Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

Od razu gdy się zacznie walka naparzaj "LT" - batarang. W pierwsze fazie ma dwa taki czyli roślinki łapiące ciebie z ziemi, łatwo ich uniknąć wystarczy skakać na boki. Drugi atak tak to gdy podnosi się do góry i strzela tymi kulami tu radzę nie skakać tylko po prostu uciekać na lewo i prawo. Przy obydwóch jej atakach pamiętaj cały czas żeby naparzać w nią batarangiem a jej pasek szybko zleci.

 

Druga faza praktycznie jest taka sama tyle że teraz przy atakach z pod ziemi pojawiają się typi do wybicia i atakuje nas większa ilośćia tych kul czy co to jest. Taktyka taka sama w każdej wolnej chwili rzucasz batarangiem, ataki kul omijasz uciekając na boki. A co do typów których na ciebie nasyła staraj nie wdawać się z nimi w bójkę bo wtedy zaraz dopadnie cię atakiem z ziemi. Wal pojedynczo i skacz na boki uciekając im. Najważniejsze to batarang w ciągłym ruchu.

 

Odnośnik do komentarza

Może i głupie pytanie ale jak wykonać rzut w walce ? Wciskam A+X przy odpowiednim mnożniku comba przy przeciwniku i du.pa :/

 

 

głupie pytanie ale czy masz ten rzut wykupiony?

 

 

Ja tez nie moge wykonac rzutu :< wyskakuje A+X wciskam wciskam i lipa :< nie wiem, moze jakos z czasem wejdzie =d

 

Gierka jest mistrzowska :) zagadki, skradanie, a najbardziej podoba mi sie gdy musimy po cichutku wyeleminowac ciapkowatych straznikow z bronia ^^ troche ostro im odwala gdy z pieciu robi sie dwoch bo zaczynaja lazic gdzie wlezie, wyskakiwac na siebie zza rogu i strzelac XD

Odnośnik do komentarza

Rewelacyjna gra, teraz staram się zaliczyć wszystkie zadania w grze, ale już po przejściu naszła mnie ochota na tryb HARD. Jak widać ta gra szybko się nie nudzi a na dniach premiera dwóch darmowych dodatków:

http://fairplaygame.net/news_1276_batman_arkham_asylum.html

 

Chyba szybko nie wyciągnę płytki z napędu :D

Odnośnik do komentarza

Gra jest świetna, fakt, niemniej trochę za bardzo przehajpowana. Oceny na poziomie 9/9+ miejsca mieć nie powinny, ósemka to idealna nagroda dla tej giereczki. Po pierwsze, gra mnie razi swoją UE3owością ;) Każdy chyba załapie o co chodzi. Dwa, system walki mnie do siebie nie przekonał. Trzy, powtarzające się walki z bossami nudzą mnie od czasow PoPa. Cztery, za dużo w grze popierdołek do zbierania, bieganie po pustym mieście, gimmie MOAR, łał. I tak dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...