Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem ze zbieraniem tych zagadek E.Nigmy , jesli chodzi o te posągi w kształcie znaku zapytania i kamienne tablice z pająkiem to nie mam z tym problemu . kłopot pojawia się w momencie gdy zamiast statułetki lub kamienia jest tylko narysowany zielony znak zapytania jest takich miejsc kilka i nie wiem co tam trzeba zrobić . Przeszukuje pomieszczenie w trybie dedektywa robie "zdjęcia " i żadnego efektu . Możecie coś doradzić ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Skonczylem dzisiaj grę na poziomie HARD i polecam ją kazdemu ;) Gra jest swietna, zroznicowana i nie nudzi. Jedna z najlepszych gier w jakie gralem. Na początku wydawalo mi sie ze Arkham bedzie troche male, ale miejscowki są baardzo rozbudowane :D Gra jest dla mnie na 10 z malym minusem, ktory zupelnie nie przeskadza. Kazdy powinien zaliczyc Batmana, a ja czekam teraz na kolejną czesc :)

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Mam parę pytań:

 

1. Ile zajmuje przejście gry? (gram na Hardzie)

2. Czy w jednym podejściu mogę zdobyć 1000/1000?

3. Jest możliwość ominięcia jakiegoś osiągnięcia w wątku fabularnym co by skutkowało ponownym przejściem gry?

4. Po przejściu gry mogę zacząć zbierać wszystkie rzeczy (znaki zapytania), czy muszę to robić w trakcie przechodzenia?

5. Trudno jest zdobyć calaka? Weekend starczy?

6. Są jakieś trudne achivy?

 

Początkowe wrażenia - gierka spoko, ale kamera coś mi nie podchodzi ;]

Edytowane przez Fuji
Odnośnik do komentarza

1. w ok 10-12h czystego gejmpleju powinieneś dać radę.

2. nie. część acziwów (te najtrudniejsze) wymagają zdobycia kompletów medali w czellendżach, które odblokowujesz rozwiązując zagadki Riddlera.

3. tak. można pominąć kilka acziwów - m.in. pierwszy sekretny, Mano-A-Mano oraz Party Pooper.

4. po przejściu gry możesz a nawet musisz wrócić na wyspę Arkham celem skompletowania zagadek Riddlera.

5. weekend może być za mało. gra nie jest krótka, a czellendże nie są proste.

6. tak. 24 medale we Freeflow Challenges. chociaż trudne to może zbyt wygórowane słowo... 'wymagające' pasuje lepiej.

 

EDIT > Canuks ma rację, zrobienie perfekcyjnego kombo łączącego wszystkie możliwe ruchy Batmana, jest trudnym osiągnięciem.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Perfekcyjne kombo wydaje sie trudne... ja na początku pamiętam jak o nim czytałem jakie ciosy i co i jak wogóle to myślałem ze nie uda mi sie go wykonać tak samo jak kombo x40 a później to juz non stop oba sadziłem. Trzeba tylko reflektować jaki cios w danej chwili najbardziej sie opłaca robić (np. nie bedziemy dobijać leżącego jeżeli choć jeden gościu jest na nogach bo możliwym jest, że rozwali nam kombo). Polecam robić to w challenge'ach tych extreme. Tam praktycznie robienie perfekcyjnego kombo gwarantuje nam wysoką ilość pkt potrzebnych do zaliczenia.

 

1. Ile zajmuje przejście gry? (gram na Hardzie) / ok 10-12 godzin

2. Czy w jednym podejściu mogę zdobyć 1000/1000? / w sumie do 1000 potrzeba ukończyć fabułę,znaki zapytania oraz wyzwania.

3. Jest możliwość ominięcia jakiegoś osiągnięcia w wątku fabularnym co by skutkowało ponownym przejściem gry? Są bodajże 3 achivy które można pominąć.

4. Po przejściu gry mogę zacząć zbierać wszystkie rzeczy (znaki zapytania), czy muszę to robić w trakcie przechodzenia? TAK.

5. Trudno jest zdobyć calaka? Weekend starczy? Jakbyś grał 24h to tak :D

6. Są jakieś trudne achivy? Nie ma trudnych ...są tylko wymagające dużej cierpliwości i skilla (challenge extreme)

Odnośnik do komentarza

Aczika za perfekcyjne kombo najłatwiej wbić w wyzwaniach, ja zrobiłem bodajże w Sewer Bat: Extreme albo w Shock & Awe Extreme, nie pamiętam. Kwestia wprawy, zresztą podobnie jak wszystkie trudne acziki/trofea za wyzwania. Cały problem w tym, że nawet na hardzie grę można przejść mashując kwadrat, a wyzwania wymagają sporego ogarnięcia systemu walki, który różni się znacząco od tego, który zwykle mamy w slasherach/action-adventure. Grę można scalakować w trakcie jednego przejścia - trzeba grać na hardzie, a potem przejść wyzwania. Trofea/acziki, które można ominąć:

 

 

Party Pooper, Mano-a-mano, Leave no man behind, shocking rescue(ponoć)

 

Odnośnik do komentarza

Leave no man behind jest na początku gry z jakieś 15minut bodajże, więć nie problem zagrac od nowa. Gorzej z tym drugim, ale ja juz poluje na niego i go raczej nie ominę :)

 

Pytanie:

 

Będę miał możliwość wje.bac te głupiej suce która się tak głupowato cieszy? Honay, czy Huney jakoś tak, w każdym bądź razie wygląda jak klaun i mi działa na nerwach :/

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...