Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No i gra skończona. Poziom hard dał mi popalić pod koniec jak walczyło się z tym zmutowanym gościem + windą przyjeżdżali następni. Chyba, że 3h się męczyłem, ale w końcu sie udało, a tu nagle batman się zaciął i nie mógł wyjść z narożnika, ale miałem piane :/ Po następnych 30minutach jakoś sie udało, ale znów trafiłem na Ivy (drugi etap) i męczarnia ehh. Łatwiej było zdobyć osiągnięcie Party Pooper bo za 4-razem. No nic gierka spoko, ma swój klimacik który mi się bardzo podobał choć na początku jakoś nie napawałem sympatią, ale na szczęście później było lepiej. Teraz mam zamiar zaliczyć maxa :) Aha takie pytanko. W nie których lokacjach mam już mapki, że mi pokazują się znaki zapytania to jak je zdobyć wszędzie? I jak zbieraliśmy te nagrania to one na mapce będą pokazane czy już trzeba skorzystać z internetu? ;]

Odnośnik do komentarza

w każdej lokacji jest osobna mapa ze znajdźkami dla danej lokacji.

mapy zazwyczaj znajdują się blisko kulminacyjnego punktu w danej miejscówce, gdy odwiedzasz ją po raz pierwszy. powęsz po wszystkich pomieszczeniach w pobliżu miejscówek subbossów.

w terenach otwartych zazwyczaj na wierzchu leżą w stróżówkach (czy jak nazwać te wolno stojące małe budyneczki na ziemi).

 

lokacje nagrań również są zaznaczane. jak zbierzesz taśmę, to oczywiście znak zapytania z mapki znika.

 

jedynie szczęki musisz sam szukać, bo lokacji tychże mapki nie obejmują. ale to zawsze można pogooglać ; ]

Odnośnik do komentarza

pamiętasz motyw gdzie musiałeś

batarangiem obezwładnić gościa co trzymał lekarkę jako zakładnika

 

w tym pomieszczeniu gdzie się chowasz za rogiem musisz spojrzeć w górę i tam jest dodatkowa miejscówka. jeżeli nie pamiętasz dokładnie miejsca to poszukaj na mapie Warden's Office.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

nie poddawaj się za szybko, trzeba im poświęcić trochę czasu, to fakt. ale są jak najbardziej do przejścia.

mi zajęło 3 wieczory po 2-3 godziny na zrobienie wszystkich medali. o dziwo najwięcej problemów miałem z Sewer Bat (extreme). najbardziej irytowały mnie gamonie rzucające szafkami. dość problematyczna była konieczność kontrolowania obu stron planszy jednocześnie.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie tylko PS3 będzie miało 3D Batmana:

 

Differences between goty edition (this release) and normal game:

-3D Visuals/effects to be more specific TriOviz 3D (requires 3d glasses obviously)

Also note that Tr0viz is what it says... 3D but although the game is region free the

3D effects/visuals will ONLY work on PAL TVs and NOT on NTSC televisions.

"Batman: Arkham Asylum Game of the Year edition uses a technology called TriOviz 3D that allows

it to generate 3D images on PAL televisions which can be viewed using 3D glasses"

-Contains 6 extra challenge maps (2 of which were exclusive to PS3 North America owners)

Odnośnik do komentarza

przeszedłem ostatnio B-mana na Hardzie i zrobiłem 239 zagadek . Jak wiadomo jest ich 240 . Grę ukończyłem i zostały mi 3 "szczęki" do rozwalenia w Arkham Mansion i za h... ich tam nie ma ... czyli mam lipe i trzeba od nowa przechodzić? Myślę że tymi szczękami trzeba się zająć przed walką z J albo i wcześniej zanim rośliny Ivy poblokują niektóre szyby wentylacyjne i przejścia ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...