcialem wrzucic Ace of Spades i Inferno,ale nie mam linkow pod reka, wiec rzucam AoS remastered: Motorhead – Ace Of Spades-(JP Remastered) Track List: 01. Ace Of Spades 02:47 02. Love Me Like A Reptile 03:22 03. Shoot You In The Back 02:39 04. Live To Win 03:36 05. Fast And Loose 03:21 06. (We Are) The Road Crew 03:11 07. Fire, Fire 02:43 08. Jailbait 03:33 09. Dance 02:37 10. Bite The Bullet 01:38 11. The Chase Is Better Than The Catch 04:17 12. The Hammer 02:45 13. Dirty Love (B-Side Ace Of Spades Single) 02:55 14. Ace Of Spades (Alternative Version) 03:04 15. Love Me Like A Reptile (Alternative Version) 04:16 16. Love Me Like A Reptile (Alternative Version) 03:32 17. Shoot You In The Back (Alternative Version) 03:11 18. Fast And Loose (Alternative Version) 03:07 19. (We Are) The Road Crew (Alternative Version) 03:24 20. Fire, Fire (Alternative Version) 02:41 21. Jailbait (Alternative Version) 03:33 22. The Hammer (Alternative Version) 03:12 23. Dirty Love (Alternative Version) 01:02 24. Dirty Love (Alternative Version) 03:50 http://rapidshare.com/files/65992862/Motor....part1.rar.html http://rapidshare.com/files/65987159/Motor....part2.rar.html edit:tk ch uj
July 28, 200817 yr Z rycerzy i smoków w teledyskach się śmiejecie, ale jak trzech facetów na okładce stoi przebranych za spedalonych kowbojów to już jest okej? ;]
July 28, 200817 yr No Motórhead daje rade, choć troche nudzi czasem. Nie znać Ace of Spades wstyd, szkoda że nowa płyta ssie pauke...
July 29, 200817 yr Nie znać Ace of Spades wstydSam kawałek znam aż za dobrze, bo był na którymś Tonym Hołku i fajnie się popylało. Potem jakoś wypadło z głowy i dopiero teraz się przypomniało.
July 29, 200817 yr Nie znać Ace of Spades wstydSam kawałek znam aż za dobrze, bo był na którymś Tonym Hołku i fajnie się popylało. Potem jakoś wypadło z głowy i dopiero teraz się przypomniało. No ja też miałbym na tyle do czynienia z kapelą gościa z "obcym" na twarzy. A nie... jeszcze ze 3 razy zagrałem Ace of Spades w Guitar Hero
July 29, 200817 yr aces of spades to każdy zna, tzn czasami nie wie, że zna, ale jak mu puścisz to się okazuje, że jednak tak. a nowa płyta wbrew ochydnym insynuacjom nie jest taka zła. na przełom się nie nastawiałem tylko na kolejną porcję tego samego no i to dostałem . takie "teach you how to sing the blues", "one short life" czy "english rose" fpytke są.
September 23, 200817 yr Jeden z najlepszych zespołów z jakim miałem styczność. Ulubione płyty to March or Die, Ace of Spades i On Parole. Pozdrawiam
September 23, 200817 yr kocham motorhead ;] kocham lemmyego, jest ikona rock and rolla, cos jak elvis ale jednak bardziej tru evil. no i od tylu lat gra na rownym poziomie, ze nalezy go szanowac.
January 21, 200917 yr slucham sobie znow motorizer i jest dobrze nie wiem czemu takie najazdy byly w temacie. lemmy systematycznie wydaje nowe plyciwa, poziom w miare stabilny. koles nie kombinuje tylko gra caly czas to samo i wychodzi dobrze. zreszta malo jest zespolow, ktore po 30 latach dzialania wydaja tak dobra plyte jaka bylo "inferno"
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.